|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moji dve sijoči zvezdici...
21.4.2011 16:41:02   
newlife
danes sem iz bolnice, v osmem tednu nosečnosti so mi ugotovili da maja pikica ne raste v maternici
posledično so mi odstranili desni jajcevod....pred šestimi meseci sem preživela enako zgodbo na levem jajcevoduuser posted image user posted image
Dete,obakrat močno ljubljeno, zaželjeno...ne vem kaj te je ustavilo na poti do rojstva...vem le, da me vse boli , notranjost kriči v meni in medtem ko z krvavitvami ležim mislim na tvoj PDP...tako sem si želela videti teuser posted image user posted image user posted image
tako zelo objeti te, težko se privajam da izginjajo telesni znaki ki so mi vsako jutro pravili da rasteš v meni, da si z menoj, vse slabosti, vsa špikanja in boleče prsi....user posted image user posted image
upam, da si zdaj nekje med vsemi zvezdicami ki jim ni uspelo priti v objem svojih mamic in upam, da vseeno veš kako zelo zeva praznina v meni ker te več ni....
mirno sveti in me počakaj na nebu.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moji dve sijoči zvezdici...
21.4.2011 17:04:27   
Andromeda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu newlife)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moji dve sijoči zvezdici...
21.4.2011 23:52:43   
Majcika2
newlife.....


Zelo mi je žal ob tvoji izgubi....user posted image user posted image ..... jokam zate in jokam zame... mesec dni je od tega kaj sem jaz izgubila mojega pikece v 24 tednu.... še kar se ne morem sprijazniti s tem in nikoli se nebom, čeprav gre življenje naprej, ne... in ja je med zvezdicami, ki ti sveti vsako noč...


Gabriel pogrešam te..... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moji dve sijoči zvezdici...
22.4.2011 10:45:28   
petarda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za obe user posted image user posted image

(odgovor članu Majcika2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moji dve sijoči zvezdici...
22.4.2011 10:52:14   
anonimna76
zelo mi je žal za tvojo izgubo user posted image user posted image user posted image tudi sama imam tri zvezdice tam nekje, ne mine da se ne spomnim nanje


user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moji dve sijoči zvezdici...
22.4.2011 11:25:42   
pomar*ANČA*
user posted image user posted image user posted image user posted image

žal mi je ob tvoji izgubi!

so naše pikice tam nekje, zgoraj in pazijo na nas... tudi jaz sem izgubila tri, tako da vem, da ti ni lahko...

(odgovor članu anonimna76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moji dve sijoči zvezdici...
23.4.2011 16:36:54   
jajula
user posted image

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moji dve sijoči zvezdici...
24.4.2011 19:46:17   
titanik
Vem kako je to,če izgubiš otroka.Jaz sem tudi bila v desetem tednu in mi je šlo vse naprej.Res sem čisto izsebe.Drži se .

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?