|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvič k zobozdravniku...
25.5.2010 19:20:38   
BIA79
Bliža se prvi pregled pri zobozdravniku...Naša punca, pa za boga ne odpira ust,zdravnica je na pregledih vedno imela probleme s tem. Pa me zanima, če ste jih kaj "pripravili" na prvi pregled?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvič k zobozdravniku...
25.5.2010 19:42:01   
Nenya
Pri okoli 1,5 letih sva jo začela jemati s sabo ko sva midva mela preventivne preglede, tako se je 'navadila' na okolje, na zobarja, videla je naju na stolu, da ni nič groznega. Potem smo počasi začeli tudi njo posedati z mano na stol, jo je mal gledal, nič na silo ko ni hotela več je nehal, prej sva ji doma povedala in ponavljala da bo pogledal zobke, da mora odpreti usta. Tako delava tudi s tamlajšo in ni bilo kakšnih težav. Itak ko umivamo zobe doma sta navajeni, da morata odpreti usta, brez pardona, ker tukaj ne popuščamo. Zaenkrat nista imeli kakšnih bolečih posegov, v glavnem sta zobke samo kazali.

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvič k zobozdravniku...
25.5.2010 20:18:48   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: BIA79

Bliža se prvi pregled pri zobozdravniku...Naša punca, pa za boga ne odpira ust,zdravnica je na pregledih vedno imela probleme s tem. Pa me zanima, če ste jih kaj "pripravili" na prvi pregled?


ne skrbi, če greš k dr.Jelenovi w Lucijo-poskrbi za wse ona..... ne brini ... za take in onake otroke ima recept user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvič k zobozdravniku...
25.5.2010 21:51:36   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Belen

IZVIRNO SPOROČILO: BIA79

Bliža se prvi pregled pri zobozdravniku...Naša punca, pa za boga ne odpira ust,zdravnica je na pregledih vedno imela probleme s tem. Pa me zanima, če ste jih kaj "pripravili" na prvi pregled?


ne skrbi, če greš k dr.Jelenovi w Lucijo-poskrbi za wse ona..... ne brini ... za take in onake otroke ima recept user posted image user posted image user posted image


podpis

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvič k zobozdravniku...
26.5.2010 7:51:12   
BIA79
Belen...ja gremo k Jelenovi...se pravi da je ok? No, sej Klara, če jo znaš očarat naredi vse...sam mami ne :)

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvič k zobozdravniku...
26.5.2010 8:32:26   
kristinaj
mi smo dobili v vrtecu obvestilo, da kdor še nima zobarja, lahko otroka pelje na pregled. in sem se zmenila za datum. dva dni pred datumom, pa sem začela počasi, da bomo šli k zobozdravniku, da se bo vsedla na stol, da bo pogledala zobke, jih bo preštela, pogledala če pojejo in bla bla bla...to sem ji dva dni ponavljala, ne čez cel dan, ampak vsake toliko ko sem se spomnila in pridemo tja odpremo usta in nobenega problema, malo je poskočila, ko je videla,da ima v rokah inekcijo za zalivko ampak sem ji hitro povedala, da ne bo piknila, da ima noter zvezdico, ki jo z inekcijo prilepi na zobek.... in smo dobili prvič dve zvezdici, sedaj v pon pa kar štiri....

pa še to me je stalno spraševala, če zobarca vzame kri, sem ji rekla, da ne pika in to je to...

srečno... 

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvič k zobozdravniku...
26.5.2010 11:14:42   
honey
Naš hodi k zobozdravniku že od 6. meseca - prvič je bil bolj posvet med mano in zobozdravnico, čeprav sem se usedla na stol za malim. Potem pri 1 letu pa je imel že 1. pregled z ogledalcem in lučko in vsem, kar paše zraven. Pa ni bilo nobenega problema. Povedala sem mu, da bo pač odprl usta, tako kot jih doma, ko umivava zobke in to je bilo to. Zdaj pri 5. letih pa sploh ni več nobenega problema, gre sam na stol in se vse pomeni z zobozdravnico. Da bi pa ga vzela jaz s seboj k zobozdravniku, mi pa še na misel na pade, ker je že mene tako strah, da bom morala na stol, da bi otroka sigurno kap, ko bi mene gledal user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?