|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   želja po 2 nosečnosti!!
9.9.2009 17:30:30   
Anonimen
Nekje sredi marca sva se z mojim dragim odločila da bi imeli dojenčka. Začela sva pridno delati na tem.Ker vse do danes ni nobenih znakov o nosečnosti me je malo zajela panika,da ni kaj narobe.Namreč naj povem,da imam doma že malega tri triletnika in ko sva se odločila zanj je ratal v prvo.Vem ,da je že bilo veliko podobnega napisanega pa vendar vsako mneje mi bo pomagalo.Razmišljala sem že da bi se naročila pri ginekologu, da bi mi naredila ultrazvok.Ali je že katera imela podobno izkušnjo. hvala za vse odgovore!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
9.9.2009 17:36:40   
ursa30
če ti je prvič ratalo v prvo, še ne pomeni, da bi ti moglo tudi v drugič.
enim uspe takoj, enim kasneje. mislim, da glede na to, da se trudita šele pol leta, še ni kakšne panike, da bi mogla obiskati ginekologa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
9.9.2009 17:44:01   
grahek85
Če sem prav razumela, je zdaj pol leta, kar se trudita, a ne? Žal je tako, da imaš pravico do različnih preiskav šele, ko mine eno leto brez uspeha. Do takrat lahko npr. UZ v te namene opraviš samo samoplačniško. Je pa res, da kakšni ginekologi to poravijo tudi že nekoliko prej, če tako ocenijo. Ampak glede na to, da že imata enega pikeca, se mi zdi da bolj težko.

Pa še to - ta doba enega leta ni določena kar tako. Glede na možnosti za zanositev v vsakem ciklu je v celem letu (se pravi v približno 12 ciklih) to potem nekaj čez 90%. Več o tem si lahko prebereš na med.over.net, kjer je Pušenjak v svojih odgovorih to že večkrat bolj podrobno razložil.


Srečno in da vam čim prej uspeuser posted image user posted image


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
9.9.2009 21:54:49   
lotkla
Pri prvem nama je ratalo dobesedno ta prvi dan, sedaj za drugega se trudiva že eno leto. Predvsem je krivo to ker nisem imela skoraj nič user posted image . Sedaj pa upam da se je to normaliziralo in srčno upam da bo kej ratal, saj sedaj pridno user posted image vsak drugi dan.
Včasih pač traja malo dlje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
10.9.2009 19:28:41   
tejči28
Naj ti povem,da sma midva na istem.Prvega user posted image sma naredila čisto nepričakovano,ko sma enkrat brez zaščite,zdaj pa se trudima že 3 mesece in še nič.Po moje je to v glavi,da zdaj ko delama na tem,pa ne gre.Upam,da nama ta mesec rata. 

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
11.9.2009 11:40:51   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nekje sredi marca sva se z mojim dragim odločila da bi imeli dojenčka. Začela sva pridno delati na tem.Ker vse do danes ni nobenih znakov o nosečnosti me je malo zajela panika,da ni kaj narobe.Namreč naj povem,da imam doma že malega tri triletnika in ko sva se odločila zanj je ratal v prvo.Vem ,da je že bilo veliko podobnega napisanega pa vendar vsako mneje mi bo pomagalo.Razmišljala sem že da bi se naročila pri ginekologu, da bi mi naredila ultrazvok.Ali je že katera imela podobno izkušnjo. hvala za vse odgovore!


Tudi jaz imam doma 3,5 letnika. Za drugega otročka sva se odločila že takoj po rojstvu prvega in nekje pri njegovi starosti 2 let začela tudi "delati" na drugem otročku. Do danes nisem zanosila user posted image user posted image user posted image user posted image . Torje že leto in pol nič ;(((  Prvi otrok, je pa tako kot pri tebi, "ratal" v prvo. Midva sva že vodena v neplodnostni ambulanti. Sicer na začetku dolge poti, a vsaj "v postopku" sva.

Upam da vama čimprej uspe ugledati + na CB-ju.

Lp Tina

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 11.9.2009 11:41:18 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
20.9.2009 16:49:36   
nikita*
Pozdravljene!!

Tudi midva s partnerjem se pogovarjava, da bi imeli novega članauser posted image . Doma imava namreč 4,5 let stro navihankouser posted image .
Tudi jaz sem v prvič zanosila zelo hitro in ko berem vaše pose,kar ne morem vrjet, da toliko časa čakate na vašo drugouser posted image .
Midva začneveuser posted image za novega člana drug mesec. Tako, da bomo vidli kako in kaj.
Se pa popolnoma strinjam, da je veliko na psihi.


Upam, da boste čimprejuser posted image in da bomo skupj debatirale o naši user posted image in o nevem članu user posted image .

SREČNO VSEM!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
1.10.2009 20:36:47   
soncnica 3
Hojla, Nikita*in ostale. Končno sem zasledila debato, kjer ste tiste, ki delate na user posted image . tudi jaz imam doma 5-letnika in čakam še naslednjouser posted image , ki naj bi bila 18.10., potem pa user posted image .
Močno si že želim drugega otročička in ke rše ne želim razglabljati celem svetu, da bomo v zelo bližnji prihodnosti začeli delat na dojenčku, mi je kar fajn, da lahko z vami delim svoje misli.
Upam, da bomo julike 2010. Držim pesti za vse, ki se trudite /in se kmalu začnemo/.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vedno sončkasta "Sončnica".

