|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 13:51:37   
DrejcDrejc
Bom še tule odprla vprašanje, mogoče boste pa pridne, saj vas je cel kup frišnih in skoraj frišnih ženk in tudi takih, ki to ne boste ali pa ste že dolgo ali pa... pa me zanima: ZAKAJ SE POROČITI? Zanimajo me vaša mnenja, subjektivni pogledi, pa kako je s tem objektivno, kaj pravzaprav kot državljan prispevaš s poroko in kako se vam zdi v teh časih poročati.

Malo debate prosim! Saj nimate kaj bolj pametnega početi v tem deževnem dnevu, ne? Zlate ste! :metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 13:53:23   
baguSka
če mene vprašaš zarad navad in običajov, pa čist nč druzga

drugač pa itak vse želim velik sreče in ljubezni ob poroki al pa brez :rozica:

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 13:53:38   
lex
Midva se bova poročila naslednje leto enkrat in to samo zato, ker čutiva oz. jaz čutim da se "morava", ker bomo potem prava družina. Saj smo zdaj tudi ampak, se mi zdi, da meni kot osebi nekaj manjka.

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 13:56:51   
dolenjka
Kakšne znanosti pač ne bom napisala, ker je ni. Midva se bova zato, ker se imava rada. Tako sva napisla tudi na vabila na poroko: ....(jaz) & .... (on) "Ker se imava rada, se bova poročila"
In to je vsa umetnost!

Če jaz kaj vem, s poroko kot državljan nič ne prispevaš :zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 13:57:37   
baguSka
eto vidš.. midva se mava pa rada, ljubiva se, spoštujeva se, pomagava si, prjatla sva - VSE in drucga ne rabva..;)

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:00:37   
baguSka
ja dolenjka preprosto: zato ker se mava rada - sej midva se mava tud, pa če se poročiva al pa ne.. je pa zanimivo tole vprašanje, ker mamo vsi tako drugačen pogled na tole zadevšno.. enim je potrditev ljubezni ipd. ampak v končni fazi je poroka res le zarad starih navad in običajov.. ker si jo to pač edn izmislu, pa zdej to vsi delajo :zmeden:

kot sm že rekla: zame poroka ni - zame je važna ljubezen, nič pa nimam proti tistim ki se poročijo - vsak zase ve :rozica:

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:07:53   
pika74
zarad prstana :love::love::love::love:

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:08:12   
dolenjka
Sej baguska bolš zate, da nimaš nč prot men! :)-:)-:)-

Jst pač mojmu nisem mogla reč NE,k me je vprašu če bi bla njegova žena!!!:ups: Če me :hudicek: hoče za ženo, nej pa tko bo, sej revček itak ne ve v kaj se spušča :)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:12:13   
baguSka
:)-:)-:)-

Jst sm pa mojmu brez problema rekla NE. Pa se je tud strinju. Kaj pa če :zmeden:

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:12:19   
Lejka
Jza sem poročena že dobri dve leti. Saj dejansko ni nič drugače po poroki. Poroka ne pomeni, da je ljubezen večna, ne da ti nobenega zagotovila, nič.
Ampak je pa lepo. Lep je poročni dan. Najin je bil nepozaben. Dober občutek je.

Pa še malo heca: pravijo, da je poročni dan tisti dan v življenju, ko v najlepši obleki v največji drek stopiš... :)-

LP, Lejka

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:13:20   
baguSka
:)-:)-:)-

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:19:22   
dolenjka
Lejka!:zmeden2::zmeden2::zmeden2:
Pa je res tko? Dej povej, sa kej ne zaj...
Joj! Jst pa dala za čevlje 25 jurjev, zdej pa v drek z njimi???? :)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:20:59   
emaa
midva sva se poročila, ker nama je ustrezalo in iz ljubezni. V bistvu se poročiš, po moje, ker ti ustreza.

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:24:30   
Lejka
Dolenjka, nč bat!
Mal heca pa mora bit, a ne?:):):)
Za ziher pa vseeno mal pod noge poglej...
SREČNO!

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:24:52   
bebi
Midva sva se pa poročila zato, da ima mož bližje do službe :love: :)-

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:27:35   
TANTRA
Meni se zdi poroka v današnjih časih res odraz ljubezni, krona, da si dva prisežeta večno zvestobo.
Saj konec koncev vemo, da je več ločitev kot porok in tisti, ki se danes za to odloči, je res pri sebi razmislil.
Le ljubezen je garancija večnega odnosa. S poroko ali brez. Otroci odrastejo, gredo, ljubezen pa ostane.


Jaz sem se že nekoč poročila, misleč da bo trajalo večno. Toda kljub razočaranju čutim, da bi se še enkrat, iz prave ljubezni! Pa še fino bi se mi zdelo, narediti malo ceremonije za naju, za otroke.
Bom pa dodala kaj moji hčerki mislita o poroki. Njima se zdi prava poroka nekaj bolj trdnega, občutek, da bo trajalo večno in občutek prave družine.


(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:28:19   
baguSka
hehe - jst sm pa mojga vprašala zakaj bi se poroču?? pa je reku da zato, da se bojo otroc po njemu pisal :ups::)-

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:36:33   
lex
Ja jaz ne bi rada, da me Aleks čez 5 let vpraša zakaj se drugač pišem kot pa on in ati. Pač nekak se povežeš v familiji, če se poročiš - neko vez ji daš.

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:37:29   
baguSka
ah otroc so pouni zakajev - to je še najmanj ;)

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:38:13   
baguSka
aja no če je pa že glih tko, grem pa lohk na urad pa si tud brez poroke priimek dodam al pa spremenim :bravo:

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:45:19   
cmokec
Jaz sem neporočena, ker ne vem, zakaj bi se. Denarja nimam preveč, žurka je pa lahko tudi kar tako in ne rabim vzroka. Sem pa vesela za tiste, ki vam poroka veliko pomeni in ste se poročile.

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:45:33   
bebi
Zdej pa še moj bolj resen odgovor:

Pri nama je do odločitve za poroko prišlo kar spontano. Sploh se ne spomnim, kdo od naju je načel to temo :ups:. Enostavno sva čutila, da bi se rada poročila :love:. Odločitev za poroko je prišla sicer spontano, vendar sva pred tem nardila dobre temelje za najin odnos; razčistila sva najine odnose predvsem z obojimi starši,...

Drugač je pa ful dober občutek bit poročen, sploh ne znam povedat, čist drugač je, ko si mož in žena :love:, skratka lepo je :love:

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:51:15   
anajmad
Zaradi čiste formalnosti.Ker imamo privat in je pisano name,so me zmeraj spreševali,kaj mi pomeni moj takratni še nemož.
In nato sva se poročila po 10 letih.Je pa isto,kot takrat ko sva bila neporočena,sam da imam zdej njegov priimek, oz. se isto pišem,kot hči in mož.
en lp:morje:D.

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 14:52:56   
baguSka
no evo: ravno zato ker je isto, ne vidm smisla v poroki :zmeden:

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Poroka - zakaj?
3.8.2005 15:13:13   
pika74
pa ni isto no :)-:)-:)-:)-

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?