|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   konzilij ivf
12.12.2010 20:52:28   
miška35
pozdravljene! a morda katera ve ali je že bil konzilij v decembru? Novembra sem imela posvet, ker sta bila iui- ja neuspešna, sedaj čakam pošto iz ljubljane ker sem bila napotena na ivf.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: konzilij ivf
13.12.2010 8:44:04   
lina10
Konzilij imajo ponavadi v ponedeljek enkrat na mesec ,če se ne motim sploh pa sedaj decembra,tako da verjetno bo to danes potem pav roku parih dneh prejmeš pošto kako in kaj če ne pa pokliči sestro Tatjano pa ti ona najbolj pove.
lp pa srečno

(odgovor članu miška35)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: konzilij ivf
15.12.2010 18:11:57   
Tipa
Hvala za informacijo, naju so tudi novembra poslali na IVF in upam da dobim kmalu pošto, da izvem kdaj gremo naprej. ALi ima katera tel. št. ali mail od sestre Tatjane?

(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: konzilij ivf
15.12.2010 22:45:12   
*zabica*
Tudi mi2 cakava na posto konzilija, sva pa na.potena na iui...Me pa malo skrbi da sva zamudila decembrski konzilij ker je dal fant kri za SPB sele v petek...Sicer pa v decembru tako ali tako nebi prisla na vrsto, saj med prazniki menda ne delajo...

Se stevilka sestre Tatjane: 01/5226074

< Sporočilo je popravil *zabica* -- 15.12.2010 22:48:09 >

(odgovor članu Tipa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: konzilij ivf
16.12.2010 21:06:21   
Tipa
Evo danes dobila pošto. user posted image

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: konzilij ivf
17.12.2010 13:33:48   
Bejli
Pozdravljene,...

Sama se prvič v življenju spopadam s tem, pa bi vas vprašala v katerem mesecu ste imele zadnji pregled? Jaz sem ga imela 2.12. v Lj. pri dr.Voglerju pa me zanima če imam kaj možnosti da bi dobila pošto še ta mesec?


(odgovor članu Tipa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?