|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamp Konobe
1.7.2010 21:33:37   
brkn83
Pozdravljeni.

Zanima me če je že kdo bil v tem kampu in kako se mu zdi, ali je dovolj sence in kako je kaj s plažo.

Če ima kdo kakšne slike bi se priporočala, ker na internetu nisem nič kej našla.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamp Konobe
1.7.2010 22:04:54   
missi
Mi smo se ravnokar vrnili iz tega kampa. Imeli smo parcelo brez elektrike in čisto ob vodi. Kopat smo se hodili v zalivček, ki je bil pod restavracijo in tam je tudi senca. Ta kamp je odličen kar se tiče naravne sence. Mogoče ni ravno prijazen družinam z malimi otroki, saj so povsod stopnice in tako ne moreš nikamor prit z vozičkom, ampak vse se da, če je volja user posted image Aja kar se pa tiče marketa, ki spada v ta kamp - market je zelooo slabo založen, plenic niso imeli, sadje zelo slabo, slaba izbira jogurtov...
Generalno gledano pa mi je kamp všeč ravno zaradi tega, ker lahko šotor postaviš čisto ob vodi, greš spat in poslušaš valove, zjutraj te spet zbudijo valovi, škržati... skratka fino je in še se bomo vrnili...
Pa lep dopust!

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamp Konobe
1.7.2010 22:37:46   
Pokora
Kot je že napisala Missi je v kempu za šotore res veliko sence. Za kepmerje in prikolice jo je malo manj, ampak tam si itak postaviš tendo.
Plažo imaš pa ali sklanato, ali pa kamenčke.
Kemp ni prevelik in vlada tako domače vzdušje.
Slik nimam prav velik, mi pa lahko na ZS pustiš mejl in ti pošljem vsaj par slikc od plaže.

(odgovor članu missi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamp Konobe
2.7.2010 7:58:51   
brkn83
Hvala vama za odgovor.

Missi - kam pa ste potem hodili v trgovino.

No mi itak imamo šotor, tk da upam, da najdemo senčko za šotor, pa zraven peljemo še čoln,tk da je potem kr nekaj lepih zalivčkov in se bo dalo prav prijetno kopat.

Aja kako pa je kaj z wc-ji, a so daleč stran od kamp mest, pa kako daleč je kaj trgovina. aja kako pa je kaj s kruhom in ostalimi pekovskimi izdelki

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamp Konobe
2.7.2010 8:08:55   
brkn83
Joj še nekaj me zanima, kako pa je s parkiranjem avtov, ali so parkirišča blizu kamp meest, ali jih moraš pustiti dlje stran?

Aja a je kdo od vas imel sabo čoln - zanima me kako je s spustom in potem s privezom.

missi in kako je bilzej kamp zaseden? Predvsem me zanima za kamp mesta, in še koliko stran je kaj elektrika. Zanima me predvsem zato da malo vem kolk kabla rabim zraven.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kamp Konobe
2.7.2010 8:49:26   
Pokora
Za šotor boste brez problema našli senco. Avte se pušča na cestici, potem so pa pod njo in nad njo parcelce za šotore. Načeloma ga nimaš prav daleč.
Kako je z elektriko za šotore ne bi vedela, ampak po mojem bi moral en 50m kabel zadoščati.
Z WCji je tako da je odvisno kako daleč od njih si postaviš šotor, na določenih koncih so kar oddaljeni.
Za spust čolnov ni problema ker imaš rampo.
Moj mož in mali (jaz sem bila žal doma ker sem rizično noseča) sta se vrnila v torek in je bilo poročilo tako, da je kemp še precej prazen, se pa začenja polniti. Ampak če nimate ogromnega šotora, se vedno najde kak prostor - tudi v največji gužvi.
Če hočeš kakšno večjo trgovino, jo imaš v Punatu (ni daleč, moraš pa z avtom) ampak kar se tiče kruha in podobnega, je cel dan na razpolago.

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kamp Konobe
3.7.2010 20:48:39   
missi
Brkn83 vse kar sem ti hotela odgovorit, ti je prav lepo napisala in me prehitela Pokora user posted image .
Glede elektrike je tako, da smo bili mi na neurejeni parceli in v tem primeru res rabiš kabel dolžine 50 m, ki naj bi bil, če se le da zaščiten. Tako so nam predlagali na recepciji, saj gre za veliko frekvenco prometa in se menda po treh dneh kabel čist uniči.
Glede zasedenosti je pa tako, da ko smo prišli in odšli ni bilo gneče. Baje je bil kamp zaseden 40%. Smo pa bili tudi lansko leto v sredini julija, pa tudi ni bilo gneče.
Trgovina v kampu je odptra med tednom od 7-13, sob. in ned. pa od 7-20. Mi smo se peljali do Punata, ki je 3 km stran.
Aja pa zjutraj hodi en tip s krofi, rogljički, zavitki naokol po kampu.

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kamp Konobe
6.7.2010 16:16:09   
brkn83
missi in kakšne so kaj cene v trgovini, zanima me zato ali se bolj splača sabo nest hrano ali dol kupit.

Missi - hvala ti za odgovor. No mi bomo šli 24.7 dol in upam, da najdemo prostor. Ker se mi ne da potem po celem Krku vozit in iskat kamp, namreč imamo malega otroka 17 mesecev starega.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu missi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kamp Konobe
6.7.2010 17:00:10   
ninche
Cene na Krku so malce višje kot pri nas (še najbolj se to vidi pri sadju in zelenjavi), vse pa je odvisno od trgovine..manjše privatne imajo višje cene, večje pa so nekje tam kot pri nas. Na samem začetku mesta Krk (cca 10 km od kampa) pa imaš največjo trgovino na otoku Konzum, kjer se splača jit po večje nakupe.

Drugače pa imaš nekaj slik in video posnetek na http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=47, kjer se vidi, da so parcele urejene v terasah. Je pa s slikami problem, ker je to FKK kamp in ni ravno priporočljivo s fotoaparatom naokol skakat.

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?