|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pohvala naši učetljici...
2.6.2010 18:48:59   
diva 4
Jaz pa moram pohvaliti našo učiteljico,ki uči hči v prvem razredu.Že celo leto opažam , da je res taka fajn ženska in učiteljica , ki zelo realno gleda na naše otroke , delo in nasploh na življenje.Danes smo dobili seznam potrebščin za drugi razred in je lepo z otroci pregledala kaj vse še imajo in je uporabno še za naslednje leto.Tako je vsakemu posebaj s seznama črtala  kar nekaj stvari user posted image . Tako , da je seznam precej krajši user posted image .Hvala naši učiteljici Simoni .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pohvala naši učetljici...
2.6.2010 18:50:03   
*miska.mcc*
lepo z otroci pregledala kaj vse še imajo in je uporabno še za naslednje leto.


moj poklon vasi uciteljiciuser posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pohvala naši učetljici...
2.6.2010 19:18:25   
HHH
Bravo učiteljica!!!
Domnevam, da jih bo imela naslednje leto tudi ona. Pri nas so pa ugotovili, da to ni dober sistem (saj ni, če narajmaš na nesposobno učiteljico in tri leta dela škodo), zato jih vsako leto menjajo. Do sedaj smo imeli same super učiteljice, tako da upam da bo prihodnja tudi.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pohvala naši učetljici...
3.6.2010 11:07:49   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

Jaz pa moram pohvaliti našo učiteljico,ki uči hči v prvem razredu.Že celo leto opažam , da je res taka fajn ženska in učiteljica , ki zelo realno gleda na naše otroke , delo in nasploh na življenje.Danes smo dobili seznam potrebščin za drugi razred in je lepo z otroci pregledala kaj vse še imajo in je uporabno še za naslednje leto.Tako je vsakemu posebaj s seznama črtala  kar nekaj stvari user posted image . Tako , da je seznam precej krajši user posted image .Hvala naši učiteljici Simoni .


Upam, da bo še kakšna učiteljica tukaj dobila navdih za tako pohvalno gesto.user posted image user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pohvala naši učetljici...
3.6.2010 11:09:55   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4
Jaz pa moram pohvaliti našo učiteljico,ki uči hči v prvem razredu.Že celo leto opažam , da je res taka fajn ženska in učiteljica , ki zelo realno gleda na naše otroke , delo in nasploh na življenje.Danes smo dobili seznam potrebščin za drugi razred in je lepo z otroci pregledala kaj vse še imajo in je uporabno še za naslednje leto.Tako je vsakemu posebaj s seznama črtala  kar nekaj stvari user posted image . Tako , da je seznam precej krajši user posted image .Hvala naši učiteljici Simoni .

Kapo dol, očitno vaša učiteljica resnično uživa v svojem delu, je s srcem pri stvari in je zelo skrbna user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pohvala naši učetljici...
3.6.2010 13:43:59   
FLOWR12
Tudi meni se zdi škoda, ko novi zvezek zastavi na koncu šolskega leta. Potem popiše štiri liste in je konec šolskega leta. Naslednje leto pa zopet novi zvezki, saj starega niti pod razno noče, saj pravi da nima noben sošolec starega.

Mislim, da če bi učiteljica rekla, da naj z zvezkom kar nadaljujejo v naslednje leto bi ga rabil. Tako pa učitelji pripravijo nove sezname in nobeden ne reče, da so stari nepopisani zvezki še dobi.

Bravo za vašo "življensko" učiteljicouser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pohvala naši učetljici...
3.6.2010 21:18:33   
diva 4
Ja ,res je s srcem pri stvari.Tudi zvezek brezčrtni gre h kraju pa je rekla nič novega kupovat , bo ona liste vstavila , če bo zmanjkalouser posted image . Pa carta jih tudi na veliko.Sem kar vesela , da jih bo imela še naslednji dve leti.

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pohvala naši učetljici...
3.6.2010 21:42:43   
špelin@
Ah, diva 4, tako učiteljico z zlatim srcem je imela moja hči lani. Pravzaprav 2, ker sta se po novem letu zamenjali. Vem, da ena od njiju sodeluje na RR in me mogoče bere, zato bi ji rada povedala, da se nam vsem fajn kolca po njej. Kapo dol, res user posted image user posted image user posted image Pa saj bom še osebno kaj rekla, ko se srečava user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?