|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Merjenje temperature
28.7.2005 9:52:43   
vitae
Vsem skupaj lep sončen pozdravček. Sedaj pa k problemu. Ta mesec sem prvič začela z merjenjem temperature. Po nešteto prebranih knjigah pa mi nekatere stvari še vesno niso jasne. Moja temperatura je prvih 7 dni po menstruaciji nihala med 36,4 in 36,6, 8 dan pa padla na 36,3, nato pa se dvignila na 36,6 (9 dan), 10. dan znova padla na 36,4, nato pa se je vsak dan dvigala za stopinjo na 37 (15 dan), od takrat naprej pa je konstantno 36,9. Kaj je zdaj moje zbegano vprašanje? Ni mi jasno popolnoma kdaj naj bi bila ovulacija? Ali ko je iz 36,3 prišla na 36,6 ali ko je bilo 37? Prosim vas za odgovor. :hudicek: mora priti 2.8 in sem tudi ena tistih, ki čaka da je ne bo :). A raje si ne delam utvar. Bomo videli.
Hvala že vnaprej za odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Merjenje temperature
28.7.2005 10:08:18   
Anonimen
Jaz mislim, da O nastopi ob prvem vecjem poskoku temperature. Lahko da se motim sicer.
Jaz zdaj sele 2.mesec merim BT, se nisem si ravno sama najbolj na jasnem, kako in kaj je prav.:zmeden:

(odgovor članu vitae)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Merjenje temperature
28.7.2005 10:19:19   
dolenjka
Sem vedla da je to lahko štala, zato se tega nisem postopla (še)! Uf, mamo mi zaj.... življenje!
Zakaj pa s testerji ne poskusita?

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Merjenje temperature
28.7.2005 10:22:26   
Anonimen
Jaz si temperaturo merim po navodilih zdravnika. Mu moram do naslednjega posveta dostavit najmanj 3 tabelce, potem bomo pa videli kako in kaj naprej.

(odgovor članu vitae)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Merjenje temperature
28.7.2005 11:36:33   
barb1
tudi meni je G. naročil naj si merim BT, pa to počnem šele 8 dan in sem tudi sama zmedena... meni BT sploh ne pride več kot do 36,7...ful čudno
... bomo videli kaj bo naslednji mesec :zmeden:

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Merjenje temperature
28.7.2005 12:29:37   
bskrle
Pošlji mi privat vse temperaure, da si izrišem krivuljo in preštejem dneve.

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Merjenje temperature
9.8.2005 14:03:05   
Meka
Pozdravček, tudi jaz si prvi mesec merim temperaturo in mi ni nič jasno. Ko sem imela menstruacijo, sem imela visoko tempereaturo 36,9, potem pa 36,4, včeraj in danes pa 36,8 in 36,9. Mislim, da je zdaj čas ovulacije, ker me tudi špika v spodnejm delu trebuha. Me pa zanima, ali moraš vsaki dan sexat, da imaš kaj možnosti za zanositev, ali to ni potrebno? Saj ne da ne bi hotela, samo včasih pa ti res ni vsak dan do tega. Kaj pravite?

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Merjenje temperature
9.8.2005 14:09:37   
emaa
dovolj je :sloncek: na vsaka dva dni

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Živila, ki lahko povzročijo splav
Čeprav velja, da nosečnost ni bolezen in da lahko ženska počne skoraj vse, je dobro vedeti, kaj so pokazali rezultati ra...
Teh 9 stavkov NE recite paru, ki (še) nima...
Prikrita sporočila v teh najpogostejših stavkih, ki jih sprejemajo pari brez otrok, povsem spregledajo občutke strahu, d...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?