|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mogoče noseča?
26.10.2010 12:06:43   
Anonimen
lepo pozdravljene. Mene pa zanima ali je imela, katera podobne znake in in je bila potem noseča. Namreč: user posted image bi naj dobila šele 5. 11. vendar me že več kot teden v predelu maternice nekaj ščipa in občasno se pojavijo bolečine podobne menstruaciji. Pri prvem otroku nisem čutila nič. Res pa je da sem rodila s CR, ali so mogoče bolečine povezane s tem? Rodila sem pred dvema letoma. Za test pa je verjetno še prekmaluuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mogoče noseča?
26.10.2010 12:11:56   
TaMaSa
Mogoce pa si resuser posted image
Poizkusi zgodnji test za ugotavljanje nosecnosti. Sama sem ga vsakic, in je vedno pravilno pokazalo.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mogoče noseča?
26.10.2010 12:18:54   
jasminčika
lahko je pa tudi ovulacija malo boleča. Nekatere ženske jo občutijo. Ali pa si res?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mogoče noseča?
26.10.2010 14:30:14   
Taddy78
Pomoje je tudi ovulacija...10 dni pred M ne moreš imet znakov nosečnost, čeprav lahko da bo v novembru namesto menstrucije user posted image ...

(odgovor članu jasminčika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mogoče noseča?
26.10.2010 14:46:53   
bobica
vse je možno..jst sm imela znake (boleče in povečane prsi, špikanje) user posted image  že takoj po končani zadnji m....ceu mesec je trajalo prej ku sem ugotovila zakaj je tako....mi je pa test pokazal + komaj nekaj dni po tistem ko bi mogla dobit m...sem vmes dva testa naredila, pa ni blo nič..

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mogoče noseča?
26.10.2010 15:07:16   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Pomoje je tudi ovulacija...10 dni pred M ne moreš imet znakov nosečnost ...



jst mam npr vsak mesec ze 10 dni pred M bolecine in druge znake pred M.. torej PMS.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mogoče noseča?
26.10.2010 15:59:46   
skrvavca
To je verjento nihanje hormonov in taki znaki. Večina s tega foruma ki delajo-mo na user posted image  imamo take znakenon stop. Potem pa še psiha naredi svoje in smo skoraj vsak mesec user posted image , čeprav so le lažni znaki, ter nihanje hormonov (špikanje, slabosti, vrtoglavice, izcedki,...) Najbolj siguren znak je izostanek menstruacije, potem pa delanje tesa. Vse prej je verjetno bolj kot ne tombola.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mogoče noseča?
26.10.2010 16:28:54   
waiting
Hja, glede na to da pricakujes M na isti dan kot jaz
je po vsej verjetnosti zaradi O.
Tudi mene se vedno nekaj spika, prsi me bolijo na vodo hodim vsake pol ure ali se prej...
skratka sami lepi znaki za nosecnost.
Vendar glede na to, da poskusam ze 4 leta neuspesno imam moje telo ze tako nastuderano
da vem da je to samo zaradi O, žal user posted image

Drzim pa pesti, da mogoce pa le zagledas user posted image

(odgovor članu skrvavca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mogoče noseča?
26.10.2010 16:38:47   
Anonimen
No samo takšnih znakov ni bilo še nikoli. Pa tudi ovulacije nisem nikoli čutila. Al pa mogoče nisem bila pozorna na to. Upam da bo res user posted image .

(odgovor članu waiting)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mogoče noseča?
26.10.2010 18:48:11   
jasminčika
veliko naredijo psiha in želje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mogoče noseča?
26.10.2010 19:15:48   
waiting
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No samo takšnih znakov ni bilo še nikoli. Pa tudi ovulacije nisem nikoli čutila. Al pa mogoče nisem bila pozorna na to. Upam da bo res user posted image .


Jaz po pravici povedano, da predno sva zacela delati na user posted image sploh nisem vedela kaj je ovulacija.
Nisem vedela ne kdaj so plodni dnevi ne kako vse skupaj poteka, ker me nikoli ni zanimalo.
Vse skupaj sem zacela sele spremljati ko se je pojavila zelja po otroku.
Zaradi tega tudi nikoli nisem cutila kar koli povezano z O sele ko sem zacela poslusati moje telo sem vedela kam kaksna bolecina pase.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mogoče noseča?
26.10.2010 21:13:37   
Anonimen
Anonimna user posted image  - da se ne bomo anonimne med sabo zamešale user posted image .

