|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 leti truda in takšno veselje potem pa SS
20.8.2005 12:00:10   
puncica
Evo pa se je zgodilo tist kar smo najmanj pričakovali. Pred časom sem pisala http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=51903&idk=91
da je od moža sestra končno po dveh letih zanosila, kako smo bili veseli, sem ji že dve škatli cot dostavla, včeraj pa smo izvedeli da je imela SS. Zdej pa kr ne morem verjet, celo danes ponoč se mi je bledl, da sem bila noseča in imela splav, res me je potrl, mojga pa še bol, pa kr sprašuje kako se je to mogl naredit, tako dolgo se matrata potem pa tole.
Kako naj punco potolažim, kaj ste tiste ki ste doživele SS najraje slišale? Res mi je hudo zanjo.:((:((:((:((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   2 leti truda in takšno veselje potem pa SS
20.8.2005 12:10:43   
Pia73
Sočustvujem z vami! :rozica:

Jaz sem imela najraje, da so me ljudje pustili pri miru,...Vsaka tolažba mi je zvenela bedno,... Res! Saj sem izgubila nekaj najlepšega.

Za mano sta dva ss.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   2 leti truda in takšno veselje potem pa SS
20.8.2005 12:22:32   
Jančika_
Zelo žal mi je za tvojo svakinjo.

Meni je pasalo par dni miru in pogovor z najboljšo prijateljico, potem pa, da sem se z vsakim odkrito pogovorila, kako in kaj. Sem take sorte, da prebolevam s pogovorom. Z vsako besedo je bolečina najprej bolj resnična, nato pa vedno manjša.

Univerzalnega recepta pa ni....ne vem, če bolečina in strah kdaj čisto mineta, a v končni fazi nekako živiš dalje...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   2 leti truda in takšno veselje potem pa SS
20.8.2005 15:50:16   
GoYa
ne vem...se mi zdi, da mir najbolj paše.
v tistem času ti grejo na jetra izjave, saj bo naslednjič, pa sej bo, boš vidla. naj bolj mi je šlo na živce pa, ko je soseda, ki ve, da sva na OBMP (ker dela v porodnišnici)izjavljala, sprosti se, ne smeš se obremenjevat, psiha ovo, psiha ono...**** vas gleda, sem si mislila. sej ne veste, kako mi je. pa še en sosed isto, ki sploh ne vem, kdo mu je šel govor da sem :nosecka: :grrr::grrr:
naslednjič ne bo nihče zvedel, dokler ne bojo 3 meseci mimo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   2 leti truda in takšno veselje potem pa SS
20.8.2005 16:45:20   
Tayda
Zal mi je, ce se to zgodi komurkoli, sploh pa nekomu, ki se povrhu vsega posteno trudi za otrocka.
Tudi jaz sem najraje imela mir in cimmanj vprasanj. Zal mi je bilo, da sva sploh komu povedala, ker so naju potem kar po vrsti sprasevali...

Mir in se enkrat mir.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   2 leti truda in takšno veselje potem pa SS
20.8.2005 18:08:50   
cmokec
Stavki, kot so:
- saj bo boljš
- saj sta še mlada, itd.
lahko naredijo veliko škode.

Meni je največ pomenil iskren objem, pa sem vedla, da me zastopijo in so z menoj.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   2 leti truda in takšno veselje potem pa SS
20.8.2005 20:52:06   
klavdijam
Se strinjam z vami; pred 2. mesecema sem to doživela in želiš si miru, topel objem prijateljice in partnerja.
Vem, da je zlajnano; a čas pozdravi rane, drugo bitjece pod tvojim srčkom pa še milijonkrat bolj!:metulj::metulj::metulj:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   2 leti truda in takšno veselje potem pa SS
20.8.2005 22:22:58   
tinkamiška
Oh, Punčica, žal mi je:(:rozica::rozica::rozica:


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   2 leti truda in takšno veselje potem pa SS
21.8.2005 10:14:01   
ronni
Kako grozno!!! Na srečo nimam izkušenj s tem,pa ti težko svetujem.Po mojem je to čist od vsake posameznice odvisno. Ti jo najbolje poznaš,pa veš,kaj ji bolj odgovarja-dajo obiskuješ in s čim zamotiš oz.preusmeriš njene misli,ali pa je raje sama v teh trenutkih?

Ob takih stvareh si vedno mislim,da smo me ,ki se trudimo in trudimo, še srečne. Bolje, da sploh ne rata,kot pa ss.

Držim pesti,da bolečina čimprej mine!!!!
Saška

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   2 leti truda in takšno veselje potem pa SS
21.8.2005 11:08:33   
emaa
najboljš je mir, pa rama za zjokat, ko se jo rabi

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   2 leti truda in takšno veselje potem pa SS
21.8.2005 14:54:15   
PiaM
Grozno...:(
Povej ji, da si tu za njo, kolikor te rabi, pa boš vidla ali bo raje sama to prebolevala ali v pogovoru...:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   2 leti truda in takšno veselje potem pa SS
21.8.2005 18:39:04   
stuhica
jest sem imla seicer 2x IMN in morm rečt da nisem bila čisto zagreta za pogovore z vsako osebo!

Važno je da jo preveč ne obremenjujete z vprašanji kako in kaj bla bla ker ji bo še huje vsaj meni je bilo. počakaj malce pol se bo pa že sama odprla za pogovor če je seveda tak tip ženske! Ne pa preveč govort o teh stvareh vsaj zdaj še ne ker je vsaka taka tema lahko preveč zanjo!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   2 leti truda in takšno veselje potem pa SS
21.8.2005 21:15:20   
puncica
Punce hvala za odgovor, še vedno premišljujem kako pa kaj, zdaj je sicer šla na morje.
Sam če ne bom nič rekla, pa jo nič vprašala, kaj a si ne bo misla, da me nič ne zanima, pa da mi je vseeno pa to:zmeden2:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?