|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček za hranjenje
1.10.2010 15:21:51   
divans1
Danes sem kupila stolček od Peg Peregota in ima 4 različne naklone.  Gh uvajamo 1 teden, hranim ga še v gugalniku, pa me zanima, kdaj ga lahko dam v stolček, seveda v najbolj ležeči položaj, počasi je že začel dvigovati glavico, bo pa v sredo star 5 mesecev in kako dolgo ste jih imele v stolčkih, do katere starosti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolček za hranjenje
1.10.2010 16:07:11   
smokyhawk
imam od ikeje antilopa stolček in sma ga z mojmu vzela na morje da je v njem sedel pa je bil star malo manj kot 5 mesecev in mi je prav lepo not sedeu,se ni nič prekucno pa to,jaz bi ga dala notri,pač da ga nahraniš pa to,pa tak da mali mal experimentira kok je not bit pa sedet za mizico,js sn mu dala kake igračke na mizico pa se je lepo mal igral,ampak pretiravat pa tud ne rabišuser posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stolček za hranjenje
1.10.2010 19:42:02   
izgubljena_ovcka
Jaz imam v antilopu še dveletnika (ker drugače vedno uide od mize haha user posted image ). Sem pa dala oba v stolček okoli 6m, ko sta vsaj ob opori sedela, prej ne. Pa še to le za kratek čas (max en obrok).

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stolček za hranjenje
1.10.2010 19:47:28   
divans1
Js tbi ga itak dala v najbolj ležeči naklon, pa še to sam za papat.

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolček za hranjenje
1.10.2010 19:48:46   
Anonimen
pri 5 mesecih je najina že sedela v stolčku in to kr lepo.. sej boš vidla, odvisno kako se že drži.. pri hranjenju pa mora vedno biti čist pokonci.

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stolček za hranjenje
1.10.2010 20:27:41   
Barbara_L
@divans: lej, pri 5 mesecih ti ob opori hrbta že lepo sedi in ni potrebe, da ga poležiš. Pot hranjenja mora biti normalna, v sedečem položaju. Pa še to: otrok se hrani, ne papa.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stolček za hranjenje
1.10.2010 20:50:37   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Danes sem kupila stolček od Peg Peregota in ima 4 različne naklone.  Gh uvajamo 1 teden, hranim ga še v gugalniku, pa me zanima, kdaj ga lahko dam v stolček, seveda v najbolj ležeči položaj, počasi je že začel dvigovati glavico, bo pa v sredo star 5 mesecev in kako dolgo ste jih imele v stolčkih, do katere starosti?


mi imeamo od JANE stolček za hranjenje,iz pikapolonice.ZAKON.kasneje se ga rastavi in ima samostojni stoček in mzico.pa še praktično,ker se vse opere pod tušem.
notri ga imamo kot prvega od 4,5 meseca.ker je naklon tako položen kot v lupinici.ležalnika mi ne up.že od 3 meseca več.niti ni maral bit not.

za začetek naj ne bo notri reimo 1 uro zapored,kake pol urce pa že.pa recmo 2-3x na dan ni panike.no naš je zdaj 6 mesecev,pa ga od 4,5 meseca dajemo notri.pa ta 6 ni tako magična da se je čaka:aha zdaj je pa šest mesecev pa hopa dajmo ga pokonc!!!!!!
nevem po občutku.naš naprimer od 5 meseca kobaca(ne plazi ampak hodi po vseh 4 ).posedam ga pa sedaj.itak se sedebja uči otrok postopoma.
tako nekako,ni 'ravila.sledit moraš razvoju otroka in delat po lastnem občutku.
 

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stolček za hranjenje
1.10.2010 20:58:08   
divans1
Tud tle pr Peg peregotu je naklon položen kot v lupinici.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stolček za hranjenje
2.10.2010 22:46:13   
Anonimen
Ko že otrok sedi z oporo,naj bi tudi sedel v stolčku za hranjenje.Ko se hrani je vedno v sedečem položaju ni v ležečem.

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?