|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zabava v avtu
6.5.2010 23:53:32   
Muca83
Mene zanima kaj imate v avtih, da se vaši user posted image zamotijo med vožnjo.

In sicer smo zdaj iz lupinice prešaltali na sedež 9-18 kg in na lupinici je imela tisti vrtiljak za lupinice, pa na sedežu je bila neka žaba, ki jo brcaš in ribice skačejo (ta je bila bolj brezveze). Zdaj ko ima sedež pa nimam pojma kaj naj ji naštimam. Če ji dam igračke v roke, bodo pa v minuti na tleh, ker je to zdaj njena glavna zabava user posted image

_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zabava v avtu
7.5.2010 5:58:44   
krtačka
tole mogoče? http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170192

drgač je pa moj otrok povsem zadovoljen z glasbo v avtu, ne potrebuje nič drugega.


< Sporočilo je popravil krtačka -- 7.5.2010 5:59:56 >

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zabava v avtu
7.5.2010 6:30:59   
Hope2
Nič, ker vse to ga samo vznemiri in rata živčen. Bog ne daj, da pade kaka igrača ali zaide izven dosega rok. Isto je, če kdo sedi zadaj in ga hoče animirat. Od kar prakticiramo vožnjo brez vsega (razen muzike) imamo mirno vožnjo, tudi do 2 uri je priden

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zabava v avtu
7.5.2010 7:29:48   
aprilčica07
Naša nima nič, ker tudi če bi ji kaj dala v roke, bi blo v sekundi na tleh. Edino dudko ponavadi po rokah vlači, drgači pa nič. Je še najbolj pridna, če nima nobene animacije zraven..user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
7.5.2010 8:23:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zabava v avtu
7.5.2010 8:37:35   
vesna_b
mi ninamo nič.
no, ok, ima po potrebi še dudo, pa zdaj ko je poletje, si natika očala (sam da rečemo, da gremo pa pa, se že dere - očaja, očaja)
če pa rata zaspana, dobi v roke svojega flokita, sedežek pa nagnemo, in jo takoj zmanjka...

aja, vozi se pa full rada. sem jo navadla v zgodnjem otroštvu, smo ble zelo mobilne. peš in z avtom... ha ha ha

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zabava v avtu
7.5.2010 8:44:33   
MTFP
Naš pa brez nič ne zdrži, je takoj pritoževanje. Tako, da imam vedno sabo par igrač pa mu jih potem podajam (če katera pade in je ne dosežem).
Mu bom pa sedaj kupila čudežni volan. Ne vem no, meni je bil ta volan od nekdaj všeč in sem ga hotela kupiti že pred rojstvomuser posted image , upam, da bo tudi malemu user posted image

Ga je imela kolegica in je bil zelo dolgo aktualen, morda sem se zato tok zapalila zanj user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zabava v avtu
7.5.2010 8:55:18   
kristinaj
ko so bili še mali sem jim pliška obesila, da sta ga gledala, kasneje pa kaj v roko ampak vržejo vse po tleh tako, da ko so pometali so ostali brez nič..



_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
7.5.2010 9:00:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zabava v avtu
7.5.2010 9:05:18   
tasa_m
nič, no glasbo in si pojeve user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zabava v avtu
7.5.2010 9:10:12   
koala
Jaz  sem mojemu na tisto ročko nad vrati obesila njegovega najljubšega kužka in enega zajca na tako plastično vzmet kot smo jih včasih nosili kot obesek za ključe in je to cukal in vlačil ter opazoval kako se med vožnjo premikajo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zabava v avtu
7.5.2010 9:22:17   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: koala

Jaz  sem mojemu na tisto ročko nad vrati obesila njegovega najljubšega kužka in enega zajca na tako plastično vzmet kot smo jih včasih nosili kot obesek za ključe in je to cukal in vlačil ter opazoval kako se med vožnjo premikajo.


Tudi pri nas smo prakticirali takouser posted image .Sicer pa je skor vedno takoj zaspal, tako da ni bilo kakšnih težav.Zdaj tadrugi sin pa ima zadaj družbo starejšega, pa tudi on navadno hitro zaspiuser posted image .

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zabava v avtu
7.5.2010 11:42:23   
marjetica8
Naš nima nič. Ko je bil še v lupinici, sem mu obesla na lupinco kake une igračke za obesit. Zdej ko je večji (1l) pa mamo vedno muziko v avtu, pa pojemo, plešemo...če ma mami kako plastenko vode prazno, dobi flašo za igrat, pa dostikrat v avtu zaspi. Na ta način smo preživeli 20ur dolgo potovanje, tko da mu očitno čist nč ne fal brez ne vem kakih igrač...

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zabava v avtu
7.5.2010 12:02:26   
ledenaa
nič

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zabava v avtu
7.5.2010 12:32:29   
Najaa
Ponavad kar ven gleda in kaj hitro zaspi. user posted image Imamo pa od obeh razne knjige po avtu, če katera hoče gledat.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zabava v avtu
7.5.2010 13:14:30   
Muca83
Pismo mate pridne otroke user posted image Naša ne zaspi v avtu če ni njena ura za spanje nikoli, pa še to potem odspi pol urce in konec. No saj kakšnih daljših voženj itak nimamo. Samo ji je pa takoj dolgčas, če nima kaj za igrat se. Pesmice je pa tudi (še) ne ganejo do te mere, da bi bil mir. Bo treba neki naštudirat...


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zabava v avtu
7.5.2010 15:34:19   
uršula83
Naš tut ne zaspi v avtu če ni čas za spanje. Ponavadi mu dam čaj pa enga ježa ma, ki ga vleče pa se tko oglaša. Zdej ko je mal večji že opazuje okolico pa se mal zamot, dokler je bil pa manjši (do enega leta), pa dokler je zdržal je pač zdržal, učas je mal joku, učas smo mal ustavl če je bla daljša vožnja. Velik sva se prevozila sama, sicer krajše relacije, do pol ure, pa če se je naveličal je pač mal sitnaru, sm se navadla da me ni vrgl s tira tut če je ene 10 minut jokcu. Drugač pa se mi zdi da manj ko jih animiraš, prej se navadjo, da pač je avto ŽAL del vsakdana in se sprijaznijo, tko kot smo se vsi mogl enkr in mal "potrpijo".

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zabava v avtu
7.5.2010 17:07:08   
ksenija12
mi sicer nimamo takih problemov, ker ju avto oba uspava in ju včasih animirava, zato da nam ne zaspita (ob nepravem času), da ni potem veselica ponoči:) Je pa najbolje, da ji usmerita pozornost skozi okno, drevesa, avtomobili, pa da si zavrtite kakšno pravljico, otroško pesmico in seveda zraven prepevate..to jih praviloma razveseli:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zabava v avtu
10.5.2010 11:32:52   
Sanikaa
Nič. Ta mlajši noče kar tako spat. Muca ne je navadit na zabavo ker boš je non stop morala zabavljat. Pesmice ,ali pravljice za poslušat. Če bo pa kasneje kakšne knjigice gledala  je velika možnost da bo bruhala ..tak da je najboljše da se navadi na NIČ user posted image  

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?