|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rižolino
7.10.2010 12:15:15   
divans1
Zanima me, zakaj na škatli od rižolinota piše od 6 mesecev dalje, če je notr samo riž in vitamini? A se ne daje lahko to že od 4. meseca dalje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rižolino
7.10.2010 12:22:59   
K_a_t_i
Katerega pa imaš? Ker na našem piše od 4m dalje...

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rižolino
7.10.2010 12:27:21   
divans1
V mercatorju sm vidla včeri od 6M dalje.user posted image A jih je več vrst?

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rižolino
7.10.2010 12:29:24   
Klemy82
Milupin je od 4 m dalje.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rižolino
7.10.2010 12:33:33   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

V mercatorju sm vidla včeri od 6M dalje.user posted image A jih je več vrst?

Obstaja možnost, da si gledala mlečni gres in ne mlečni riž?
Riž je pomojem ves od 4m dalje.
Ja, ja - mnogo vrst. Vsaka firma ma svojega. Potem pa se loči še po tem ali ima adaptirano mleko že dodano in zaliješ samo z vodo ali pa dejansko je samo riž kateremu moraš ti dodati mleko (odvisno od starosti otroka je to potem adaptirano ali pa navadno). Takega brez dodanega mleka lahko tudi dodaš zelenjavnim ali pa tudi sadnim kašicam, da so bolj nasitne. No, konec koncev lahko dodaš zelenjavi tudi tisti riž, ki že vsebuje mleko.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 7.10.2010 12:34:38 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rižolino
7.10.2010 12:39:49   
divans1
Aha, ok hvala!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rižolino
7.10.2010 12:39:51   
Felicita
podravkin je od 6 m dalje: http://www.podravka.hr/brandovi/proizvodi/djecja-hrana/lino-rizolino

sklepam da zato, ker nej bi se ga pripravljalo z navadnim mlekom. glede na sestavo (riž in vitamini) pa se lahko uporablja pomoje tut prej če ga nardiš z AM ali vodo.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rižolino
7.10.2010 12:43:20   
divans1
Mam pa doma od Milupe Bio riževo žitno kašico, ki je brez mleka. Ali jo lahko zmešam tudi med zelenjavno kašico in koliko jo moram dati.... ker v navodilih piše, da je treba dati še zraven AM. 

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rižolino
7.10.2010 12:53:08   
K_a_t_i
V zelenjavo in sadje daj kolikor pač želiš imeti gosto (kot bi delala rižoto user posted image ).
Če pa delaš samo z mlekom pa naredi adaptirano mleko po navodilih proizvajalca in spet dodaj noter poljubno riža (kolikor želiš gosto).
Imej v mislih čokolino - tistega si gotovo že delala user posted image . To ti je isto "sranje".


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rižolino
7.10.2010 12:55:43   
divans1
Kati, hvala. user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rižolino
7.10.2010 14:25:35   
gupika
Od DM je od 4 meseca in ga lahko mešaš z vodo in je ful dober, pa še drag ni tako kot drugi 1,90EUR.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rižolino
7.10.2010 16:45:18   
divans1
Smo nabavili. user posted image

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rižolino
7.10.2010 17:04:28   
divans1
Hm, veš kaj me še zanima Kati? Če ga recimo delam z AM, ga moram narediti po navodilih proizvajalca, kako pa vem, koliko vode recimo moram dati, ker polno dojim in mu nisem še nikol nč po flaški dala? Katero gledam na navodilih, standardni pripravek al kr na blef nardim? Kaj pa glede polente, ko mu jo bom začela kuhati kasneje recimo na vodi jo skuham, pa dam pol kr prah AM notr al morm AM z vodo nardit pa pol notr dat v polento?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rižolino
7.10.2010 19:42:49   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Hm, veš kaj me še zanima Kati? Če ga recimo delam z AM, ga moram narediti po navodilih proizvajalca, kako pa vem, koliko vode recimo moram dati, ker polno dojim in mu nisem še nikol nč po flaški dala? Katero gledam na navodilih, standardni pripravek al kr na blef nardim? Kaj pa glede polente, ko mu jo bom začela kuhati kasneje recimo na vodi jo skuham, pa dam pol kr prah AM notr al morm AM z vodo nardit pa pol notr dat v polento?


Joj joj, divans, ti boš doktorirala iz GH še preden jo boš začela uvajat. user posted image  Naredi AM po navodilih za AM in nič drugače, potem pa vmešaj noter rižolino - koliko ga boš dala je odvisno od tega, kako gostega hočeš.

Polenta - skuhaš na vodi bolj na gosto, potem pa vmešaš AM (že narejeno mleko in ne prah - ne vem no, meni ni nikoli padlo na pamet da bi vmešala prah...A potem pa še vodo ali kako? user posted image ).

Cela znanstvena fantastika, ne? user posted image

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 7.10.2010 19:43:18 >

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rižolino
8.10.2010 0:06:31   
*miska.mcc*
Cela znanstvena fantastika, ne?



user posted image

pazi....zdaj bo kmal zima....pridejo na vrsto kappe. šali, rokavicke pa se pa još!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rižolino
9.10.2010 18:58:32   
malaMravljica
ce polno dojis in malemu nisi dajala AM zakaj pa sedaj. saj lahko te kasice vse delas na vodi ali pa na vodi s sadjem.Tako sem jaz, ker sem samo dojila, tega AM nisem nikol rabla. Imela sem zitne kasice od Holle, pa mislim, da so vse po istem kopitu.
Polenta z AM, zakaj, naredi z vodo in to je to. Pol, ko bo imel mali Lukec kaksnih 10 mesecev pa zacnes z mlekom to delat, najboljse v Sloveniji je kupljeno na mlekomatu, potem sledita pa Planika in Bohinjsko mleko.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rižolino
10.10.2010 22:11:28   
benika
ce polno dojis in malemu nisi dajala AM zakaj pa sedaj. saj lahko te kasice vse delas na vodi ali pa na vodi s sadjem.Tako sem jaz, ker sem samo dojila, tega AM nisem nikol rabla. Imela sem zitne kasice od Holle, pa mislim, da so vse po istem kopitu.
Polenta z AM, zakaj, naredi z vodo in to je to


Glas razuma. Alelujauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?