|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bruhanje pri treh mesecih
31.7.2005 15:03:24   
bobika
Pozdravljene.
Tako sem bila vesela, da sem mimo slabosti, saj mi je bilo slabo le dobra dva tedna (med 5 in 7t), potem pa vse ok. Niti bruhala nisem, pa tudi drugih težav ni bilo. Verjetno sem se preveč hvalila, kak mi je zdaj že fajn.
Ta teden pa kr naenkrat po zajterku na wc in sem vse zbruhala. Mislila sem, da je kriv sok, ki sem ga takoj po hrani spila. Dva dni je bilo ok. Včeraj in danes pa zopet. Še pojedla nisem do konca in sem že morala vse zbruhati. Pol pa cel dan tak čudn občutek v trebuhu, kot, da bom vsak čas spet bruhal.
Verjetno je to normalno, ampak mi je čudno, da se je bruhanje pojavilo tako pozno, saj smo stari že skoraj 3mesece.
Muči me pa še drugi simptom nosečnosti. Danes mi že cel dan gre na jok in mi kr solze pritečejo. Komaj se zadržujem. Prava cmera sem že. verjetno je malo kriv tudi moj :love:, saj je malo prej šel službeno in pride domov šele v sredo.
In jutri začnem še sama delati, tudi to verjetno povzroča moje solze.
Strah me je kak bom zdržala do 12 v trgovini, pred strankami, če bom slučajno mogla bruhat.
Kak sem si jaz boga :((, sama sebi se smilim
:).
Vsem, ki sem vas zdolgočasila z mojimi problemi, se vam opravičujem.
Nekak sem se mogla izpisat in raztipkat.

Lepo se mejte in veliko se smejte :)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   bruhanje pri treh mesecih
31.7.2005 15:22:23   
hubi
Sploh ni panike. meni je bilo slabo do četrtega meseca. Prvo polovico nosečnosti sem bila tečna ko rit, ko je končno postajalo lepo in se mi je začel kazati trebuh, sem morala v bolniško, da o čustvenih izpadih ne govorim. Zdaj na koncu pa samo še čokolado in sladoled pred očmi vidim, mi pa drugi težijo.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   bruhanje pri treh mesecih
31.7.2005 16:15:13   
Teni_
Meni je bilo v obeh nosečnostih slabo samo en teden, brez bruhanja. Kasneje pa sem parkrat bruhala. Tak, da zgleda,da je tudi to normalno. Sem pa tudi tako bruhala,da mi ni bilo nič slabo, samo kar naenkrat mi je gor dvignilo, pa sem ze bila z glavo v školki:)-. Lp,Mojca:nosecka:

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   bruhanje pri treh mesecih
31.7.2005 17:12:57   
petra.horzi
tud pr men je blo tko:)
prej mi ni blo nič slabo, nikol, cele tri mesce (skor) ne
zadni teden pa kr neki-v sredo sm pila kavo zjutri in sm bruhala takoj-tud mi ni blo nč slabo sam obrnu se mi je želodec
isto dons zjutri, sam nism še nč jedla do takrat tko da nisem mela kej zbruhat
pa tud jokala sm jz včeri cel dan skor
brez posebnega razloga:)
ma ja sej bo:)

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   bruhanje pri treh mesecih
31.7.2005 17:34:10   
bobika
Smo menda res v taki čudni fazi. Saj bo. Ko bo vse pri koncu, se tega sploh ne bomo kaj dosti spomnile. :)

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?