|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   senčnik pepeny - puščanje barve
15.4.2010 8:44:57   
veselka
oj,

2 tedna nazaj sem prek sončka naročila tale senčnik in z grozo ugotovila, da sem umazala belo sedežno user posted image ... uredu, tole je šlo kasneje ven. v vrečki je opozorilo, da se senčnik pred prvo uporabo opere iz očitnih razlogov. oprem 1., 2., 3., 4.... še zmer spušča. vrnem izdelek, da mi zamenjajo z novim. dobim novega, isti problem. sicer morš res podrgnit s prsti, zdej ko je bil že 5x opran, ampak vseeno...


uporabnice pepenyja, ima še katera takšno izkušnjo?



_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: senčnik pepeny - puščanje barve
15.4.2010 13:44:03   
Nov imidž
Sem že čakala, da bo kdo to napisal. Ja, lansko leto smo ga namontirali na voziček in je bil svetlo zelen voziček cel flekasno črn. user posted image Sem ga oprala, ampak ga pol nisem več nikoli gor devala. Tud letos ga ne bom. Škoda dnarja, da sem ga kupovala,...bi za tole dobla 2 odlični marelici za na voziček. user posted image

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: senčnik pepeny - puščanje barve
16.4.2010 23:26:43   
Ribi Bibi
Sicer se ni nič zafarbalo, ker sem ga oprala v fajn vroči vodi preden sem ga namontirala, ampak voda je bla pa čist črna in to po večih spiranjih. Na koncu sem se zadovoljila s tem, da je od njega tekla samo še siva voda in ne več črna user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Nov imidž)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: senčnik pepeny - puščanje barve
17.4.2010 8:30:50   
veselka
jaz ga bom vrnila. sem ga ful prala in še vedno mi na prstih pusti toliko sledi, da svetle podlage umažem. in če ga bom na sprehodu morala regulirat, bodo obleke moje punce vse poflekane. in zaenkrat ostajamo pri senčniku-mareli.

je pa mož šel pol v BC, da bi ga tam kupil, ker očitno večina je še vedno bp, pa sta šla s prodajalko skupaj preverjat, če kaj barve pušča in je bilo isto sr..., prodajalka pa ful začudena. je pa to še lanska zaloga. dobijo pa v kratkem nove in obvesti prodajalka, da so jim sporočili, da bodo ti novi manj barve puščali user posted image in zdaj jaz tega ne razumem... glede na to, da večina nima problemov s pepenyjem...

... no, ko jih v BC dobijo, nas obvestijo in gremo tja po novega... no, če ne bo spet vse črno.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: senčnik pepeny - puščanje barve
17.4.2010 14:23:33   
koala
Jaz sem ga kupila leta 2008, pa ni nikoli nikjer puščal barve, kljub temu da ga nisem nikoli oprala, ga pa je enkrat konkretno poletna ploha zmočila pa vseeno tudi takrat ni barval.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: senčnik pepeny - puščanje barve
17.4.2010 15:55:56   
Anonimen
Jaz sem ga kupila lani spomladi, ga nisem oprala in ni nikoli puščal barve ... pa je 10.000x boljši od katerekoli marele ... sem pa brala, da je lani poleti šla ven ena defektna serija ki je puščala barvo in so jih bp zamenjali ... lahko je pa še kaj od stare zaloge ostalo pa tisto prodajajo naprej ... tako da če bi ga šeenkrat kupovala, bi ga definitivno že v trgovini odprla in stestirala. 

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: senčnik pepeny - puščanje barve
17.4.2010 15:57:34   
špelin@
Lejte to - kot zanimivost: http://www.preverjeno.com/novica.php?n=22311


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: senčnik pepeny - puščanje barve
17.4.2010 17:01:34   
veselka
uf, torej je še upanje, da dobim takšnega, ki bo bp user posted image

ja, marele so res nerodne...

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: senčnik pepeny - puščanje barve
17.4.2010 21:11:19   
PC Baby
Jaz sem lani poleti odprla prav tako temo na RR, ker nam je Pepeny umazal nov voziček (vse kar je bilo rdeče je zdaj umazano, o belih obrobah pa da ne govorim, obleke, ki smo jih imei na sebi ko smo ga gor dajali (ne gre z ničemer dol) in celi smo bli kot dimnikarji.

Sem ga nesla nazaj v BC in mi ga niso hoteli ne zamenjati in ne reklamirati, ker so rekli, da v navodilih piše, da lahko pušča barvo. Za crknit.

Potem sem šla v en drugo poslovalnico BC in jim dala da ga primejo v roko in ko so ble takoj vse do komolcev črne, so mi ga zamenjale za drugega, ki je isto puščal. Reklamirat ga pa kao ne morejo, ker piše na ovitku, da lahko pušča.

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: senčnik pepeny - puščanje barve
17.4.2010 23:38:52   
veselka
meni je najbolj "smešno" glede tistega opozorila/priporočila notri, ker piše, da se ga opere pred prvo uporabo, ker nov izdelek lahko pušča barvo... ampak kaj ko ga lahko v nedogled pereš in še vedno barvo pušča user posted image a tega pa nihče ne upošteva user posted image user posted image user posted image

sedežno sem pucala pa z vsem mogočim (nekaj je še sicer ostalo), ker opozorila ni na ovitku, ampak je pač mini listek notr priložen, da ga skoraj ne opaziš in valda pepenyja najprej ven potegneš...

je pa to kaj vem kakšna barva, nekaj mastnega.

< Sporočilo je popravil veselka -- 17.4.2010 23:45:56 >


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: senčnik pepeny - puščanje barve
20.4.2010 1:27:03   
polma
Ne morem verjet, Pepeny se mi zdi vrhunski senčnik-očitno so se skvarli, ker jaz sem mela sposojenega iz  2007 in boljše zaščite pred soncem ne poznam. user posted image   Škoda.

_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: senčnik pepeny - puščanje barve
20.4.2010 14:37:52   
ČebelicaMaja
Jaz sem ga tudi kupila 2007 v BC- nikoli oprala, nobenih sledi barve- celo poletje v uporabi- navadnih marel (pa imamo 2) sploh ne uporabljamo več.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: senčnik pepeny - puščanje barve
21.4.2010 16:43:25   
veselka
imam novega in ne pušča barve user posted image samo zdej ni pri nas več pepeny ampak baby smile, ker so odkupili licenco za izdelavo.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Katera različica?
Februarka08



Lea (68%)

Leja (32%)


Število vseh glasov: 310

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!