|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prioritete pri nakupu digija
26.5.2010 15:53:25   
temboli1
Živjo,

zanima me, katere lastnosti so bile pomembne za vas, ko ste kupovale/i digitalni fotoaparat (poleg cene seveda)?
Kateri fotoaparati imajo lepšo sliko ?
Sama se odločam/premišljujem za nakup digitalca, pa nisem ravno profi glede tega in rabim kakšen nasvet.

Hvala in
lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prioritete pri nakupu digija
26.5.2010 18:08:25   
Ribica **
Cenovni rang, zahteve glede objektiva (sirokokoten ipd.)... ? Malo vec povej.

Imam Canona, zadovoljna, super barve, edino baterije mi ful kuri pa vcasih traja, da fles prizge. Ko sem dva meseca nazaj gledala za novega, mi je en, ki se na to spozna, svetoval Fuji-ja.

Gledala sem pa tam za 200€, vec kot 4x opticni zoom (4 je premalo, to ze imam) in vec kot 7mio pixlov, ceprav ti niso toliko pomembni. Nikonovi so vsi odpadli - Coolpixi niso kaj dosti kvalitetni za moje zahteve. Bom poiskala temo od takrat.

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prioritete pri nakupu digija
26.5.2010 18:10:53   
Ribica **
Tu je par fajn nasvetov:

http://www.ringaraja.net/forum/m_5010155/mpage_1/key_/tm.htm#5016207 

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prioritete pri nakupu digija
26.5.2010 20:55:47   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: temboli1

Živjo,

zanima me, katere lastnosti so bile pomembne za vas, ko ste kupovale/i digitalni fotoaparat (poleg cene seveda)?
Kateri fotoaparati imajo lepšo sliko ?
Sama se odločam/premišljujem za nakup digitalca, pa nisem ravno profi glede tega in rabim kakšen nasvet.

Hvala in
lep pozdrav.


najbolje da povprašaš v trgovini, kjer boš kupovala. tam so usposobljeni prodajalci in ti svetujejo, kateri je zate najbolj primeren. za dobrega digitalca boš pa mogla odšteti več sto €!

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?