|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VOZIČEK ZA SESTRICI
28.7.2010 15:34:43   
metuljčica27
Že kr nekaj časa se s partnerjem obadava z eno težavo in sicer iščeva primeren VOZIČEK ZA DVA OTROKA, KATEREGA LAHKO SPREMENIŠ V VOZIČEK ZA ENEGA.

Hčeri sta narazen leto in pol. In taveliki prav nič ne ugaja, da se lahko njena sestrica vozi v vozičku, ona pa ne.

Doma imam dva vozička, vendar mi prav nič ne pomagata, saj sem zelo veliko sama. In bi rada voziček, kjer bi se lahko vozile obe, vendar ne za dvojčke, saj se ta ne da potem spremenit v voziček samo za enega otroka.

Partner je našel voziček, kater ima vse kar iščeva, vendar v tujini, in ne veva kako prit do njega, pa še design je sijajen.user posted image

http://www.icandyuk.com/

Zelo bi bila vesela, če bi nama kdor koli pomagal prit do njega!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VOZIČEK ZA SESTRICI
28.7.2010 15:55:15   
Anonimen
Si pogledala na ebayu? Tam najdeš veliko zadev...
Jaz sicer ne kupujem preko njega, tako da ti več ne znam povedat.

(odgovor članu metuljčica27)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VOZIČEK ZA SESTRICI
28.7.2010 16:45:29   
skuštrana
http://www.icandyuk.com/


Na podoben način so narejeni Phil And Teds vozički http://www.pramworld.co.uk/category/258/Phil_and_Teds_Twin_Pushchairs , mi pa imamo Mutsyja http://www.pramworld.co.uk/category/265/Mutsy_Twin_Pushchairs . Full na easy se odstani ta nasatvek za dva in se da gir samo športni sedež za enega pa imaš voziček za enega.
Imajo pa na tej strani tudi takšne s tvojga linka in pošiljajo v Slovenijo user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VOZIČEK ZA SESTRICI
28.7.2010 17:04:31   
_sanja_*
A takšni vozički tudi obstajajo? A jih je še več ali samo ti trije?

Jaz sem razmišljala bolj o kakšni mareli varianta, ker bo tavečji star že 2 leti, ko bo dobil družbo, mora pa bit marela, ki je primerna tudi za novorojenčka seveda. Npr. Cosatto.

Če pa obstaja tole, da se potem spremeni v enojnega, pa lahko tudi našega enojnega Chiccota S3 prodamo in imamo tole naprej. user posted image

Sigurno je boljše kot marela, ker lahko daš še košaro gor ali pa vsaj poležeš.

Pa res pošiljajo v Slovenijo?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VOZIČEK ZA SESTRICI
28.7.2010 17:15:00   
metuljčica27
HVALA Skuštrana! Vendar ti so takšni bikasti, sem ga že videla.

Te imajo tudi marele, Sanja.

Pa design mi je dober. Na ebay-u sva gledala, vendar ni. Iz Anglije je ta voziček.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VOZIČEK ZA SESTRICI
28.7.2010 17:18:41   
Anonimen
Na ebay-u sva gledala, vendar ni. Iz Anglije je ta voziček.


A, škoda.
Možno, da ti ga kdo pripelje iz Anglije? V London se kar pogosto hodi...Samo možnost...

(odgovor članu metuljčica27)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VOZIČEK ZA SESTRICI
28.7.2010 18:11:29   
buškolinka
morda kaj takega?
http://soncek.si/si/buggypod-dodatni-sedez-za-starejsega-otroka-i15120.shtml

ali pa
http://www.mami.si/si/oprema-lascal/buggy-board-g1499.shtml

(odgovor članu metuljčica27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VOZIČEK ZA SESTRICI
28.7.2010 18:44:46   
ema tiara
http://www.chebeltza.com/vozicki/za_dva_oz._dvojcke.html

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
28.7.2010 19:01:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ema tiara)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VOZIČEK ZA SESTRICI
28.7.2010 20:10:49   
Remaja
Tudi mi imamo enako starostno razliko in smo naročili voziček Phil&Teds Dash double preko chebelitze. Voziček imamo štirinajst dni in je super, sploh ni bikast, ozek je tako kot enojni voziček in pa malenkost daljši kot enojni voziček in marsikdo niti ne opazi, da sta v vozičku dva.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: VOZIČEK ZA SESTRICI
29.7.2010 13:36:48   
metuljčica27
Pa kaj ni spoden otrok skrit, tako da nične vidi, pa velik za zloćit. Buggy board imamo pa ni najboljši. Pa še ponavaadi bi mi hkrati zaspali, kar je super. Kajti tako lahko grem vsaj kam!

Če mogoče kdo zasledi tega icandy-a, bi bila zelo vesela, da mi sporoči!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Remaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: VOZIČEK ZA SESTRICI
29.7.2010 14:10:25   
lara81
Metuljčica mi imamo icandya in sicer Appla z upgradom na Peara (za 2)! Imeli smo podoben problem z našimi tamalim&velkim. Dobila sva ga po več mesecih truda na angleškem ebayu. Vse skupaj z poštnino nas je prišlo cca 900€. Ampak je voziček vreden vsakega €. po 2 letih in pol še vedno kot nov, edino guma na ročici za potiskat je začela pokat (smo jim pisali kako je z garancijo in so rekli naj počakamo na uradnega zastopnika v sloveniji, ki naj bi bil znan v avgustu !!???). Tako da ti svetujem, da še malo počakaš (če nebo prepozno user posted image )pa boš videla če bo res kdo v sloveniji imel icandya.


(odgovor članu metuljčica27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: VOZIČEK ZA SESTRICI
29.7.2010 14:21:12   
metuljčica27
Joj, LARA81 najlepša hvala za informacijo.

Upam, da jih bodo res imeli kmalu v Sloveniji. Če še imaš kaj več informacij, bi te prosla, če mi javiš. Kajti mi smo že iskali kontakt iz Anglije.

Ti imaš potem onega črnega, za dva, ne? in je uporaben?
Videla sem,da imajo še nove modele, več barv.

Pa kaj naj bi jih sedaj tudi tu pri nas prodajali? To bi bilo super!!!!

(odgovor članu lara81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: VOZIČEK ZA SESTRICI
30.7.2010 10:52:50   
_sanja_*
Super, to je pa meni tudi všeč, če pridejo v Slouser posted image

(odgovor članu metuljčica27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?