|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ni in ni..
16.6.2011 10:48:23   
Anonimen
oh ja..spet problemi..
s partnerjem si že nekaj časa želiva otročička..odkrili so mi policistične jajčnike in mi dali cyclo progynovo da bi si uredila menstruacijo..
ker sem ravno med pavzo in bi morala dobiti menstruacijo, te zopet ni user posted image
in sedaj ne vem kaj naj naredim??začnem kar z novo tablico tablet? Mislite da je možno da sem vmes zanosila in naj naredim test?
menstruacije sedaj nimam že 80 dni..pred enim mesecem sem bila pri ginekologinji (takrat tudi dobila tablete)..
Kakšen nasvet prosim.. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ni in ni..
17.6.2011 11:39:30   
Monstera
Jaz imam tudi policistične jajčnike pa nisem imela rednih menstruacij, dokler nisem shujšla. Če imaš kaj odvečnih kilogramov, ti priporočam, da se jih spraviš dol, redno telovadiš in zdravo ješ. Meni se je tako menstrucija čudežno uredila in sem jo začela dobivat na 28-32 dni, prej pa ni in ni prišla sama od sebe, vedno smo jo mogli sprožit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ni in ni..
19.6.2011 14:42:27   
Anonimen
Pozdravljena

Sicer nimam izkušenj z PCO, so pa bile moje M precej neredne (28-45 dni) in spodbudil me je spodnji post, da sem začela uporabljati glinene obkladke, saj sem imela že datum za HCG, ker več kot eno leto ni bilo user posted image . Potem dober mesec in pol po uporabi, ni bilo potrebe po pregledu, saj sem postala srečka user posted image , zadnje dve M pa sta bili "točni" na 30. dan.

Sama prisegam na "zdravila iz narave" - si poskusila s kakim čajem (rman, krvomočnica, plahtica, ...)? Seveda, glede na diagnozo PCO, priporočam, da se prej posvetuješ z G.

http://www.ringaraja.net/forum/Policisti%C4%8Dni_jaj%C4%8Dniki%2C_te%C5%BEave_in_glina/m_5616512/tm.htm

Želim ti polno sreče, optimizma in čim več dobrih novicuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Varuška
Janjikaaaa

Koliko ste pripravljeni odšteti za varuško vašega otroka?

2€/uro (36%)

2,5€/uro (11%)

3€/uro (18%)

3,5€/uro (8%)

4€/uro (12%)

4,5€/uro (15%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!