|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 9:04:43   
neli365
Drugi teden gremo na morje in me zanima, kateri obroč naj kupim? Navadnega rumenega, ki ima od znotraj trakove, ali fredovega?
Naš bo star čez 14 dni leto. Pri  rumenem me moti to da otrok ne doseže vode in ne more biti tako aktiven, je pa v pokončni drži.
Pri fredovem pa ne vem, če se otrok lahko drži pokonci ali izključno ležijo na trebuhu? Kako je z hojo npr. po bazenu?
Ne bi rada kr nekaj brezveze kupila, prosim pomagajte mi malo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 9:32:10   
kristinaj
moj ne mara ne enega in ne drugega, star je 21m....  in tudi ta velika, takrat še nisem imela fredovega, tistega rumenega s trakovi ni marala...

meni osebno je boljši fredov, ampak mora biti pravilno napihnjen in pripet da funkcionira, brado mora imeti otrok tam, kjer je na obroču žaba narisana.. otrok ima boljši stik z vodo, je v pozi, kot da bi plaval..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 9:45:07   
kakadoo
Meni je fredov prav zanič.
Ok je bil samo v prvih mesecih ko je otrok še
majčken. Potem ko je bila pa večja, se je pa začel
prevračati! In sicer naprej - tako da gre otrok z glavo
v vodo. Nimam pojma kako je to možno. Sem misla da
sem ji ga prenizko pripela... sem poskusila tako, da je bolj v vodi,
pa isto sranje. No itak ga pa ne mara tko da smo bli kar brez.
Mislim da je rumen boljši. Sicer ga nismo sprobali, ampak po tem ko sem ga videla pri
drugih otrocih, je kar ok zgledal.  

< Sporočilo je popravil kakadoo -- 22.7.2010 9:46:27 >

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 9:54:49   
živa
Fredov. Je pa res treba paziti, ker se je eden od mojih mulčkov že pri pol leta obrnil na glavo user posted image . Je pa super za plavat, pa tudi par korakov z njim ni problema narediti.

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 9:55:27   
kajajaka
fred user posted image

ga imamo in je super!

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 9:57:54   
Bojana82
Fredov obroč user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Domen 16.11.2003

Manca
02.11.09 - 52/3430
15.12.09 - 54/4600
09.02.09 - 60/5770

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 9:59:07   
3jeMi
meni tudi ta rumeni obroč ni nikoli potegnil, smo pa uporabljali fredov obroč (za tega svetujem, da se pred uporabo res prebere navodila za uporabo, ker joj, kaj vse folk počne s tem obročem, predvsem pa, otroka se v fredov obroč daje na kopnem ne v vodi, vsedeš se na rob bazen, na kolena obroč, potem pa otroka notri, pripneš, naštimaš in via voda)... vse ok, samo glede na našo živahnost smo se pri enem letu že prevračali in smo mu kar kmalu nataknili rokavčke...

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 10:10:02   
neli365
 Kaj pa tale, pozna katera:

http://nakup.pikapolonica.com//obroC-s-hlaCkami/147394007383147397

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 10:26:30   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: neli365

Kaj pa tale, pozna katera:

http://nakup.pikapolonica.com//obroC-s-hlaCkami/147394007383147397


ja mi ga imamo in sem zelo zadovoljna..me sicer moti malo to da je res velik al kako nj rečm visok ko ga napihneš in tamau ne vid glih neki ful čez samo je pa zelo varen..

je notr tud dost prostora in mu loh daš tud rečmo kšn lonček pa kamenčke not da se igra

ko je biu manjši je bil fredou obroč zakon ampak kokr sm napisala-ko je biu majhn..zdj ga ne dam za noben dnar več notr k mam občutek da se bo kr prevrnu naprej..




_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 10:31:50   
lenca1
Imeli oba in mi je bolj všeč rumen-je v njem bolj uživalauser posted image . Fredovega pa nikoli ne dam več gor, ker kot poslušam in berem res ni najbolj varen. Od prijateljice mali se je tudi prevrnil z glavo naprej in pod vodouser posted image , pa še precej dražji je od ostalih obročev.

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 10:33:00   
soncek.djukelica
bi priporočala fredov obroč, kot pa tistega rumenega, ker kot si sama rekla,v tistem le sedi!
imajo pa v Muellerju in Mothercare rokavčke za od leto dni stare otročke, tisti v Mothercare so resnično dobri, in zelo oprimejo se roke!
jaz sem svoji kupila te, ker ji fredov obroč sploh ni ustrezal!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 10:33:18   
Anonimen
Nobenega user posted image .

Mi smo jo kar v rokah držali v globoki vodi, kasneje pa je imela rokavčke.

(odgovor članu neli365)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 10:42:25   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: soncek.djukelica

bi priporočala fredov obroč, kot pa tistega rumenega, ker kot si sama rekla,v tistem le sedi!


No naša punca je v rumenem letos preplavala približno za celo dolžino bazena, tako da se z rumenim da prav lepo tudi plavat. Res pa je, da je stara 2,5l. Lani smo pa plavali skupajuser posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 11:11:35   
ČebelicaMaja
mi imamo F. obroč in obe sta notri prav uživali- tamala v njem teče po plaži in z njim skače v vodo- pri nas je res nepogrešljiv.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 11:15:22   
RAKICA2007
naša je bila junij stara 3 leta... in bi letos splavala na morju, če bi ostali kakšen dan več...
ampak z rokavčki...
meni so tile obroči kr neki user posted image  pa sloh ne vem zakaj? vem pa, da so za našo frkolinko rokavčki zakon in jih ne da dol user posted image

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 11:22:49   
Katy78
Naš je star skoraj 20m. in bomo s sabo vzeli rumenega, tistega ki ima dve odprtini za nogice, se pravi da lahko sedi v njem, saj verjetno ste tega mislile, ne? Mi smo ga prvič sprobali, ko je bil star 10 mesecev in takrat mu je bilo ok. Fredovega takrat nismo kupili, ker je imel takrat še vedno malo ekstenzijskega vzorca in nam ga je fizioterapevtka odsvetovala.

