|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sarajevo, Mostar
25.6.2011 20:14:05   
latris
Malo sem že gledala kaj se splača ogledat. Za Sarajevo imam že kar nekaj v planu, za Mostar pa vem le izvir Bune in samo mesto, pa slapove Kravice, ki so že malo naprej. Tiste ki ste že bili, bi prosila za kakšne koristne informacije.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sarajevo, Mostar
26.6.2011 23:37:20   
viv_
Mi smo šli gledat še nekropolo Radmirje in pa mestece Počitlje. Sploh Počitelj toplo priporočam...

Če boste v Mostarju spali v kampu naj bo to Aganovac!


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sarajevo, Mostar
27.6.2011 22:18:03   
latris
Hvala,
za kamp Aganovec smo se že odločili, upam samo da bo frej, ker je manjši kamp in ne bomo imeli rezervirano.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sarajevo, Mostar
28.6.2011 8:32:41   
viv_
Latris, kdaj greste? Mi bomo v aganovcu od 23.7. pa do ene 25. ali 26.7.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sarajevo, Mostar
28.6.2011 21:19:07   
latris
Mi odidemo že jutri zvečeruser posted image . Tudi vam lep dopust, čeprav malo kasneje.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sarajevo, Mostar
28.6.2011 21:30:24   
Kerensa*
Nikar ne pozabite na stojnice v starem delu mesta... fenomenalne so. In prav pregovorno se lahko pregovarjaš za ceno. Jaz sem si komplet obleke za orientalsko plesako s 50€ zbila na 20€. user posted image Pa znaš, ima recesije u Sloveniji... user posted image

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sarajevo, Mostar
29.6.2011 10:24:45   
Nusika35
Obe dve mesti sta zelo lepi, je pa res da ne potrebuješ veliko časa da si vse skupaj ogledaš!

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?