|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zavod prvi sonček - kakšno je stanje danes?
9.11.2010 11:21:59   
jedruga
Dnevi do konca porodniške se izekajo int tudi v drugem krogu nismo dobili vrtca. Imam sicer za bekap eno varuško, vendar je tako daraga, da je res le izhod v sili.

Imam tudi ponudbo za Zavod prvi sonček ... ampak brala sem objave na forumih in sem zelo v dilemi kaj narediti. Ali obstaja starš ali dva, ki na vsak način skuša deskriditirat ustanovo ali je denansko stanje katastrofalno? Kako je letos?

Poznam eno mamico, ki pove tako pozitivne kot negativne izkušnje ampak ne bi ada na podlagi enega mnenja sodila. Prosim prosim za kako info.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zavod prvi sonček - kakšno je stanje danes?
9.11.2010 12:40:42   
mini86
moja kolegica je mela sina od februarja do septembra tm..bila je zadvoljna.sin je včasih prišel z vneto rito domov kar pomeni da ga niso previle..

sedaj je v renem vrtcu in je zelo zadovoljna-je rekla da dokler ne menaš ne vidiš za kaj si prikrajšan.sin nima nikoli vnete rite in tudi z veseljem gre zjutraj tja k pa tm tega ni bilo..

to je to

drugače pa sm js tud klicala tja-2x in mi je blo rečeno da me direktor pokliče nazaj-no še danes me ni in ta odnos mi ni že v štartu všeč..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu jedruga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zavod prvi sonček - kakšno je stanje danes?
30.11.2010 12:09:42   
mojca345
to, da ima otrok vneto ritko, ne pomeni, da ni bil previt....

lahko je tudi krema druga pa otrok reagira alergično...govorim iz izkušenj...

lahko, pa da ga res niso previle...

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zavod prvi sonček - kakšno je stanje danes?
30.11.2010 13:17:07   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

to, da ima otrok vneto ritko, ne pomeni, da ni bil previt....

lahko je tudi krema druga pa otrok reagira alergično...govorim iz izkušenj...

lahko, pa da ga res niso previle...


jah verjetno ona pozna svojga otroka in ve od česa ima vneto rito..če bi bilo od kreme bi je imel ves čas


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zavod prvi sonček - kakšno je stanje danes?
10.12.2010 22:59:58   
Maja_p
Zdravo!
O tem vrtcu sem že pisala na enem izmed forumov.
Moja hčerka je hodila tja od septembra do decembra 2009 in moram poudarit, da so bili edini, ki so sploh sprejemali otroke v varstvo - saj v državnem vrtcu (če bi dali prošnjo), glede na točke, še letos nebi bili sprejeti, čeprav je le 50m stran od našega doma.
Osebno sem bila zelo zadovoljna, saj je bilo malo otrok in 5vzgojiteljic (oz. 2vzgojiteljici in 3pomočnice). Hči je zelo rada hodila tja, res nikoli zjutraj ni bila težava iti v vrtec.
Vzgojiteljice so bile vedno zelo prijazne in otroci so jih imeli zelo radi...kar pa tudi pove svoje.
Proti koncu me je motilo edino to, da so bile kar naenkrat dodatno neke vzgojiteljice, ki jih otroci iz te skupine niso poznali, saj se je varstvo večalo. In vsak teden ko smo prišli, je bilo več in več otrok in hčerka je vedno bolj čudno gledala, ko jo je zjutraj sprejela vzgojiteljica, ki je ni najbolje poznala...
Vrtec pa smo načeloma zamenjali, prav zaradi tega, zaradi vedno višje cene in zaradi oddaljenosti od doma.
Moram pa poudariti, da nisem nikoli doživela- kot sem brala na enem izmed forumov- da nebi bilo poskrbljeno za otrokove osnovne potrebe. Hči je bila vedno sita, ni imela polulane ali pokakane ritke in imela je čiste roke in obraz - obleka je pač druga stvar (če so slučajno risali ali se igrali zunaj je logično, da ni mogla imeti ravno najbolj čistih hlač). :)
LP

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zavod prvi sonček - kakšno je stanje danes?
28.2.2011 23:02:34   
andi0510
Do 31.1.2011 je obstajal forum http://prvisoncek.mojforum.si/, kjer so starši napisali svoja mnenja in izkušnje glede vrtca. Direktor je od začeka pritiskal na starše, da se form ukine (z grožanjmi o izpisu otrok iz vrtca, če to ne sotrimo oz. nato še v smislu - prepričaj svojo prijateljico, da unike forum, ali pa izpišem tvojega otroka iz vrtca). Po enem letu od zadnje objave na forumu je bil forum vodstvu očitno še tak trn v peti, da so se ga odločili "prevzeti in izbrisati". O legitimnosti te akcije bi se dalo mnogo razglabljati, a dejstva kažejo, da niso imeli izjav s foruma s čim ovreči ali izpodbijati. Da si pa nekdo vzame celo leto za ubadanje s tem, da bi nek forum ukinil, je pa po moje že vprašanje profesionalnosti vodstvenega osebja, če že ne vprašanje še česa drugega.