Sicer se bo pa po moje na morju (gremo čez 10 dni) več ali manj igral v plitvini, malo ga bova imela midva v naročju za v bolj globoko vodo (tako kot lani poleti, ko je imel 7 mesecev) malo pa v obroču.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 11:24:19   
vesna_b
naša obroča ni mogla videti, in smo potem lani silom razmer kupili rokavčke - v baby centru, sam niso imel manjših, kot od treh let naprej - naša pa je bila stara 1 leto. sva rekla, da bova pa potem druge iskala, da bomo pač najprej probali te, ker smo šli drug dan na morje.

ma kaki manjše - te rokavčke smo malo bolj napihnili, in jh sploh dol ne spraviš... tamala pa uživa, plava - tudi v globoki vodi, skače...

ma zakon - smo vse možne šlaufe pospravili, in ostali na rokavčkih...

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 11:24:36   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

naša je bila junij stara 3 leta... in bi letos splavala na morju, če bi ostali kakšen dan več...
ampak z rokavčki...
meni so tile obroči kr neki user posted image  pa sloh ne vem zakaj? vem pa, da so za našo frkolinko rokavčki zakon in jih ne da dol user posted image


Za 3-letnega otroka ja, ne vem pa kako se obnesejo rokavčki za enoletnika? Po moje ga bolj motijo kot kaj drugega, ne vem no. A ste jih pri enem letu že uporabljali?

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 11:25:43   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

naša obroča ni mogla videti, in smo potem lani silom razmer kupili rokavčke - v baby centru, sam niso imel manjših, kot od treh let naprej - naša pa je bila stara 1 leto. sva rekla, da bova pa potem druge iskala, da bomo pač najprej probali te, ker smo šli drug dan na morje.

ma kaki manjše - te rokavčke smo malo bolj napihnili, in jh sploh dol ne spraviš... tamala pa uživa, plava - tudi v globoki vodi, skače...

ma zakon - smo vse možne šlaufe pospravili, in ostali na rokavčkih...


No, to je pa fajn slišat, ker sem tudi jaz razmišljala, da bi mu za probo kupila rokavčke. Se pravi, ste tiste za 3 leta samo malo manj napihnili in je bilo ok?

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 11:26:31   
vesna_b
mi smo - in tamala je takoj ugotovila, da če rokice dol drži oz v vodo tišči, da se ne "potunka"
čez par minut je že šibala proti globini - tako brca, da je skoraj ne dohajam...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 11:28:05   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

naša je bila junij stara 3 leta... in bi letos splavala na morju, če bi ostali kakšen dan več...
ampak z rokavčki...
meni so tile obroči kr neki user posted image  pa sloh ne vem zakaj? vem pa, da so za našo frkolinko rokavčki zakon in jih ne da dol user posted image


Za 3-letnega otroka ja, ne vem pa kako se obnesejo rokavčki za enoletnika? Po moje ga bolj motijo kot kaj drugega, ne vem no. A ste jih pri enem letu že uporabljali?



do dveh let smo hodili na dopust v Čatež... tako da smo se igrali v malem bazenu, za v velikega pa ja rokavčke... obročov sploh ni marala... rokavčke pa obožuje odkar je ugotovila, da je tudi velik bazen zakon user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 11:28:20   
vesna_b
malo bolj - v bistvu en del rokavčka napihnemo, pol ji nataknemo, in ji napihnemo še drugi del, tako da če probaš dol potegnit, ne gre
midva potem niti nisva manjših iskala, ker se tile čisto dobro obnesejo - jih je tudi letos mela, iste

je pa dejansko otrok veliko bolj okomot...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 11:31:04   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

malo bolj - v bistvu en del rokavčka napihnemo, pol ji nataknemo, in ji napihnemo še drugi del, tako da če probaš dol potegnit, ne gre
midva potem niti nisva manjših iskala, ker se tile čisto dobro obnesejo - jih je tudi letos mela, iste

je pa dejansko otrok veliko bolj okomot...


je pa naša frkolinka letos hotela poskusiti obroč (sem eno mamico prosila samo za minutko - ker se mi ga ni zdelo smiselno kupovati zaradi 1minutne muhe user posted image ) in ni bila čisto nič zadovoljna. Je rekla; ja mami, kako pa naj s tem plavam user posted image  bom kar rokavčke imela...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 11:35:25   
Hope2
Če mara, bo dal gor karkoli. Mi se lahko na glavo postavimo in ne bo dal gor ne freda, ne rumenega obroča, ne rokavčke, ne obroč z volanom, ne moje naročje. Ni šans, nič. Zunaj na suhem se igra z šlaufi, ko pa stopimo v vodo pa histerija. Drugače pa uživa v vodi, se celo potaplja, skače....ampak vse v plitvini. Vse te zadeve (razen freda) niso tolk drage, tak da četudi kupiš, ne bo neke škode

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Fredov obroč ali navaden rumeni?
22.7.2010 11:38:09   
Katy78
Sem zdajle malo po netu brskala in sploh ne najdem manjših rokavčkov kot od 3. let dalje. Ok, sem našla ene od 0-1 leta (do 11kg) kar pa za nas ni več primerno. user posted image No, potem bom pa kar tiste od 3. let naprej kupila, ker vem, da ga pred vodo ne bomo mogli zadržati, je čisto usekan nanjo. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?