|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj je prvi dan m
28.7.2005 8:18:58   
marita
Živjo,

imam eno vprašanje za vas. Sicer imam doma že :duda: punčko staro 14 mesecev. No zdej sem spet začela mal spremljat menstruacijo in je to vse zbrkano. Imam jo na 30-36 dni. Vsakič mal drugač. Najprej imam ene 2-3 dni mal izcedka v rjavo rdeči barvi recimo za en ta mali vložek na dan, glih tolk da moram imeti vložek. Ponoči ni nič vložek rdeč. Potem čez ene 3-4 dni pa pride ta prava menstruacija. Problem: kdaj naj računam da je prvi dan menstruacije?

Lp

Marita
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj je prvi dan m
28.7.2005 8:20:47   
DaisyE
Jaz jo pri ta prvi rjavini računam (razen če je komaj opazna), pa pridem lepo skozi. Mislim, da je tud Pušenjak neki takega napisu.

LP

(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj je prvi dan m
28.7.2005 9:01:30   
biba77
Jaz tudi stejem z zacetkom izcedka.:miska:

(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj je prvi dan m
28.7.2005 10:01:08   
Sulfinija
Jaz jo štejem,ko se začne redna rdeča krvavitev.Tako so mi naroči v Mb ambulanti nič izcedka ne računat,ko se začne ta prava M rdečka takrat je prvi dan,tako so meni rekli.

Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj je prvi dan m
28.7.2005 10:03:58   
sonček76
Ja se strinjam z Mojco90000....prvi dan ko priteče normalna :hudicek:

:angel:

(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj je prvi dan m
28.7.2005 11:08:20   
Sulfinija
bogu jaz imam drugače redne menstruacije in,ko imam naravne brez tablet se tudi takoj začne prava brez rjavega izcedka in podobno.KO pa sem jemala klomifen in dabraston pa so me IUI izcedki matrali tudi po sedem dni prej in,če bi takrat štela vse skuapj bi mi ven prišlo,da sem imela po pol meseca M.Zato sem sprevidla kako je,ko je tablete hormone in zato sem tam raje takoj na začetku zdravnico vprašala kdaj naj štejem prvi dan redne M in mi je naročila tako,tudi ti se tega probaj držati in nebo ti žal.Saj veš kako rečejo več glav je več se ve.

Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?