|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izleti čez poletje
25.6.2010 8:40:33   
sanasan
letos verjetno ne bo 'pravega' dopusta, bodo večinoma kakšni krajši (predvsem vikend) izleti predvidoma po Sloveniji in Italiji.
Kaj mi priporočate? bova pa pohajkovali sami s petletnico. Imava avto in malo omejeno denarnicouser posted image Zanimajo me predvsem stvari, ki bi bile zanimive za petletnico.
Jaz bom itak imela 'dopust', ker bo mož poslovno 2m v tujiniuser posted image
V mislih imam že klasiko kot živalski vrt, soline, piran, pohorje, benetke.
aja, visoko v hribe me ne vleče, ravno tako ne v avstrijo...sem bolj za italijouser posted image



_____________________________

CARPE DIEM!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izleti čez poletje
25.6.2010 9:58:51   
Ribica **
Ce je v igri ZOO in Italija, potem zagotovo Lignano!

Sicer pa lahko gresta na Kras oz. kraski rob, na Socerb - je lep razgled na Trst. Pa menda je ob Nadizi lepo, pa se bo dalo kopat.

Sicer pa klasika - Bled, Bohinj, Kranjska Gora - jezero Jasna ... Ma polno stvari je. Samo mi zadnje case bolj v hribe hodimo, pa nimam vec kaj dosti idej user posted image

Aja, lahko gresta tudi na Krvavec - se pripeljes gor z avtom, pa gresta mal pes do koder se vama ljubi, pa na sladoled, pa ena igrala so tudi gor.

Ali pa do slapa Peričnik - pot se ne vzpenja bistveno, je povsem primerna, pa ni dalec. Edino potem pri slapu gre pac malo v hrib.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izleti čez poletje
25.6.2010 21:30:31   
Gina
Tolmin in Most na Soči je en lep izlet.
Pa Idrija oz. tista pot, po kateri se lahko pelješ z biciklom ali greš peš od centra pa do Idrijske Bele, kjer se skopaš in je zelo lepo.
Rakov Škocjan ima lepe sprehajalne poti, narava je krasna, pa še v kakšno jamo pokukaš vmes, pa reka teče poleg.
Cerkniško jezero je lepo, čeprav je suho pozno poleti, je pa fenomenalno za videt, ko hodiš po jezerskem dnu - lahko greš s kolesom okrog in okrog jezera, lahko greš pa na Slivnico peš, ali z avtom, pa gor malo bluziš - luškana tura (če se medvedov ne bojiš).
Lahko greš v Postojnsko jamo in predjamski grad, tu pri nas je tudi nekaj tur za hodit po hribčkih, če te zanima ti naipšem. Lhako greš tudi v kakšno manjšo jamo, kjer še nisio bila, recimo Planinsko ali tisto pri Lazah, samo se moraš prej zmenit, je pa lepo.
Ful lepo mi je na krasu. Kobjeglava in pršut, pa seveda Štanjel je sigurno za videt.
Lahko greš v botanični vrt v Sežani. Ful lepo. Samo te morajo rošce zanimat.
Če te bolj hribi zanimajo, mi je lepo nad Colom v tistih hribih- Kouk. Ali pa pri Gorici Lijak. Tudi nad Tolminom mi je Kobala lepa, edino je strma, pa višja. Lahko greš pa tudi z avtom gor, pa samo razgled uživaš.

