|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Test,...
13.6.2010 11:17:09   
kiss
Pozdravljene,...

V torek bi morala dobiti menstruacijo in sem nosečniški test naredila danes. V mojem albumu je slikca pa bi vas lepo prosila če bi mi lahko povedale če vidite črtico?Jaz jo vidimuser posted image , ampak moj partner pravi da je zelo slaba. Bom šla čez nekaj časa kupiti CB, ampak do takrat pa bom umrla od radovednosti zato vas resnično prosim za mnenje.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Test,...
13.6.2010 11:20:20   
Taddy78
Ja črtica je vidna, tako da user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kiss)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Test,...
13.6.2010 11:22:21   
kiss
Taddy 78 hvala tiuser posted image user posted image ,...sem mislila da se mi že mešauser posted image user posted image ,...da jo samo jaz vidim,...user posted image user posted image
ne morem verjet da sem to dočakala po 2 letih,...user posted image user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Test,...
13.6.2010 11:22:48   
ninkica
črtica je vidna,čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Pri meni je bila ista črtica,CB je pa pokazal še isti dan
zelo močen plusek,sedaj sem pa že čez rokuser posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Test,...
13.6.2010 11:38:59   
BabyKitty
Črtica je taprava user posted image user posted image user posted image moja je bila 10x šibkejša... samo taka siva senčka in danes sva  pikico v 16. tednu...

čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Test,...
13.6.2010 11:50:42   
Rakica_80
Ooo jaaa, noseča siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke, pa lepo nosečnost ti želimuser posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Test,...
13.6.2010 12:41:35   
alejna
Cestitke user posted image user posted image user posted image in lepo nosecnost ti zelim!!!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
13.6.2010 13:37:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alejna)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Test,...
14.6.2010 12:56:17   
kiss
Najprej bi se vam punce zahvalila, da ste tudi ve vidle črtico in da ste me prepričale da nisem nora in da črtica je,...user posted image user posted image malo heca,...

Sem pa danes delala test in mi je pokazal negativno. Tako da najbrž nisem noseča,...user posted image . Ampak resnično pa ne dojamem kako lahko 2 testa pokažeta pozitivno ostali testi pa ne?user posted image

Lahko rečem da sem nad testi zellooooo razočarana. In testa sploh ne bom delala več, razen če čez 14 dni še ne dobim menstruacije. Vseeno pa hvala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Test,...
14.6.2010 13:09:00   
BabyKitty
Tudi meni se je to zgodilo... v četrtek zvečer čistoooo rahla črtica v petek zjutraj 0... potem pa v nedeljo spet zelo močna črtica in veslje... tako, da ne obupaj, to še nič ne pomeni... user posted image user posted image

(odgovor članu kiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Test,...
14.6.2010 13:10:50   
agataema
Kiss, kateri test si pa delala v drugo? Ker meni je BC pokazal user posted image , FirstSign pa ne, ampak noseča sem bilauser posted image .

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Test,...
14.6.2010 13:16:56   
ninicananica
Kiss, naredi Clearblue digitalni test, pa sigurno ne boš več v dvomih, saj je več kot 99% zanesljiv in jasno pokaže rezultate.

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Test,...
14.6.2010 13:57:27   
lil_
moja crtica na BC je bla se svohnejsa kot tvoja...digitalni CB pa je narisu lep + user posted image
tko da se strinjam ...ponovi test, s CB...mi pa bomo drzal pestiuser posted image user posted image

(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Test,...
14.6.2010 14:00:48   
kiss
Prva dva testa sem delala včeraj zjutraj z jutranjim urinom. Delala sem pa dva v razmaku 2 min. ker ko sem prvega naredila se je pokazala slaba črtica in je partner rekel da se skoraj ne vidi in naj test ponovim. Nato sem čez 2 min. delala drugi test in je pokazalo še močnejšo črtico (je na sliki) kot v prvem poskusu.
Delala sem pa test duo check.

Popoldan sem pa delala CB in ni pokazalo nič. Danes zjutraj sem pa delala duo check pa tudi ni pokazalo.

Tako da jaz mislim da ni nič. Včeraj sem bila tako vesela da sem mislila da me bo razgnal od sreče pol se mi je pa zaradi enega testa sesu svet,...

BABYKITTY kako je pa mogoče to kar se je pri tebi zgodilouser posted image user posted image ?

Ninicananica a digitalni test lahko uporabljaš večkrat?

Čeprav mi gre čez glavo tisoč vprašanj, sem se nekako sprijaznila da nič ni,...


(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Test,...
15.6.2010 8:53:31   
ninicananica
Digitalni test je za enkratno uporabo, vendar je rezultat prikazan v digitalni obliki, tako da sigurno ne boš v dvomih, tako kot si pri črticah na navadnih testih.

(odgovor članu kiss)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Test,...
15.6.2010 9:04:40   
BabyKitty
kiss pojma nimam... dveh črtic ni bilo dva dni po zamujanju M (prvi test 1. dan zamude)... šele 4. dan se je narisal lep konkreten plus...

Moj nasvet je, da počakaj še kakšen dan... Sama sem delala First sign... najprej DUO, potem pa 4. dan tistega plastičnega...