Anonimna, kako pa tebe to boli. Ker mene je včeri zvečer tko bolelo da mi je kr sapo jemalo...

Jaz sem pršla na RR, da odprem novo temo, potem pa tvojo vidim, tko da bom kr tuki vprašala...

Pri meni je tko. 1. dan zanje M 1.10. od 19.-21.10 me je neznosno špikalo. Cikle imam jaz zlooo dolge-čez 35 dni. Potem mir do nedelje, ko me je ob enem gibu, ko smo dvignla cegu tko zaštrihal, da sem cel popoldne preležala. Potem mir do včeri. Ko me je spet cel dan špikalo... slabo mi ne dela. Prsi me ne bolijo. Jaz sem hotla jutri G. poklicat in se naročit za pregled. A me bojo sploh vzeli? Oz. vi pravte, da je to več ali manj psiha?!? Mene pa že skrbi, da nimam napad kakih ledvičnih kamnov user posted image  Kje pa so ledvica. A kjra ve kje se jih čuti?

Hvala za nasvet vsem.

(odgovor članu waiting)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mogoče noseča?
26.10.2010 21:57:52   
MC09
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna user posted image   Mene pa že skrbi, da nimam napad kakih ledvičnih kamnov user posted image  Kje pa so ledvica. A kjra ve kje se jih čuti?

Hvala za nasvet vsem.


Ledvice lahko bolijo tak, da ne veš, če je križ al ledvica, torej v tem predelu, lahko je samo vnetje, če nisi imela pokritih in te je napihalo, ni nujno, da so kamni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mogoče noseča?
26.10.2010 22:22:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MC09

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



Ledvice lahko bolijo tak, da ne veš, če je križ al ledvica, torej v tem predelu, lahko je samo vnetje, če nisi imela pokritih in te je napihalo, ni nujno, da so kamni.



Aha. Pol mogoče res niso ledvice. Ker mene boli "spredaj nizko levo in desno" ne "v križu".
Sicer ne nosim nizkih hlač in kratkih majčk user posted image ...ampak mogoče je turi res, da me je kaj napihalo pr temu čudnem vremenu...prvi dan, ko me je špkalo, sem si prou šal v službi okol tebuha navila...tko da mogoče bo kaj na temu...hvala za nasvete...prepih verjetn mine sam od sebe,če ni prehud, a ne?

(odgovor članu MC09)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mogoče noseča?
27.10.2010 8:28:33   
skrvavca
Mah to so jajčniki. Starejše ko ste/smo, bolj so opazne spremembe, bolečine, bolj vidimo kaj se dogaja z nami. Men tudi sedaj orenk špika, včasih ko grem po stopnicah čutim jajčnik, ko pa se vsedem, pa kot bi mi nož zaril. Pač potrpim tisti dan ali dva pa je potem ok. Se usedem na stol ali kamorkoli zelo počasi in previdno. Medtem ko pred npr. dvemi leti ali prej, sploh vedela nisem kaj je jajčnik in ostalouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mogoče noseča?
27.10.2010 9:15:38   
Anonimen
skrvavca - ali nam želiš povedati, da se lahko na to pripravimo in nas bo to zdej vsak mesec spremljalo... jaz sem "šele" 30 "stara"?!? Mene to ne muči en dan, ampak zdej že 10 dni po presledkih...

Zakaj se pa to kr naenkrat začne? Do pred enim letom sem sicer bila na KT (7 let)...

Se pa spomnim, da sem imela tudi kot mala neizmerne bolečine v trebuhu in so takrat "domnevali" da je zaradi vseh teh ženskih procesov v telesu...ne spomnem se prav točno kako me je bolelo, sam vem, da sem parkrat končala na urgenci...

anonimna user posted image

(odgovor članu skrvavca)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mogoče noseča?
27.10.2010 11:27:02   
skrvavca
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

skrvavca - ali nam želiš povedati, da se lahko na to pripravimo in nas bo to zdej vsak mesec spremljalo... jaz sem "šele" 30 "stara"?!? Mene to ne muči en dan, ampak zdej že 10 dni po presledkih...