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
1.10.2009 20:38:31   
soncnica 3
Pišite kaj tiste, ki ste z nami...

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
1.10.2009 20:54:58   
tejči28
Midva si tudi želima user posted image pa nama v drugo ne rata in sem kar že žalostna.Sorodniki se mi zdi,da kar na tihem upajo,kdaj jim boma sporočila veselo novico,ki pa je žal ni.Ko sem se za vikend pogovarjala z mamo in ji rekla,da imam krče,da bom dobila user posted image ,je kar pogledala.češ kaj se ne trudita na user posted image ?Pa delama že 4 mesece,pa če ne uspe.Upam,da nama zdaj uspe.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
1.10.2009 23:30:46   
isobel
Midva sva začela delati na drugem user posted image ta mesec. Sem celo nabavila ovulacijske teste, a vse kaže, da ta mesec sploh nimam ovulacije. Nobene sluzi, 10 opravljenih ovulacijskih testov negativnih, nobenega ščemenja v prsih, nobenega PMS-a ... pa en teden pred menstruacijo! Prvič v življenju imam takšen cikel brez kakršnihkoli znakov. Ko sva delala na prvem user posted image , nama je tudi uspelo takoj.

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
2.10.2009 6:06:21   
2.2.
še ena tukajuser posted image
delamo že od začetka leta in še vedno nič user posted image . prva nosečnost je takoj  1. uspela. zdaj pa nikakor. ciklus se mi je kar naenkrat premaknil iz 28 dni na 32 no ta mesec kar na 34 dniuser posted image .

G sem že omenila a kaj ko je treba počakat 1 leto, potem pa nadaljne preiskave.
pomislila sem tudi, ker v službi imam fizično delo in doma tudi-ker gradimo hišo in avtomatsko primem kaj težjega....da ni toliko bremen na dragega...

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
2.10.2009 6:32:37   
soncnica 3
Hojla, punce, jaz se ne morem več zadrževat in mučit, sem možu kar rekla, da bova že poskusila, pa naj bo, kar bo, čeprav sva resno mislila začeti delati na user posted image naslednji mesec. Res držim pesti za vse, ki se že trudite in si močno želite dojenčka in upam, da vsem uspe.

Glede okolice pa, je res tečno če drugi pričakujejo, kdaj bosteuser posted image . Naj se brigajo zase. jaz poznam veliko parov, ki so težko imeli otroka ali pa ga nimajo, pa mislim, da ni moj apravica, spraševat jih, zakaj. Zna biti zelo boleče. Punce, glavo pokonci in držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
4.10.2009 19:57:19   
nikita*
Ojla sotrpinke!

No naj vam povem, da sva midva kar ta mesec že "delala", čeprav ne vrjamem, da kaj bo. Tudi jaz si močno, močno želim novega člana.
Menstruacijo naj bi dobila 8.10.2009, vam sporočim.user posted image user posted image .
Sem pa bila pri G in sem jo vprašala, zakaj v drugo težje zanosiš in mi je rekla, da zato ker druga nosečnost je še bolj zaželena in načrtovana kot prva. Pri drugi nosečnosti v večini stvari stojijo tako kot morajo. No bomo videl kako bo pri nas.
Jaz sem sklenila, da na začetku ne bom prakticirala ovulacijskih testov, sem pa našla eno super spletno stran kjer imaš označene dele ovulacije in se bova po njej ravnalauser posted image .
Pošiljam vam link,meni osebno je zelo všeč.

http://www.foodfacts.si/component/option,com_womancalendar/action,render/josDate,2009-02-20/josML,5/josMP,28/

Pri meni zaenkrat še nihče na glas ne reče, da čaka da se naša družina poveča. Razen moja tašča, ki mi najeda, da predno bova imela šeenega otroka, da bi bilo lepo, če se poročivauser posted image user posted image user posted image user posted image , grrrrrrrrrrrrr.




Vam sporočim kako in kaj bo z mano.
Soncnica3 tudi jaz bi imela drugega člana julija 2010user posted image .

Držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
4.10.2009 21:18:37   
soncnica 3
Super koledar, ni kaj.
Mi2 tudi kar "delava" na dojenčku in čeprav nisem total obremenjena, me ful spremlja neki "filing", da sem kao user posted image . Špika me desni jajčnik, mal me "zateguje" v spodnejm delu trebuha, pa mogoče je to samo ovulacija in so takšni znaki od nje. Saj vem, da je ful prezgodaj, da bi kaj čutla, pri prvi nosečnosti so se slabosti začele "šele" po 6. tednu, tako da mi je kar smešno, da bi zdaj pa kar takoj začutila nosečnost. Nekatere pravijo, da so takoj vedele, da so user posted image , jaz pač prvič nisem. 
Mogoče je to samo moja močna želja. Želim pa vsem, ki si otročka želimo, da zanosimo.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa naj bo junij, julij ali pa karkoli v letu 2010. veliko user posted image user posted image user posted image čezuser posted image

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
4.10.2009 21:23:42   
soncnica 3
Ja, Nikita, pa to, kar piše pri tebi "bistvo je očem nevidno..." še kako drži, ha, ha, ha

Glede najedanja, mene so že vsi nehal za poroko najedat, pa sva se letos odločila, da sva se na hitro poročila, samo priče, potem na večerji še starši in sem bila prav srečna. Ja, sem malce staromodna in kljub temu, da sva bila skupaj že skoraj 15 let in že imava otorka, sem se želela poročiti. Ampak zame je to stvar OSEBNE ODLOČITVE!!!