Ampak če mene vprašaš je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Test,...
15.6.2010 13:03:32   
pupica25
Kiss jaz pa moram priznat, da na tvoji sliki v albumu nisem videla druge črtice, žal user posted image . Mogoče pa samo slabo vidim user posted image . Raje še počakaj nekaj dni, najbolje teden in ponovi test, čeprav mislim, da tokrat ni user posted image . Močno upam, da se motim. Tudi sama sem v navalu močne želje že večkrat "vidla" drugo črtico, pa se je potem izkazalo, da le-te ni. Jaz ti toplo priporočam digni CB, ker ta je res zanesljiv. Pa vso srečo, javi kako in kaj, držim pestiuser posted image

_____________________________

Moja pupica je stara že dobri 2,5 leti in čaka na družbo!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Test,...
16.6.2010 8:54:51   
kiss
Pozdravljene punce,...

Najprej bi se vam zahvalila da ste me vspodbujale in mi stale ob straniuser posted image . Včeraj sem šla delati krvni test in ni pokazal nosečnosti. Tako da teto user posted image čakamo in upam da bo kmalu prišla da bomo lahko šli v nove boje.
Kaj pa je vzrok da sta dva testa bila pozitivna pa ne vem, vem pa da sem zelo razočarana nad testi,...
Lepo se imejte punce,...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Test,...
16.6.2010 8:56:03   
BabyKitty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kiss)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Test,...
16.6.2010 11:14:13   
Bety11
kiss...jaz črtico vidim....in je bila 100%....Če nimaš PCO, si bila noseča!!!...pa je vse skupaj šlo v maloro.....žal mi je...user posted image user posted image user posted image ...Pa ne obupat...nikakor ne!!!...Že drug mesec bo ta pravi user posted image user posted image

_____________________________

rojen: 4050/56 cm
1.mesec: 6170/58 cm
3.mesec: 8100/64 cm, OG 45
6.mesec: 9200/72 cm
11.mes: 11 kg/76 cm

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Test,...
16.6.2010 12:10:37   
Anonimen
jst bi pa rekla da tejle testi niso prav 100%. jst rahlim črticam ne verjamem... mi jo je že večkrat pokazal in je bila lažna.
držim pa pesti zate da čimprej zagledaš pravi, močni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bety11)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Test,...
21.6.2010 8:14:14   
princpesi
Oila!

Sama sem imela isti šmorn...dobit bi jo morala 7.6., 8.6. pop. sem delala test in je pokazal zelo rahlo drugo črtico..., 9.6. pop sem še enkat delala, je bil negativen, kmalu za tem pa se je ulilo...bolelo pa ko sam hudič....tako da sem bila tudi jaz zelo razočarana in sem si obljubila, da jih več ne delam, dokler mi ne bo 10 dni zamujala...to je psihološka vojna, žalostno vendar resnično.

Problemi gor, problemi dol...glavo gor in nič dol!!!!user posted image VSE OB SVOJEM ČASU

LP

(odgovor članu kiss)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Test,...
30.6.2010 14:20:10   
Suns
Hey. Tudi jaz bi nekaj vprasala, ceprav vem da je bilo ze dosti govora o tem. Tako v pondeljek ko bi morala dobiti user posted image  sem naredila test FS in se je pokazala cist rahla rozana crtica. Vceraj popoldan sem naredilal CB in je bila vodoravna crta mocna navpicna pa rahlo vidna...ampak vseeno vidna. Kr nisem vrjela sem danes zjutraj vse skup ponovila in Spet isto vodoravna mocna navpicna crtica pa bol sibka ampak vidna. Ze sem skakala od veselja do malo prej ko sem sla na wc in sem opazla na wc papirju neko svetlo rjavo sluz. Na hlackah ne duha ne sluha o tem samo na wc papirju...In zdaj ne razumem vec nic. Ce bi katera kar koli vedela naj prosim napise. Hvala za odgovore.user posted image

(odgovor članu princpesi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Test,...
25.7.2010 10:15:19   
sarcy21
Živjo jaz pa mislim da je tako s temi testi kateri so pozitivni potem pa ne več Nekaj se je dogajalo do oploditve je prišlo (takrat se začne proizvajati nosečnisški hormon) vendar ni prišlo do vgnezditve zato ti testi kateri pokažejo že nižjo stopnjo hormona "večkrat lažejo" takrat ob izvajanju testa je še nekaj hormona v urinu in pokažejo blago črtico vendar čez dva dni hormon pade pod zaznavo testa in naslednji test ni več črtice

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu Suns)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Test,...
25.7.2010 10:30:06   
AnaSi
Pozdravljene!

Suns, pred mesecem dni si pisala o rahlem rjavem izcedku, pa me zanima, kako se je končalo. Si noseča ali ne?

Jaz imam namreč zdajle podobno situacijo. Včeraj bi mogla dobiti M, en dan pred M pa sem, ko sem šla na vodo, opazila svetlo rjav izcedek. To se mi zgodi pred vsako M, le da se izcedek ponavalja, dokler se mi ne ulije. Tokrat pa se je izcedek pojavil samo enkrat, zdaj po o njem ni ne duha ne sluha več.
Tako da upam, da bo sem noseča, glede na to, da imam redno menstruacijo 28. dan, nikoli mi ne zamuja, le včasih jo dobim en dan prej.

Me je pa po drugi strani kar malo strah, to bi bila velika spremeba zame, prvi otrok, doslej sem navajena res aktivno živeti ...

Suns, že vnaprej hvala za odgovor, če mi lahko še katera da kakšno info, bom pa zelo vesela.




(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?