|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   flaška v mikrovalovki
11.2.2010 20:10:24   
hubi
Ali se lahko plastične flaške (Nuk, Avent...) dajejo v mikrovalovko?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: flaška v mikrovalovki
11.2.2010 20:18:22   
Anonimen
jst dam.

(odgovor članu hubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: flaška v mikrovalovki
11.2.2010 20:19:15   
mini86
a za pogret mlek?rajš ga pod vodo pogrej..
drgač pa dam js tud un plastičen otroški krožniček v mikro k iher ni za tja..sam pazt morš k je flaška loh vroča mleko pa not še hladno oz neenakomerno pogreto


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: flaška v mikrovalovki
11.2.2010 20:21:03   
dskubin
Ja, samo brez cuclja in pokrovčka, pa moraš zelo pazit, če greješ notri tekočino, da jo pol fajn premešaš - sej veš, da se neenakomerno segreje

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: flaška v mikrovalovki
11.2.2010 20:39:10   
hubi
Super. Da moram zmešati vem, hvala. Smo prešli zdaj na kravje mleko, pa da ponoči čim manj komliciram pa ropotam, se mi zdi to najbolj enostavno.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: flaška v mikrovalovki
16.2.2010 7:34:14   
pupika
Jaz sem pred časom nehala uporabljati mikrovalovno, sem nekje prebrala kako ni zdrava in da lahko tudi mikrovalovna povzroča raka. Za dojenčke pa sploh ni primerna mikrovalovna.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: flaška v mikrovalovki
22.2.2010 11:01:28   
Soncnica Sandra ***
Jz od samega začetka uporabljam mirko za gretje mleka

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: flaška v mikrovalovki
9.3.2010 20:43:26   
felicia
uporabljamo jo od kar jo imamo, grejem tudi mleko v njej (v steklenički)

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: flaška v mikrovalovki
12.3.2010 7:09:34   
mika
 

Jaz sem dala vodo v flaški zavret v mikro in ko sem jo vzela ven, mi je vrela voda (zaradi oblike flaške) eksplodirala v obraz. Tako da če daš vodo prevret, daj raje v kakšen kozarec ali posodo pravilne oblike. Tudi pogrevamo vedno v mikro.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: flaška v mikrovalovki
22.4.2010 10:24:04   
NEA_TEJA
Jest  že kr nekaj časa grejem mleko v flaški v mikro paziti moraš samo da je taprava flaška poglej na njej oznake ker nuk jih ima iz različnih materijalov en je tak čisto plastičen ta ni primerna druga je pa taka bolj mat oz je plastika bolj mehka ta je ok in seveda steklena

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: flaška v mikrovalovki
22.4.2010 11:07:58   
aknela123
mikrovalovko že za sebe zelo malo uporabljam, da bi jo pa za otročka, pa ni šans. sem bila že kar na nekaj predavanjih in tudi brala sem, da še vedno ni do konca raziskano, kako vpliva na zdravje, za otroke pa sploh da je naj nebi uporabljali. tako da rajši v vroči vodi pogrej flaško, saj je hitro.
najslabša kombinacija pa je trajno alpsko mleko pogreto v mikrovalovki, nikar tega ne počenjajte svojim otročkom. kar sveže mleko kupit, pa pogret na štedilniku ali pa v vroči vodi flaško.

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: flaška v mikrovalovki
22.4.2010 13:37:41   
tweety83
jaz imam aventove flaške,ki jih grejem v mikrovalovki že skoz - seveda brez cucljev

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: flaška v mikrovalovki
29.4.2010 15:27:36   
VesnaLana
Ojla,

nekje sem prebrala, da za v mikrovalovko ni primerna plastika, ker se pod vplivi teh žarkov nekaj sprošča in je karcenogeno. Za v mikro je primerno steklo.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: flaška v mikrovalovki
29.5.2010 15:21:56   
bolhamala
Jaz ne uporabljam mikrovalovke za tamelaga. Če se je res kaj zelo mudilo nisem komplicirala in sem jo uporabila, drugače pa ne. Sem imela boljši občutek. Saj vse te "zdrave" nasvete je že res nemogoče upoštevati, ampak kjer se pa to da na nek ne skrajno kompliciran način, pa se kar držim

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: flaška v mikrovalovki
29.5.2010 15:22:51   
bolhamala
In ja, če že uporabim, vedno v steklu, to pa res.

(odgovor članu bolhamala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
29.5.2010 16:30:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bolhamala)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: flaška v mikrovalovki
8.7.2010 14:10:22   
dreamhorse
Danes je že vse rakotvorno,... če že tako kompliciramo, niti kravjega mleka, alpskega 3,5 ne bi smeli dajat otrokom, ker je predelano ima dodano kaj vem kaj, ki je itak rakotvorno...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?