Ja tako nekakouser posted image . ne ravno vsak mesec, pa vendar. jaz sem tudi v tvojih letih, 1 leto manj, pa vendar. Sama bi temu rekla "da se nam izteka čas" in telo samo opominJa.....user posted image   Nekje sem že zapisala, da so mi najklepši dnevi meseca nekje na sredini menstre, pa potem morda še kak teden po njej. vse ostalo je bolj kot ne polom user posted image . Tišči, boli-ne vedno, napihnjenost, izcedki, občutki slabosti, ....v glavnem boleči jajčniki, ovulacijo za vsak jajc veš kdaj se sprosti-user posted image , če se, ne vem user posted image , občutek nosečnosti, potem pa itak vsak mesec ni nič. Najbolj smotani so izcedki. V takem primeru je fino it k ginekologu in mu omeniti problemček, da predpiše tablete za uravnavanje hormonov. Pač divjajo in se ravnovesje malo poruši, pa rabimo malo pomoči. Saj potem pravijo "da se z nosečnosto ali porodom vse zrihta" user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mogoče noseča?
27.10.2010 13:15:47   
Anonimen
ampak jaz sem pa stara 24 in mislim, da teh težav še ne bi smela imet oz. jih občutit.

(odgovor članu skrvavca)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mogoče noseča?
27.10.2010 13:36:31   
skrvavca
Joj to je različno od ene do druge. tudi nimamo vse nebolečih in nimamo vse bolečih menstruacij. Pri enih se pokaže, pri drugih ne. Mogoče ti nagajajo samo hormoniuser posted image , pa se ti zato pojavljajo te težave.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mogoče noseča?
27.10.2010 19:53:41   
Anonimen
skrvavca hvala za pojasnila. Torej v nove boje...v upanju da tako ne bo vsak cikel, ker to res ni fanj. Ampak, če veš, da se to večim dogaja je že mal "pomirjajoče", ker seveda najprej na najhujše pomisliš...

čimmanj zbadanja in da čimhitreje ugledate user posted image  vam žalim.

(odgovor članu skrvavca)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mogoče noseča?
27.10.2010 22:43:16   
tejchy*
jaz imam vsak mesec take znake user posted image žal psiha, do zdaj user posted image tudi sedaj ko sem že O, kar čutim da se nekaj dogaja spodaj, me ščipa v jajčnikih in kar malo peče, pa se moram res ugirznit za jezik, ker je šele par dni od konca O in pomoje to nebi mogli biti nosečniški znaki user posted image . Ampak nikoli ne veš, je odvisno od vsake ženske, ene to lahko začutijo že takrat, druge ne. Nekatere celo čutijo ko zanosijo, in kar vedo da so user posted image . ko bi le jaz imela tako sposobnost user posted image hehe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mogoče noseča?
28.10.2010 8:32:11   
Anonimen
živjo. najprej, sem Anonimna user posted image user posted image
se pridružujem tvojim besedam. tudi jaz že več kot 10 dni čutim rahle bolečine v predelu maternice. v začetku so bile kar močne, sedaj pa le občasne. tudi jaz bi morala user posted image dobiti okrog 5.10. takšnih bolečin nisem imela še nikoli, je pa to prvi krog v drugem poskusu. Upam, da bo +.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mogoče noseča?
30.10.2010 12:09:00   
Anonimen
poslusati
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

skrvavca hvala za pojasnila. Torej v nove boje...v upanju da tako ne bo vsak cikel, ker to res ni fanj. Ampak, če veš, da se to večim dogaja je že mal "pomirjajoče", ker seveda najprej na najhujše pomisliš...

čimmanj zbadanja in da čimhitreje ugledate user posted image  vam žalim.


Sem se pozabila podpisati pod ta post - anonimna user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: mogoče noseča?
30.10.2010 12:14:09   
Anonimen
Sam neki bi komentirala - jaz mislim, da bolečina ne more, toliko močna vsaj, izhajati iz psihe. Ker kot sem že napisala so se metni te bolečine pojavljale tudi pri 10 - 15 letih mogoče tudi kasneje samo nisem bila več tolk pozorna na to,...

Dejstvo pa je, da če te tko boli, ko ne delaš na user posted image  pač ne povezuješ tega z user posted image  in uspehom, tako, da na te bolečine gledaš z drugega vidika. Verjamem pa da naredi psiha, zdej ko delamo na user posted image  svoje, kar se tiče kako dojameš to bolečino... in prehitro rade kaj sklepamo....joj malo sem zabluzila ne ;)))



anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?