|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   problemi s 6letnikom
12.2.2011 10:32:13   
leo**tia
z našim 6letnikom sami problemi............od kdaj je začel hoditi v malo šolo ne uboga ničuser posted image ............vse dela po svoje...nesramen je,grdo govori,za vsako figo jezi in tepe svojo sestrico(2leti),,,,,govori da jo bo nubil in take fore..ko ga vprašam zakaj pove zato ker mi jemle kockeuser posted image ...pa pravi da to sliši v šoli.imajo enega fantka ki je pred ispisom iz male šoole.nihče se več z njim ne pogovarja in igra razen seveda našega mulca.in zdaj je postal tak kot tisti fant.grozi tudi da bo sebi nekaj naredil........isto kot tisti fant...............nš je zelo trmast in hitre jeze...udari takoj,ne gleda s kim,niti kam udariuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......groozzzaa.........kajn naj storim???nasveti??v ponedeljek bom povedačla vse vzgojiteljici,čeprav vem da ne bo nič,ker sploh nimajo nadzora na otroki.....mi je moj govoril da se v šoli lovijo za lulčke prek hlač....katastrofa da to nihče ne vidi..........nasveti???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: problemi s 6letnikom
12.2.2011 10:39:42   
TuBoLina_86
prepis?  

_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: problemi s 6letnikom
12.2.2011 10:49:44   
leo**tia
prepis.hmmm...samo 2vrteca,oziroma male šole so na hrvaškem,tako da ne vem.............koliko vem bodo ispisali tistega problematičnega fanta ven.......samo res tisti dela norosti,naprimer --s glavnika je potrgal tiste igle in popikal notri v blazino in eni deklici povedal naj se vleže gor,,vsa sreča je prišla vzgojiteljica,sicer vprašanje kaj bi bilo.....ne vem no,premalo nadzirajo otroke,pa smo se že bunili pa ničuser posted image

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: problemi s 6letnikom
12.2.2011 10:55:28   
TuBoLina_86
huh, nevem, kaj bi naredila v takem primeru.... mogoče kak obisk pri socialni delavki? ali kakemu drugemu ( pedagog, psihiater.. ) ? to ne mislim slabo, ampak ti ljudje vedo, kako pa kaj, in vam mogoče lahko kaj bolj svetujejo.....

_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: problemi s 6letnikom
12.2.2011 10:57:32   
leo**tia
IZVIRNO SPOROČILO: TuBoLina_86

huh, nevem, kaj bi naredila v takem primeru.... mogoče kak obisk pri socialni delavki? ali kakemu drugemu ( pedagog, psihiater.. ) ? to ne mislim slabo, ampak ti ljudje vedo, kako pa kaj, in vam mogoče lahko kaj bolj svetujejo.....


ja to sem tudi jaz pomislila...zdaj ko ni naš mali v šoli je priden.............tak da nevem,kako lahko tako šola grdo vpliva na njegauser posted image

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: problemi s 6letnikom
12.2.2011 11:00:00   
TuBoLina_86
jah, to pa je vpliv družbe vrstnikov.... v vrtcu je skoraj isto, le da na bolj mil način..... ni tako grdih besed in dejanj....
trebalo bi se redno pogovorit z starši in učitelji....



_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: problemi s 6letnikom
12.2.2011 11:27:54   
Čebel@
nekaj mi ne gre v glavo:če je mala šola mišljena kot vrtec,potem predvidevam da sta 2 vzgojiteljici v igralnici...če pa kot šola,pa učitelj....jaz vem,da grem direktno do ravnatelja te ustanove in naj dečka prestavijo nekam drugam....se mi mali tudi smili,ker ga ignorirajo,ampak take stvari kot ti opisuješ niso normalne...pa tvoj user posted image  je že dovolj star,da se da z njim pogovoriti....razloži mu,da je nevarno kar počne(glavnik v blazino)....kaj pa fantovi starši?....jih nobeden ne povabi na pogovor?......vejo kako je s sinom v šoli?

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: problemi s 6letnikom
12.2.2011 12:10:16   
leo**tia
ja vejo.......doma je baje tudi tak,moj tast pozna njegove starše.mama ne more z njim na kraj,oča pa je večinoma na terenu pa ko pride domov malemu vse dovoli...........doma tudi vžigalice meče po stanovanju itd...vse me strah naj slučajno vrtec prinese kaj takega špa kaj naštima....enega dečka je davil,drugemu čelo presekal itd......pa je eno glavo manjši od vseh.......ampak poreden za 100njih...moj mu je enkrat povrnil,pa se zdaj več ne spravlja na njegauser posted image ......zdaj nsi je z njim dober....v ponedeljek bom itak povedala kaj jim gre.ja 2 vzgojiteljice so pa ena glavna ki jih uči malo šolo..amppak so pa vsi skupaj v enem prostoru.od 1letnikov do 6letnikov.....................

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: problemi s 6letnikom
12.2.2011 16:36:49   
Čebel@
kok imate pol to čudno da so 1-6 let skupajuser posted image ....pa to sploh ni point.....če so 3 odrasle osebe v prostoru,morajo skrbeti za varnost drugih otrok.....najprej bi se jaz pomenila z njimi,potem pa naprej do ravnatelja.....sej verjetno drugim staršem tudi ni vseeno,da imajo njihovi otroci tako "problematičnega" sošolca....definitivno bi mogle učiteljice več pozornosti mu nameniti oz. ga imeti skos na očeh

upam,da uspešno rešite

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: problemi s 6letnikom
12.2.2011 17:05:27   
blaža
Ma lej, moje mnenje je tako.

otrok je tvoj in svojega otroka vzgajaš ti. Seveda tudi šola, a primarno od rojstva ti. Zunanji vplivi so, so bili in bojo vedno. Zunanji vplivi lahko vplivajo tudi na tvojega otroka, ampak le do določene mere. še vedno je otrok tvoj in vzgajaš ga ti. 6 let star otrok že ogromno razume. lepo se pogovori z njim in mu razloži zadeve. Da to počne zaradi drugega otroka so le izgovori za moje pojme. Nikoli ni samo eden kriv,..

tudi pri nas v razredu od ta starejšega sina je bil deček, ki je imel doma težave, se v šoli neprimerno vedel,... pa to ni pomenilo, da bo zato postal tudi moj otrok tak. Je prišla kaka neumna ideja, ma smo se doma pogovorili, da pač to ni ok, in tako ni blo problemov.

Edino če vaš zbuja pozornost,.. to je spet druga tema. mogoče je videl, da to pali,..



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?