|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je že petek!!!
29.7.2005 10:52:01   
Nataša31
Ojla punce!

No pa je že petek. sem zdržala in nisem pokurila nobenega testa:bravo:! Še dobrih 5 dni (2.8.)pa bomo videli če smo kaj 'naštimali'.
Glede znakov. no ja, ne vem. Se mi zdi da jih je bilo prejšnji mesec več - sem bila bolj utrujena, tečna, čustvena, skoz meje nakaj šikalo. Zdaj pa me edino ful boli trebuh, kot da mi pritiska nekaj dol oz. nekaj me črviči, pa mehur me malce boli, pa prsi imam bolj občutljive... Ne sicer bradavičke, ampak neko napetost čutim, pa špikanje kot da bi me nekdo z iglami špikal. Itak, pa je tukaj prisotna psiha :grrr:, tako da....
in kako ste ve punce? se katera že počuti kaj drugače? kakšni dobri znakci nosečnosti??
Družim pesti za vse NAS:miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Je že petek!!!
29.7.2005 10:52:56   
baguSka
luuuuuuuuuuulaaaaaaaaaaaaaaat

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Je že petek!!!
29.7.2005 11:00:25   
*zvezdica*
...jaz mam vsak mesec vse znake...od ščipanja, lulanja, razno raznih bolečin, slabosti, utrujenosti...hmmm a sem še kaj pozabila :zmeden2:...aja občutljivost...pa še kej bi se najdl
SAMO NOSEČA PA NISM :grrr:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Je že petek!!!
29.7.2005 11:01:26   
Špela100
Joj Nataška, mene pa že cel teden boli trebuh, v torek me je tako bolelo pri jajčnikih, da sem komaj stala, peklo, včeraj me je spet drugač bolelo, danes pa kot da se bo ulilo.Danes je moj 25.dan in ne vem kdaj bo prišla, če bo prišla.
Saj pravim kot da se bo zdaj zdaj ulilo.Tolažim pa se s tem, da so tud druge imele bolečine kot pred M, PA SO BILE :nosecka:.Bomo videle, jaz bom tudi do 2.8.počakala in ne bom delala testa, seveda če ne dobim:hudicek::hudicek::hudicek:in me prehiti.

Ne misli na to, ne misli na to....moja mantra.
Ha, ha...

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Je že petek!!!
29.7.2005 11:05:34   
Anonimen
Petek!!!!!!!!!!!!!!

Jaz še čakam. Verjetno še ovulacije nisem imela, glede na moje dolge cikluse. Ko bo, bo, a ne?
Čutim se pa zeloooo prekuhano, jutri bo pa baje še hujše (38°C). Itak nikoli nismo zadovoljni.

Držim :miska::miska::miska::miska: za vse, da bo spomladi 2006 veliko gužva po porodnišnicah!

(odgovor članu Nataša31)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Je že petek!!!
29.7.2005 11:06:12   
tempelj
JUPI!!!PETEK :bravo:, zdanji dan v službi pol pa za 14 dni na dopust.Tud jaz sem bila včeraj že na tem, da bi kupila testerček (1.8. ne pričakujem), sam sem se zadržala :bravo:.
:love: in jaz sva ta mesec velikooooo :sloncek::sloncek::sloncek:, mogoče vseeno kaj ratalo. Sam znakci za :hudicek: so mal čudni. Včasih me vedno ful bradavičke bolijo, pa lačna sem za znoret, skoz neki melem, pa napet trebušček imam, zdej pa ni nič od tega, razen prsa me čudno bolijo.
Držim pesti za vse, da končno ugledamo :modri::roza:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Je že petek!!!
29.7.2005 11:14:58   
ona78
meni pa se full pije Radenska.... drugače pa je ne maram!!!
Mogoče pa je to kak znak za :duda:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Je že petek!!!
29.7.2005 11:27:18   
IrenaO.
UUUU pri meni pa še devet dni,u je še dolga in tudi mi smo veliko:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:,ma da se prime kej hudiča:)..Nataška daj naredi test ta vikend,držimmmm pesti,srečnoooo8)

