|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Concord Trimax 9-36 kg
18.6.2010 10:31:00   
Pika12345
Razmišljam o nakupu tega avtosedeža http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/avtosedezi-in-dodatki/od-9-do-36-kg/concord-10-trimax-peacock/194954015167019495 pa me zanimajo vaše izkušnje. Kakšen naklon ima?
Imam 2 leti staro punčko.
Sem malo poguglala pa nisem našla kej dosti informacij.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Concord Trimax 9-36 kg
18.6.2010 14:14:16   
Jančika_
Mi ga imamo. Star je kakšna tri leta in je prevleka že zelo zgonjena, to je edino, kar me moti (nova stane skoraj toliko kot cel sedež, tako da sem jo dala popravit k šivilji, ki je čez našila drugo blago). Kolikor sem gledala, so sedaj boljši materiali. Za naklon pa - če ga ima, jaz ne vem za to. Drugače je vredu sedež, takrat je imel solidne ocene varnosti, ne vem pa, kako je s tem zdaj. 

(odgovor članu Pika12345)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Concord Trimax 9-36 kg
18.6.2010 14:26:59   
Anonimen
Mi ga imamo že 3 leta in pol, prevleka je skoraj kot nova, čeprav je bila velikokrat prana. Z njim smo zelooooo zadovoljni.
Naklon ima; spodaj pod regulacijo napetosti pasu je še ena ročka, ki jo z eno roko pritisneš dol, z drugo pa sedalni del sedež porineš gor, da se zaskoči v naslednji utor.

(odgovor članu Pika12345)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Concord Trimax 9-36 kg
18.6.2010 22:00:11   
Jančika_
A celo naklon ima, hehe, kdo bi si mislil! Hvala za informacijo, bom šla pogledat. A prevleka se vam ni pa nič uničila, hm. Pri nas se je na naslonjalu za roke scufala (je pa imel tudi otrok kaj pri tem, sem prepričanauser posted image ). Kaj pa madeži od znoja, so vam šli ven? Naše dete ful švica v glavo in tisto je bilo prav ogabno za videt - prala sem z vsem možnim na vse možne načine, namakala, špricala z vem, kar se dobi na tržišču, pa ničuser posted image . Predvsem zaradi tega sem potem dala prevleko popravit šivilji; čez je našila frotir.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Concord Trimax 9-36 kg
19.6.2010 21:43:39   
pajac
mi imamo Trimaxa staro izvedbo (2 leti) in sem s sedežem sicer zadovoljna, ker se ga da nekoliko poležat, mi je pa že od samega začetka šla na živce prevleka, ki se mi je skoz odpenjala in se je hitro precej zdrajsala. Zdaj smo kupili nov sedež in sem poleg varnosti upoštevala še prevleko....

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?