|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klomifen
7.7.2010 18:11:28   
Spirit75
Hey punce,

eno vprašanje - ali ima katera slučajno kako škatlico klomifena na zalogi (da ga seveda ne potrebuje več), ali ga je pripravljena mi prodati.  Saj upam da ne zahtevam ful preveč. Oz. če mogoče katera ve, kje bi ga lahko dobila?

Zdravila ne dobim niti na recept. Sem danes preklicala okoli in ga nimajo sploh nikjer več. Jaz ga pa nujno potrebujem, ker imam avgusta zopet pregled pri dr. Rešu (tudi on mi ga je predpisal, da bo preveril rast foliklov).

Hvala že vnaprej za vašo pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Klomifen
7.7.2010 22:56:16   
Arual
Hey.

Sem tudi jaz na istem.Danes sem bla pri g in mi je predpisal Klomifen, na Ptuju ga ni za dobit, tudi okolica Ptuja ne, so pa bli v lekarni toliko prijazni in poklicali nekam, kjer majo pač podatke kera lekarna ma še klomifen. In so mi našli 4 lekarne (Maribor, Ruše in Šentilj), ki so še danes popoldan mele za dobit, seveda nisem mogla danes po njega, tako da sem poklicala in rezervirala ( tako da grem jutri zjutraj ponj)).

Jaz ti svetujem, da še pokličeš okrog!!! Iz kod pa si?''

So mi pa rekli, da kao ga ni za dobit od proizvajalca.

< Sporočilo je popravil Arual -- 7.7.2010 22:57:20 >


_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Spirit75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Klomifen
8.7.2010 6:37:10   
Spirit75
ojla,

sem včeraj preklicala in gorenjske in ljubljanjske lekarne in ga niso imeli nikjer več, ko so gledali v bazo podatkov.
Sem pa iz gorenjskega konca, tko da bi se recimo vozila proti štajerski je malo dolga user posted image  user posted image .
Ah saj ni panike, če ga drugi teden še ne bodo nikjer imeli, se bova z možem zapeljala proti Avstriji in ga pač kupila.

Sicer pa, če nisem preveč zahtevna (no saj mogoče se ti bo zdelo čudno) - ali bi ga mogoče lahko kupila ti zame danes ko boš šla v tisto lekarno, kjer ga imajo in mi ga poslala po pošti. Res bi bila vesela. Ali pa bi se mogoče kje dobili in bi mi ga prinesla in bi lahko poravnali račun. Ali pa napišeš svoj tekoč račun in ti nakažem.
Saj vem mogoče preveč zahtevam.  Nič ne bom jezna nate, če tega ne moreš naredit. Brez panike, veš.
Pač sem samo vprašala.

Ah to naše zdravstvo. Že tako ali tako imamo mi pari takšne probleme, potem nam pa jih še povečujejo. Katastrofa.

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Klomifen
8.7.2010 11:40:49   
zaljubljena23
Spirit, klomifena v prosti prodaji pri nas ne moreš kupiti...



_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Spirit75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Klomifen
8.7.2010 11:57:39   
lana38
Poskusite na Hrvaškem.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Klomifen
8.7.2010 11:58:42   
Spirit75
Imam že naročenega v Avstriji in mi ga bodo poslali.

Tako da hvala za info.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?