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Je že petek!!!
29.7.2005 11:31:09   
baguSka
jst je pa ne čakam šele najprej...tm okol 10.04.06..:)-:)-:)-

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Je že petek!!!
29.7.2005 11:40:20   
dolenjka
No tko, jaz baba zmešana sem ugotovila, da sem dala na seznam napačen datum - 29.7., namesto 30.7.! Ponavadi se gospa primaje ob sobotah in zgleda, da tudi jutri ne bo naredila izjeme in prisopihala:((!
Že včeraj sem ob 13h dobila napad lahkote (prej pa piškote jedla) in sem mogla nujno v štacuno po sirovo in mortadelo!!:zmeden2:
Danes spet piškote papam in vzhajam ko :pujs:, tko da upam da jutr pride, ker drugač bom kmal z ana kako farmo:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-
Testa ne bom delala, ker nisem bla pridna punčka in tut moj ni bil glih priden fantek ta mesec:((

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Je že petek!!!
29.7.2005 11:42:29   
baguSka
dolejnka buh ne dej da te jst z bucko srečam :zmeden:8):)-

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Je že petek!!!
29.7.2005 11:43:44   
dolenjka
rajš ne, k pol ti tut veniš ne bo pomagal da bi cunje še kdaj oprala!:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Je že petek!!!
29.7.2005 12:01:27   
IrenaO.
Dolenjka nikoli ne veš, samo enkrat je potrebno v mesecu pa se prime,joj držim pesti:)

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Je že petek!!!
29.7.2005 12:03:24   
baguSka
hehe dolenjka se je že proglasila za devico marijo :)-:)-

dolenjka nč za cunje - sej lohk tud naga okol hodm :ups::ups:

vse zate, da ne boš več tok napihnjena ;):)-:)-

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Je že petek!!!
29.7.2005 12:12:54   
dolenjka
OK, zmenjen! Prnes sabo kar ene 100 buck, da bo zadeva prej rešena! Aja, sem pozabla da si lahko nagi nagi, sej prov zlo različne si itak ne mormo bit!;)

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Je že petek!!!
29.7.2005 14:40:03   
LARIKA
Mene pa šraufa,pomoje jo bom dobila in mi ne treba delat testa. Vse me boli,samo prsi me ne bolijo ka mi je zelo čudno,ker me vedno boljio. TRenutno sem si raje vstavila tampon ker,ne bi rada da me preseneti na delovnem mestu,.. ampak upam na najboljše

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Je že petek!!!
29.7.2005 14:49:09   
baguSka
ok jst sm tud napihnena k balon, ampak samo v maternico, kot da jo bom glihkar dobila, naj jo nebi pa šele najprej od naslednga petka naprej..:zmeden:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Je že petek!!!
29.7.2005 14:50:31   
dolenjka
Pa kva ti zdej bluziš, č pa jo ne čakaš aprila 2006?:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Je že petek!!!
29.7.2005 14:53:58   
LARIKA
se mi zdi da jo vse čakamo in čakamo in hkrati upamo da se le ne bi najavila

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Je že petek!!!
29.7.2005 15:00:43   
baguSka
ojoj sm zajebala mau ja :ups::ups::ups:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Je že petek!!!
29.7.2005 15:02:09   
dolenjka
al pa ne :zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Je že petek!!!
29.7.2005 15:04:34   
LARIKA
bomo vidle a ne? čas bo pokazal bebiko ali pa ne,..sicer upam da bo velik bebik

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Teh 9 stavkov NE recite paru, ki (še) nima...
Prikrita sporočila v teh najpogostejših stavkih, ki jih sprejemajo pari brez otrok, povsem spregledajo občutke strahu, d...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?