|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moon boots
7.9.2010 13:28:15   
tinaaja
A ima kdo izkusnje s temi cevlji? Kako se kaj obnesejo?
Hci ima nogo 26, oni imajo stevilke 23-26 in 27-30, pa pojma nimam, kaj bi bilo bolje, vzeti na knap ali tok vecje. user posted image  V zadnjem letu ji je nogica zrastla le za eno stvilko, tako da ne morem racunat z neko hitro rastjo (in obratno).

user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moon boots
7.9.2010 17:32:12   
Splišni
Večje moraš vzet. Ti škornji so res super za v sneg, ker so visoki in sneg ne gre zadaj, za škorenj, pa še not imajo tako polivinilasto vrečko, da nikako ne premočijo.
Kje si jih pa gledala?

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moon boots
7.9.2010 17:50:30   
mini86
kok pa majo najmanjšo cifro..čeprav mislim da bi ble mau preokorne za našga k zdj dela prve korake sam

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moon boots
7.9.2010 18:12:49   
tinaaja
Kakosno dobro variianto se iscem, mal pregledujem razne www. Tu so kar ugodne http://www.moon-boots.com/es/dinamic.asp?Lingua=eng&lista=marche&content=articoli&chiave=Tecnica_Moon-Boots&pagina=1, sam postnina je draga.
Imajo tudi v BTC, se nisem preverila.
Najmanjsa cifra je 19-22, verjetno bi vzela ene tudi za ta miceno, ce bi dobila kje ugodno ceno. Pa zase tud user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moon boots
7.9.2010 18:18:58   
Dudica1
Koliko pa pri nas stanejo škornji?
So res super,zarad snega predvsem in pomoje so tud topli ful...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moon boots
7.9.2010 18:20:11   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Koliko pa pri nas stanejo škornji?
So res super,zarad snega predvsem in pomoje so tud topli ful...

 

To tudi mene zanima.


(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moon boots
7.9.2010 20:21:12   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Koliko pa pri nas stanejo škornji?
So res super,zarad snega predvsem in pomoje so tud topli ful...

 

To tudi mene zanima.




No v btc jih se nimajo... na it ebayu so po 53€ + 10 postnine.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moon boots
8.9.2010 7:46:13   
barni
Uh hudo. Meni so tut fajn, samo se mi zdijo čisto predragi za druge zimske čevlje oziroma skibucke. A niso preveč okorni? Pa res ne premočijo?Topli po mojem so, ker sem jih kot otrok sama imela (no neke podobne skibucke pač, samo kot se spomnim, da so precej štorasti za hodit).

Punce, temu se reče skibucke a ne? Ker mene prepričujejo, da so tudi Superfitke goretex kao skibucke. Samo meni so tisto zimski čevlji.

Naša ima superfitke (ne skibuck ampak zimske čevlje, jaz to dvoje ločim). In so fajn. Ne premočijo in so kot navadni malo bolj konkretni čevlji in so tudi visoki (na tri ježke za zapet). So mi pa vseeno tudi skibucke fajn, a obstajajo tudi kakšni cenejši, podobni tem moon bootkam?

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moon boots
8.9.2010 7:50:00   
barni
http://www.amazon.co.uk/Campri-Moon-Boot-Junior/dp/B003AQMV44/ref=pd_sim_sbs_sh_2

A so tile ponaredek oziroma pač nekaj podobnega tistim iz prvega posta?


(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moon boots
8.9.2010 8:09:43   
livia
Mi imamo pa ful ozko nogico. A mislite, da bi nam vseeno prišle prav?
Če bo katera naročala sem zraven.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moon boots
8.9.2010 8:50:29   
mini86
a mislte da so preokorne za 16 mesečnika..
kje se dobijo pa une superfit škorenčke..a so to ok čevlji za sneg al je bol met kšne skibucke..



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moon boots
8.9.2010 10:55:49   
barni
Naša je imela celo zimo lani superfit in samo te. GOretex.

Kupila sem jih v trgovini Preli v BTC hala A. Drgač jih imajo tudi v Massu. Stanejo cca. 70 EUR. Drago ko pes, samo se splača, ker je noga res suha in na toplem. Imajo "mucko" notri in različne višine. Mi smo imeli ta visoke na 3 ježke.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?