(odgovor članu Maja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zavod prvi sonček - kakšno je stanje danes?
16.3.2011 13:03:00   
MilkaCilka
Pozdravljeni,

iz prve roke povem, da je vodstvo Zavoda zelo zelo slabo in z njimi imam slabe izkušnje. Odkrito grozijo z odpovedmi pogodbe in z šikaniranjem otroka.

Sama iščem ljudi, ki imajo z vodstvom slabe izkušnje.

Lepo prosim javite se mi na naslov MilkaCilka@yahoo.com

Hvala in lep pozdrav

(odgovor članu andi0510)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zavod prvi sonček - kakšno je stanje danes?
17.3.2011 14:49:08   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

to, da ima otrok vneto ritko, ne pomeni, da ni bil previt....

lahko je tudi krema druga pa otrok reagira alergično...govorim iz izkušenj...

lahko, pa da ga res niso previle...


Bi se kar podpisala. Tudi naš je dobil rdečo rito, če so ga brisali s kakimi drugimi robčki. Mi smo namreč v vrtec prinesli svoje robčke, ampak so se uporabljali za vse in ko je naših zmanjkalo, so se uporabljali robčki od drugih otrok. Če je bil previt ali pa ne, se najbolj vidi po uporabljenih plenicah.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zavod prvi sonček - kakšno je stanje danes?
17.3.2011 16:07:56   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

to, da ima otrok vneto ritko, ne pomeni, da ni bil previt....

lahko je tudi krema druga pa otrok reagira alergično...govorim iz izkušenj...

lahko, pa da ga res niso previle...


Bi se kar podpisala. Tudi naš je dobil rdečo rito, če so ga brisali s kakimi drugimi robčki. Mi smo namreč v vrtec prinesli svoje robčke, ampak so se uporabljali za vse in ko je naših zmanjkalo, so se uporabljali robčki od drugih otrok. Če je bil previt ali pa ne, se najbolj vidi po uporabljenih plenicah.


mgoče res sam zdej od kar je v "rednem" vrtcu ni imel niti 1x vnete rite..in ja ima on bolj občutljivo rito..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zavod prvi sonček - kakšno je stanje danes?
18.3.2011 12:31:26   
mate0ja
Tudi moja je bila do pred leta v njihovem "vrtcu". Motilo me je ker so se varuške ves čas menjale in bog ne daj da se katera predstavi. Sicer nisem zaznala kakšnih hujših nepravilnosti, res pa je, da sem imela ves čas nek slab občutek, ki se ga nisem mogla znebit. Tisto špioniranje dirketorja izza vogala pa hladen odnos osebja do nekaterih staršev, pa mravljišče malčkov (gorzno koliko se jih je basalo v tistem malem prostoru), pa nenaden odhod Janje, Tamare, Maruše .... Malenkosti pač, ki ti ne dajejo dobrega občutka. Tako da mi je kar odleglo, ko smo dobili mesto v vrtcu.

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zavod prvi sonček - kakšno je stanje danes?
19.3.2011 23:22:18   
šmiki
Pozdravljeni,

moja kolegica dela na faxu seminarsko na temo varušk in staršev...zelo boste pomagali, če je boste izpolnili. Najlepše se vam zahvaljujem

Veliko zabave ob reševanju ankete ;)

Link: https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHNBUjBkMHVlY2twRU5NZnRlc1Q1dEE6MQ

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zavod prvi sonček - kakšno je stanje danes?
28.3.2011 12:56:11   
mavo
Zadnje čase ne komentiram več zadev na teh forumih, ampak tukaj pa moram nekaj dodati. Moj otrok obiskuje ta vrtec in vsak dan sproti sem hvaležna, da nam je uspelo priti not. Briga me, kaj delajo v vodstvu, to je njihova stvar, vendar punce, ki pazijo otroke so res zlate. Vsako jutro je moj otrok vesel in dobre volje, in tak je tudi, ko ga po službi dvignem.

Pa še to, nekatere mamice po mojem mnenju malo preveč zahtevate od ljudi, ki vam pazijo otroke. Treba je vedeti, da taki zavodi, kot je vrtec Sonček, nimajo istih kriterijev kot MOL in si lahko sami določajo, s katerimi starši bodo sodelovali. Včasih bi marsikateri otrok pri dobri varuški dobil mesto, če bi starši naredili boljši prvi vtis, ne pa nastopili arogantno. Ljudje, ki pazijo vaše otroke so vredni vsega spoštovanja, ne pa sumničenj že vnaprej, brez kakršne podlage.

Samo toliko.

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu šmiki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?