|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skuta
31.10.2010 18:32:22   
anomiska
prebiram po forumu glede uvajanja GH in večkrat sem zasledila da dajete svojim malčkom skuto. Ali so to mišljeni fruchzwerge in monte.... in te razne stvari ali kaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: skuta
31.10.2010 18:45:08   
josephine27
Verjetno različne mamice različno. jaz sem mu dajala sadne skute od Ljubljanskih mlekarn ali od Mlekarne Vipava. no še vedno mu dajem, ampak teh stvari ne poje več toliko kot je na začetku. Monte je pa bolj puding ne skuta. Moj ga nikol ni maral.Na začetku uvajanja pa sem mu dajala kar navadno skuto.

_____________________________



(odgovor članu anomiska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: skuta
31.10.2010 18:52:56   
TuBoLina_86
jaz sem mu dajala pretlačeno skuto z jabolki ( pretlačenimi ), sezonskim sadjem, tudi banano sem mu zmešala z skuto.... in je zelo rad jedel.... saj se da kupiti tudi fruteke z dodatkom skute....

ampak jaz sem mu vse doma delala.... je zelo rad jedel skuto z sadjem, pač mu pretlačiš, če se komaj uvajata malo bolj, je pa zelo dobro, in tudi nasitno....

jedel je tudi fruchtzwergeje, sedaj pa jih ne mara več... pudinge, kot tudi monte pa ima še vedno zelo rad user posted image





_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: skuta
31.10.2010 19:29:45   
miapia
Sadne skute sem vedno delala sama, tako kot turbolina. Sedaj jih kupim, vendar zelo pazljivo preberem deklaracijo. Vztrajam pri sadnih skutah, Monte in podobne pa itak ne mara in tudi nad njimi nisem ravno navdušena.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: skuta
31.10.2010 20:18:20   
lilip
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Verjetno različne mamice različno. jaz sem mu dajala sadne skute od Ljubljanskih mlekarn ali od Mlekarne Vipava. no še vedno mu dajem, ampak teh stvari ne poje več toliko kot je na začetku. Monte je pa bolj puding ne skuta. Moj ga nikol ni maral.Na začetku uvajanja pa sem mu dajala kar navadno skuto.



Med uvajanjem nisem nikoli kupovala stvari "v lončkih" - tam po 8 mesecu kdaj pa kdaj frutek, če smo kam šli, drugače pa ne. Skuto sem naredila sama iz domačega mleka, nato pa jo dodala jabolki, banani in ostalemu sezonskemu sadju.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: skuta
31.10.2010 22:16:38   
izgubljena_ovcka

IZVIRNO SPOROČILO: lilip

[Med uvajanjem nisem nikoli kupovala stvari "v lončkih" - tam po 8 mesecu kdaj pa kdaj frutek, če smo kam šli, drugače pa ne. Skuto sem naredila sama iz domačega mleka, nato pa jo dodala jabolki, banani in ostalemu sezonskemu sadju.



Se strinjam. Med uvajanjem nikar ne posegajte po stvareh, ki imajo dodan sladkor, konzervanse, umetne arome, barvila in podobno. Vse te zadeve utegnejo povzročati precej težav (spet pa to ni nujno) in precej obremenjejo tako prebavni sistem kot ledvice. Ko uvedemo večino izdelkov in otrok po njin nima težav pa lahko posežemo tudi po takih zadevah. Velja pa seveda zmernost pri vsem.

Osebno nisem zagovornik "umetnih" in industrijsko pripravljenih jedi za otroke, so pa praktične ko smo kje na poti oziroma zunaj. Na vsake toliko ne škodi, če bi pa pitali dojenčka s tem kar naprej pa zagotovno ne naredimo nič dobrega za njegovo zdravje.

(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: skuta
1.11.2010 6:56:50   
josephine27
IZVIRNO SPOROČILO: lilip

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Verjetno različne mamice različno. jaz sem mu dajala sadne skute od Ljubljanskih mlekarn ali od Mlekarne Vipava. no še vedno mu dajem, ampak teh stvari ne poje več toliko kot je na začetku. Monte je pa bolj puding ne skuta. Moj ga nikol ni maral.Na začetku uvajanja pa sem mu dajala kar navadno skuto.



Med uvajanjem nisem nikoli kupovala stvari "v lončkih" - tam po 8 mesecu kdaj pa kdaj frutek, če smo kam šli, drugače pa ne. Skuto sem naredila sama iz domačega mleka, nato pa jo dodala jabolki, banani in ostalemu sezonskemu sadju.


jaz sem mu skuto začela uvajat šele po 8 mesecu


_____________________________



(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?