|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Norice - pomoč
19.12.2010 21:27:41   
dispo
Pozdravljene,

prosim vas za mnenje v zvezi z noricami. Moja punčka preboleva danes sedmi dan norice, imela jih je po celem telesu največ pa jih ima že od prejšnje nedelje na spolovilu tam jih je na kupu kar enih sedem, povsod drugod so že suhe razen na spolovilu. Mehurčki so poknili samo posušiti pa se nočejo pa še rahla rdečina je okoli njih. Kako naj ji pomagam saj vedno ko mora it lulat se joče da jo peče.

Zahvaljujem se za odgovore.

Lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Norice - pomoč
19.12.2010 21:47:13   
friz77
Ojla
Nam je pomagalo edino tako,da ko je morala lulat sem jo dala pod tuš in z mlačno vodo tuširala ,ko je ona lulala,drugače ni šlo,ker jo je peklo in bolelo kot praviš ti.lp in srečno.

(odgovor članu dispo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Norice - pomoč
19.12.2010 22:50:24   
taška30
Živjo, mi smo imeli enak problem, preberi, mogoče kaj pomaga.
Lp

http://www.ringaraja.net/forum/norice-pri-puncki---hudo-pomoc/m_3862723/tm.htm

(odgovor članu dispo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Norice - pomoč
20.12.2010 10:03:38   
Putka
Mi smo pomoje ene pol kile aleo vera gela porabili, pospešuje celjenje, hladi, je nevtralno in ne peče.. Povsod sem jo na debelo mazala, tudi v predelu spolovila in ritke..

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?