Zdaj sem ti samo primorsko opisovala, ker to najbolj poznam. Če hočeš pa Italijo, pa je spet ta ista smer, so mi pa Dolomiti res lepi.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izleti čez poletje
25.6.2010 22:40:30   
petruska
Pelješ se do Planice, potem pa do Tamarja peš - lepa tura, pa nobenega napora, tudi z vozičkom čisto brez problema.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izleti čez poletje
26.6.2010 15:46:05   
sanasan
punce, hvala za ideje. bova kakšno zagotovo izkoristiliuser posted image
nisem sicer navdušena hribolazka, ampak škodilo mi pa zagotovo ne bo. pa še mož bo vesel, če bo po 2m, ko se vrne, kak kg manjuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izleti čez poletje
4.7.2010 14:14:54   
mala zirafa
Aquasplash v Lignanu je super vodna zabava za otroke in odrasleuser posted image .Gardaland in Mirrabilandia že malo dlje sežeta v denarnico.
Gorenjska, če ste pohodniki, ampak se mi zeloo klopov bojimo zato tja ne gremo.Je pa dolga kolesarska pot po stari žeelznici super.
Kak skok v slo toplice v bazenski kompleks.
Istra, slo obala, odvisno od kod ste.Potem imaš v Villachu lep grad in predstavo z orli, tja še gremo avgusta.
Upam da sem ti kako pomagala.
Pa uživajte.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izleti čez poletje
5.7.2010 8:04:16   
barni
Vem da te v Avstrijo ne veleč, vendar je na Vrbskem jezeru prav fajn.

Lahko gresta tudi na Kolpo.
Ali pa v Prekmurje (Bukovniško jezero ali kakšne terme).
V Bovcu je tut ful lepo, pa na Rabeljsko jezero lahko gresta ali na Belopeška jezera.
Pa Rakitna in Podpeško jezero.
In Iški vintgar ali Blejski.
Ali pa Borovniški Pekel.

Drgač pa so ti že veliko naštele.
Maš res ful variant. Skoraj za vsak dan v juliju in avgustuuser posted image .

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izleti čez poletje
5.7.2010 9:24:57   
Lolek in Bolek
mala žirafa, kje pa je ta kolesarska pot ki jo navajaš?

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izleti čez poletje
7.7.2010 9:53:00   
jar
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa


Gorenjska, če ste pohodniki, ampak se mi zeloo klopov bojimo zato tja ne gremo.Je pa dolga kolesarska pot po stari žeelznici super.


glede klopov ne skrbi, pri nas jih je še tanarmanj (višina in tudi največ jih je v grmičevju in travnikih, tu so pa bolj smrekovi/bukovi gozdovi, višje macesni).

kolesarska se začne v mojstrani (pri tovarni doors, vidno ob cesti). priporočam, da začneš v gozd martuljku (parking je takoj, ko prideš čez most) in imaš 5 km do kranjske gore. ali pa kar v kranjski gori in greš proti podkorenu. kolesarska gre potem med ratečami in planico do trbiža in v pontebo ali pa proti avstriji (villach).

če kranjske gore še ne poznaš ti jo res priporočam v avgustu, pojdita tudi v kekčevo deželo. če bo vroče se gresta lahko hladit k pišnici pri jezeru jasna (ampak samo do gležnjev v vodo, je pa fajn za čoftat).

pojdita še z avtom na vršič (če tamali ni rado slabo), kjer je sicer parkirnina, ampak se lahko potem neomejeno sprehajata po poteh, imaš občutek, da si v hribih. res je lepo! in hladno, in super zrak. potem pa še naprej proti severni primorski do kraja soča. tam gresta k izviru soče ali pa sta samo tam okrog tiste koče, je tudi lepo. pri reki soči si lahko naredita piknik, je ful prostorčkov.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izleti čez poletje
10.7.2010 14:00:30   
mala zirafa
Kolesarska pot vodi od Mojstrane pa do Rateč skozi Kr. Goro.Nekoč je bla tam stara želznica.Res je super.Do kr. Gore je 6 km.

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izleti čez poletje
10.7.2010 14:02:18   
mala zirafa
Vidim da je že napisano.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izleti čez poletje
18.7.2010 23:26:16   
norksi
nekaj izletov po Sloveniji

http://www.caszadruzino.com/home

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Macelj – Na hrbtu pošasti
photo
Učna pot je krožna, dolga 3,5 kilometra. Označena je s prikupno rumeno gobo in rumenimi puščicami. Na poti je 12 kontrol...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?