|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Končno je prišel najin dan!!!!!!!!
29.7.2005 16:37:45   
Sulfinija
Pozdravljene vse skupaj v tem zelo,zelo vročem dnevu no madonca sedaj pa je res pravo poletje,a ne?
No punce moram vam napisat za mene in za mojega lubija zelo veselo novico.
Danes sva namreč imela pri dr.Kovačevi v MB spet razgovor.Tam pa je res dopustniško vzdušje delali sta samo dve sestri in tudi ti dve sta po mojem mnenju kar z mislimi na dpustu in ne v službi.Ko sem oddala knjigico sem zraven imela dve novi napotnici za naju,ker so stare žal propadle,je že minilo eno leto.In eno uro čakanja na zdravnico mi je kar hitro minilo.Pol je še vse enkrat pregledala najine izvide in tudi od treh insseminacij in je rekla ja se spomnim pri zadnji se je nekaj dogajalo vendar žal.Pol me en cajt gleda in mi reče bi še hoteli razkirati in iti probat še v septembru in oktobru še na dve inseminaciji kajti mislim,da so res ideali pogoji in da bi morala iti skozi.Ja sem bla takoj za vendar sem ji rekla,ja pod pogojem da me danes pač vpišate na čakalno listo,in medtem ko čakam pošto na ponoven razgovor lahko z veseljem še opravim te dve IUI.In res dala mi je napotnico,ter recept za klomifen in na čakalno listo z postpkom bom baje gotova v decembru,ali v začetku januarja,če bo seveda še sploh potrebno in nato nama je še dala napotnice za kri in sva vse lepo opravila.Sicer bi lahko klicala že drugi teden za prvo inseminacijo,samo si bom mal še vse skupaj odpočila in se nafilala za dve inseminaciji in pol oktobra se tako ali tako začnejo pri nama priprave za IVF.Pa še to da ne pozabim madonca so mi vzeli kar 7.epruvetk krvi,možu pa samo štiri.

Lp vsem skupaj in držite zame še naprej ogromne pesti,da je drug teden več sploh ne dočakam.

LP Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Končno je prišel najin dan!!!!!!!!
29.7.2005 16:59:21   
saša24
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:


js ti želim, da čimprej zagledaš :roza::modri:....


si pa res imela srečo, js imam datum šele 30.9. in ne vem, če bom dočakala. saj vem da ni dolgo, ampak se mi en mesec vleče bolj dolgo kot celo leto....




p.s. pa lep dan še naprej


sasa24

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Končno je prišel najin dan!!!!!!!!
29.7.2005 17:45:37   
Anonimen
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Bomo držali pestke :miska:.

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Končno je prišel najin dan!!!!!!!!
29.7.2005 21:11:08   
KIRA
SUPER! se končno zadeva premika naprej in sta bližje svojemou otročičku!!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Končno je prišel najin dan!!!!!!!!
29.7.2005 22:21:43   
Suana
zelo sem vesela zate!!!!upam da drugi teden ne pride :hudicek: in da nam poveš da si zagledala :modri::roza:.držim pesti !!!!!
suzana:bravo::bravo:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Končno je prišel najin dan!!!!!!!!
30.7.2005 7:11:12   
Bety
Mojca9000...ČESTITAM za pogum, optimizem...

Resnično te občudujem...vsak dan in vsak mesec si polna energije, optimizma...:bravo::bravo::bravo:..

zato ti bo zagotovo prav kmalu uspelo!!:nosecka:!!

So zdravniki, imajo prakso in teorijo...pa vseeno se zgodi tisto, kar narava hoče...

Držim ti pesti!!!Vem, da ti bo uspelo!!!

:rozica:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Končno je prišel najin dan!!!!!!!!
30.7.2005 17:47:09   
tinkamiška
:bravo::miska::bravo::miska::bravo::miska::bravo:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?