|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne kaka
21.11.2010 17:16:53   
leo**tia
danes je 3tji dan naša punčka ne kakauser posted image ...saj nima kaj,slabo tudi je,slabo pije,ne vem več kaj naj storim...ali so problem zgornji zobki-karies,pa jo to boli,ali grejo 5tke ven.......ne boli jo skoz,,tu in tam ko kaj poje začne jokat....in ne joka dolgo..če bi jo bolele prve 2jke mislim da bi jo skoz bolele,pa tud nima nič rdečo,dovoli prat.ampak polna glava mi je vprašanj,nobenega odgovora,,,samo vem da ne morem večuser posted image ......tišči si roke v usta še posebej tam kjer naj bi 5tke rasleuser posted image .........ne  vem,jutri gremo zobozdravnici pa naj pogleda če res 5tke delajo take težave..paše ji edino pit hladno mleko,pa še to iz šalčke,pa tud voda.soka noče čeprav ga je do zdaj oboževala,smili se mi ker vidim da bi jedla pa ne more...........ima kdo kakšen nasvet??ne dovoli mi da bi pogledala če  grejo zobki venuser posted image .ko ji dam calpol je en čas mir,mazati z gengigelom ne dovoli,afte ni videti da bi imelauser posted image ......tako si želim da se moja stara punčka vrne,ki je puno jedla in jezila mamo......sedaj pa je taka cendrava,nič ji ne paše,edino kar hoče jest so pudingi in smoki.........in kaka juhica,pa pire
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
21.11.2010 17:22:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu leo**tia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne kaka
22.11.2010 18:43:53   
leo**tia
bili smo pri zobarju in baje te težave delajo vse 4trojke,ki so ji naenkrat ven prišle,baje da to boli,zdaj so samo špički zunaj mora še cel zob prebitiuser posted image sicer zdaj nekaj poje,pa popije.....pravi tud da če bi jo boleli prvi zobki-kjer ima karies da bi jo skoz bolelo,ne samo ko papa

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?