|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bambi iz bolnišnice....
17.8.2005 16:06:32   
bambi
Ja, za menoj je zopet 1 teden ležanja v bolnišnici, zaradi slabih izvidov krvi in :duda: se je nenadoma umirila in manj migala, pa so me vzeli na opazovanje....... Sedaj je hvalabogu vredu, :duda: je zopet živahna, samo kri še moram dati drug teden znova, da vidijo, če se je kaj popravilo....... ali pa zopet na preiskave :(:(:(:(:(

Samo da :duda: počaka še kakšne 4 tedne, potem pa lahko pride ven če želi..... Sem se tako prestrašila za njo, da se mi je skoraj zmešalo...... saj razumete!

Vidim da je naša ia postala mamica.... tako sem srečna za njo in njeno pupiko, sem vedela da bo imela :roza:..... Čestitke mladi družinici :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: in upam da se bo kmalu javila in nam pokazala kakšno slikico od svoje :duda:.
Anitka a si ti že videla Tiino pupiko?????

Kako pa kaj drugače???? Je kaj novega??????

Vsem še povem, da je z menoj ležala ena 38 letna, ki se je leta borila za :duda: in je seveda že obupala, tudi po umetni poti jima ni uspelo in sta se sprijaznila da otrok ne bosta imela, pa neredne M je imela on pa lene plavalčke...... ko ji je M zopet zamujala sploh ni bila pozorna na to, ker je tako in tako imela neredno, pa ji je naenkrat začelo postajati slabo in vrtelo se ji je, je mislila bogve kaj je narobe, gre k zdravniku in ji povedo da je že v 10. tednu :nosecka:...... Lahko si mislite kako je srečna pa čeprav neprestano pod nadzorom zdravnikov, je rekla da bo ležala do konca če bo potrebno......

Tako vidite, čudeži se dogajajo in nikoli ne smete obupati, pa čeprav traja leta......

Za vse vas :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bambi iz bolnišnice....
17.8.2005 17:38:58   
tinkamiška
Bambi:rozica: boga, si se pa morala fejst ustrašit za svojo:duda:, naj se lepo drži še te 4 tedne in naj bo lepo pridna in močna:rozica:, tebi pa tudi upam, da se popravi voda in drži se še tega malo časa, ki ga je ostalo do Rima:rozica::rozica::rozica::miska::miska::miska:

:bravo::bravo::bravo:za bodočo mamico, ki je ležala s tabo v bolnici:bravo::bravo::bravo:

Držita se Bambi in tvoj mali:duda::pika:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bambi iz bolnišnice....
17.8.2005 17:39:32   
Suana
bambi pozdravljena!!!
hvala bogu da je s tvojo :duda:,vse v redu.smo te že malo pogrešali na forumu!!!
nič novega imamo nekaj novih :nosecka: in to vreme ga sedaj že pošteno serje!!upam da se bo kj izboljšalo!!!
pošiljam ti lepe pozdrave in sem zelo vesela zate in tvojo :duda:!!!
:metulj:suzana

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bambi iz bolnišnice....
17.8.2005 17:40:08   
Marina_
:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:
Samo da je vse vredu-me je že skrbelo zate ker se nisi nič oglasila.
Pridno božaj punčko in pazi nase

Lp frizerka

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Bambi iz bolnišnice....
17.8.2005 17:44:51   
Anitka
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Bambi sem vesela, da je z vama vse v redu in naj tako ostane vse do poroda in naprej.

Ja Tiino malčico sem pa že videla. Je prava korenjakinja.:bravo::bravo::bravo::bravo:

Bambi in :duda: držita se :miska::rozica::miska::rozica::miska::rozica::miska::rozica::miska::rozica::miska::rozica::miska::rozica::miska::rozica::miska::rozica:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Bambi iz bolnišnice....
17.8.2005 17:51:19   
cmokec
Ja, si bila pogrešana. Samo, da je vse v redu. :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Bambi iz bolnišnice....
17.8.2005 18:42:24   
biba77
Samo, da si zdaj v redu! :bravo::bravo::bravo:
:zmeden2: Smo te ze kar krepko pogresale!!! :zmeden2: Da nam jo tako zagodeta s tvojo pikico. C, c, c, ...
No, zdaj pa nic pretiravat in se lepo redno na RR javljat, da nas ne bo spet skrbelo. Da te ne bomo prisli v zivo iskat. ;)

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Bambi iz bolnišnice....
17.8.2005 19:26:01   
ameli
Bambi čuvaj malčico in sebe seveda. Ta en mesec boš ša pa ja vzdržala :angel: . Samo glej, da me ne boš prehitela ;)
ameli

p.s.
a moraš šteti gibe?

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Bambi iz bolnišnice....
17.8.2005 19:40:16   
emaa
Bambi čuvaj sebe in pikico:rozica:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Bambi iz bolnišnice....
18.8.2005 10:19:57   
bambi
Ja, ameli moram šteti gibe in če jih ne naštejem 10 od 9h zjutraj do 9h zvečer, moram takoj noter......

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Bambi iz bolnišnice....
18.8.2005 11:22:34   
Pia73
Samo, da je vse v redu! Tudi jaz upam, da bo :duda: še malo počakala,... :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Bambi iz bolnišnice....
18.8.2005 13:32:00   
Mijavček
Bambi, vse naj naj !!! Držimo pesti, za lahek porod in zdravo močno pikico! :rozica::rozica::rozica::rozica::miska::miska::miska::miska:

LP Mijavček:muca:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?