|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potrdilo o zdravju otroka
12.8.2010 10:48:05   
romy27
pozdravljene,

danes me je pediatrinja prav presenetila, ko mi je rekla, da mi ne more za otroka izdati potrdila o zdravju otroka za vpis v vrtec. najprej moramo narediti test za gliste pri otroku, nato ponoven pregled in na osnovi tega bo izdala potrdilo.

kaj se je v zadnjem casu kaj spremenilo, saj do sedaj ni bilo problema takoj dobit to potrdilo?

hvala

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 12.8.2010 11:02:33 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
12.8.2010 10:56:01   
country
Res? Jaz sem ga dobila včeraj brez vprašanja in še mala sploh ni bila zraven. Dobro zrihtajte.

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
12.8.2010 11:12:47   
pomar*ANČA*
mislim da je to odvisno od zdravnika. jaz sem brez problema pridobila potrdilo, gala nisem niti s sabo imela, od prijateljice sinek ki gre v isti vrtec kot gal ampak ima v drugem kraju zdravnika je pa moral dati kri in vodo....

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
12.8.2010 11:13:55   
posh
Jaz sem ga tudi dobila (celo) brez pregleda otroka. P je vprašala če je otrok zdrav in to je to.

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
12.8.2010 12:29:39   
blemma
Mi smo v torej dali kri in vodo in na podlagi teh izvidov sem dobila potrdilo, blato sem šele včeraj nesla v laboratorij in če bo kaj narobe, me bojo poklical.
Jaz mislim, da je pravilno, da se otroka temeljito (laboratorijsko) pregleda, da je zdrav, preden gre med večje število otrok.

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
12.8.2010 13:11:43   
Najaa
Meni se tudi zdi prav, da otroku vsaj kri in vodo pogledajo. Čeprav moji nobena P tega ni naredila pred vstopom v vrtec. Po potrdilo sem šla sama, brez njiju.

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
12.8.2010 13:29:52   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: country

Res? Jaz sem ga dobila včeraj brez vprašanja in še mala sploh ni bila zraven. Dobro zrihtajte.


Identično, le da sem potrebovla potrdilo za malega user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
12.8.2010 13:36:46   
pelin
Povsod kjer sem delala, so pediatri izdali potrdilo na podlago  osebnega pregleda in vsi starši so morali oddati tudi otrokovo blato, ki je moralo biti negativno...Tudi pri mojih dveh smo pred vstopom v vrtec to morali dati skozi...sori, ampak meni se to tudi zdi prav...Pa to niso neke nove zadeve, to naj bi tako potekalo že kar precej let...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
12.8.2010 13:51:05   
liliana
Verjetno pa, če je otrok bil pred kratkim na sistematskem pregledu ali kakem drugem pregledu.....kjer so mu vse pregledali......čez mesec dni pred vstopom v vrtec pediater ne bo ponavljal pregleda......in napiše samo potrdilo.....

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
12.8.2010 16:12:21   
mamamajča
Moj je mel gliste, pa nam je dal vseeno potrdilo za vrtec. Še čudno me je gledal, ko sem rekla, da včasih taki pač v vrtec niso smeli, češ, da gliste niso nič kaj takega...
Bo verjetno res odvisno od samega zdravnika.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 13.8.2010 23:42:13 >

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
12.8.2010 16:45:23   
ledenaa
Zdaj pa povej,da boš dala otroka z glistami v skupino user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
12.8.2010 17:05:37   
mamamajča
to je blo dve leti nazaj....
ne, nisem ga dala, ker sem bla takrat še doma, in vem, da včasih to ni blo dovoljeno.
Pa sma ostala doma, dokler je mel še zdravilo.

Ampak marsikatera mamica ga pa da, če ima dovoljenje pediatrauser posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
12.8.2010 20:56:34   
pikapikica83
Se bom oglasila in povedala, da sem že videla, da so starši otroka pripeljali v vrtec z glistami in ga je vzgojiteljica morala sprejeti, ker so imeli zdravniško potrdilo, da lahko obiskuje vrtec. Toliko o tem!!!!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
12.8.2010 21:02:37   
Anonimen
Zanimivo ... tudi jaz sem P samo poklicala in naslednji dan na okencu kartoteke dvignila potrdilo user posted image

(odgovor članu pikapikica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
12.8.2010 22:26:32   
liliana
Pri nas tudi ne preglejujejo proti glistam......ko je imela hčerka pred dobrim mesecem sistematski pregled, ji vzorca blata namreč niso vzeli.....v krvi in urinu pa se gliste verjetno ne vidijo...in ker v vrtec gre 1.9. mi je pediatrinja rekla, da naj takrat samo pridem po potrdilo, da nje ne bo pregledovala več.....

Tak da gliste vsepovsod ne gledajo......verjetno ni obvezno predpisano in vzamejo nekateri pediatri pač tudi vzorec blata in ga analizirajo, nekateri pa ne.....



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
12.8.2010 22:28:53   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: pikapikica83

Se bom oglasila in povedala, da sem že videla, da so starši otroka pripeljali v vrtec z glistami in ga je vzgojiteljica morala sprejeti, ker so imeli zdravniško potrdilo, da lahko obiskuje vrtec. Toliko o tem!!!!


Saj glist verjetno nima večno.....in vrtec lahko obiskuje takrat, ko glist nima več še vedno.....

Od sodelavca hčerka je dobila gliste, ko je bila že dve leti v vrtcu....pa je niso vrgli iz vrtca zaradi tega......tisti čas, ko je imela gliste, pač ni šla v vrtec....

(odgovor članu pikapikica83)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: POTRDILO O ZDRAVJU OTROKA
13.8.2010 13:41:34   
romy27
hvala vsem za ozkusnje :)

zakljucim lahko, da se od pediatra do pediatra spreminjajo reci, smesno kajne?!kje je pa enotni zakon, ki predpisuje kaj in kako?!!!!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?