|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izkušnje s čajem PLAHTICA!
15.6.2011 15:35:15   
latka
Tiste, ki mate PCO oz. imate neredne cikluse in nimate rednih O, ste mogoče poskusile uravnati cikluse s čajem Plahtica?Zanimajo me vaše izkušnje, če ta čaj res pomaga, ker bi namreč sama poskusila uravnati svoje cikluse še s tem čajem, da ne bom imela spet menstruacije na 50-60 dni!
Avgusta grem po zamrznjenčka, pa želim, da sem mi ciklus do ta čas vsaj malce uredi, da bom približno vedela, kdaj računat na M!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izkušnje s čajem PLAHTICA!
15.6.2011 16:54:28   
marjetacveta
ja, jaz sem začela pit mešanico čaja iz plahtice in rmana - sem brala da je boljše če kombiniraš. Pijem pa ga zdaj približno 1 mesec, od 3-5 dcl na dan. Jaz mislim da učinkuje, ker me po pitju tega čaja skoz nekaj po malem občasno špikajo jajčniki. Menstruacije pa še nisem dočakala (je nimam že več kot 2 leti), tako da je pomojem treba samo vztrajat :) poročam čez par mesecev :))

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izkušnje s čajem PLAHTICA!
15.6.2011 20:22:28   
Aleda
Jaz sem pa zadnjič šlišala po radiu da rman povzroča neredne menstruacijeuser posted image

(odgovor članu marjetacveta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izkušnje s čajem PLAHTICA!
16.6.2011 20:51:15   
Radenska_
Jaz jo pijem dva ciklusa. Drugač mam M tko na 40-45 dni.
Prvi ciklus, ko sem pila plahtico, sem jo dobila po 28 dneh, drugi pa po 35.
Kar se mene tiče, pomaga.
Rman tudi pomaga pri krčih, vsaj meni.
ijem pa dvakrat na dan po eno šalčko, mešanico plahtice in rmana (50/50). Ko se začne M pa pijem samo rman, 6. dan ciklusa pa spet začnem piti oboje.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izkušnje s čajem PLAHTICA!
16.6.2011 20:55:40   
Anonimen
Glede plahtnice nimam mnenja, ker je ne rabim uporabljat, ker sem si sama uredila ciklus z Maco. Vseeno se mi zdi, da je Maca lahko bolj učinkovita. Jaz sem pila že tudi krvomočnico, samo tista mi ni pomagala.

(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?