Želela sem le povedati, da se da to narediti tudi brez velikega pompa. (Moj si je želel POROKE, ne pa CIRKUSA ob njej) in sem ful srečna.

bom nehala nakladat, gremo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
9.10.2009 19:40:49   
nikita*
Ojla!

Najpej vas vse skupaj lepo pozdravljam. Rada bi vam sporočila, da mi po 4-ih letih prvič zamuja menstruacijauser posted image . Sicer ne upam preveč upati, ampak ne moram, da vam ne sporočimuser posted image user posted image . Moj trebuh je full napihnjen, boli me hrbtenica, bolečine v jajčnikih in za čuda nimam apetiatauser posted image user posted image user posted image .

Me prav zanima kaj bo prinesel vikend. Vse kakor vam sporočim kako bo.

Veliko sreče vsem in držim pesti zase in za vasuser posted image user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
9.10.2009 21:17:12   
tejči28
Ojla,Nikita.Držim pesti,da vama je uspelo.Midva delama na 2 že od junija.Upam,da nama bo tokrat uspelo.


(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
10.10.2009 11:28:18   
soncnica 3
Držim pesti, da bouser posted image .  Jaz bom test lahko naredila šele konec tedna , ki prihaja. Sem pa v teh dveh tednih od O imela res zanimive občutke /špikanje proti desnem jajčniku, zategovanje v spodnjem delu trebuha.../, pa en tak poseben občutek, da se nekaj dogaja. V prvi nosečnosti in nisem nekako "zaznala" da se kaj spreminja v meni, tako da sem na nek način malce v dvomoih, da bi bili to res znakiuser posted image . Je pa res, da sem se v petih letih od prejšnjega poroda malce bolj naučila čutit svoje telo, tak da ne vem. Mogoče je pa le psiha...

Čestitam tistim, ki vam uspe in se veselim z vami. Pa le hitro po teste!!!, da se bomo veselile z vami, ki vam uspe zagledati user posted image .

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
10.10.2009 18:28:37   
nikita*
Ker nisem zdržala čez vikend, sem test opravila že danesuser posted image user posted image in......pokazal je........user posted image jeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image , še sama ne morem vrjet, da nama je uspelo v prvem kroguuser posted image . Zdaj pa upam, da se bo končalo srečno in da bomo imeli junijauser posted image .

Nič punce, se grem jaz prefočkat k junijkam

Vsem vam pa želim čimprej user posted image ,user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
10.10.2009 22:23:17   
tejči28
O Nikita čestitam!user posted image user posted image user posted image To pa je lepa novica.Super,da enim rata tudi v prvo. Jaz od user posted image dalje čutim neke bolečine v spodnjem delu trebuha in špikanje v jajčnikih,ne vem kaj bi to bilo.Ker naslednjo M imam šele konec meseca,tak da še tudi O nimam.

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
11.10.2009 9:17:29   
soncnica 3
user posted image user posted image user posted image , ti kar k junijkam, bravo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
13.10.2009 13:14:17   
listek1
dan,

nikita - prvo čestitke tudi z moje strani.

Se vam pa pridružujem, če smem. Tudi midva sva se odločila še za enega člana in upam, da nama rata tako hitro kot v prvo. Si pa obadva želiva, da bi bil rakec/rakica user posted image user posted image  Doma imava pa 1,5 starega navihančka.

Upam, da vse čimprej ugledamo + user posted image user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
13.10.2009 13:34:17   
soncnica 3
Dobrodošla med nam, listek1. Držimo pesti za vse, ki si otročka želimo. Jaz sem kar preveč neučakana, pa sem že 32 stara, in sem že 2x šla test delat, no zaenkrat itak ni še nič pokazalo. Za vikend bi naj prišla user posted image in če je do nedelje ne bo, bom šla preverjat, če je user posted image . Srečnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: želja po 2 nosečnosti!!
16.10.2009 17:02:04   
tjasa1
Pozdravljene.
Sem mamica 3 letne hcerke in pred dobrim letom sva se odlocila, da ji dodava bratca ali hcerkico. Trudimo se ze od prejsnjega avgusta, pa nic, upanje je, mam se nekaj metod kako in kaj, pol pa k zdravniku. Tudi Tjasa ni bila takoj narejena (8 mesecev). Clovek si zeli recept, tega pa verjetno ni.
Cestitam nikita*, pa mas spet eno lepo obdobje pred seboj.
LP

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?