|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček -- popolnoma raven športni del?
4.7.2011 16:53:51   
Kranjčankaa
Pozdravljeni izkušeni starši,
mene pa zanima, če je nujno, da je pri vozičku športni del popolnoma raven (se lahko tako nastavi), četudi imam tudi košaro?

Ali zadostuje košara + športni del, pri katerem se nastavlja le del za nogice in celoten sedež, ki je sicer v predelu križa pod fiksnim kotom?

Hvala!


Kranjčanka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček -- popolnoma raven športni del?
4.7.2011 19:48:18   
m_o_i
nujno je samo to, kar si ti zelis.
moje mnenje: sportni del naj se poleze popolnoma; ti pride prav, ko nimas vec kosareuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Kranjčankaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček -- popolnoma raven športni del?
4.7.2011 21:05:59   
naja17
Moj se ne poleže popolnoma, pa sem spraševala fiziterapevtko pred nakupom, pa je rekla, da je glavno, da je v košari dp 6. meseca, pol pa itak, če zaspi, ga pač poležeš... Ja kaj pa uni dojenčki k ful polivajo, pa jih že takoj dajo mal bl gor recimo?

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček -- popolnoma raven športni del?
5.7.2011 7:19:35   
m_o_i
ja, z refluksom smo mi imeli veselico in do nekje sestega meseca je imel rahlo dvignjeno. aja, kosare nisem imela nikoli(imam PP3)
zdaj, pri enem letu pa dam naklon cisto dol in mu naredim mini igrisce, ko grem kam na kavo. kakih 10 min je pa miruser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček -- popolnoma raven športni del?
5.7.2011 12:29:41   
Lara28
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Moj se ne poleže popolnoma, pa sem spraševala fiziterapevtko pred nakupom, pa je rekla, da je glavno, da je v košari dp 6. meseca, pol pa itak, če zaspi, ga pač poležeš... Ja kaj pa uni dojenčki k ful polivajo, pa jih že takoj dajo mal bl gor recimo?


To si pa ne predstavljam, ker moj ta večji je bil v košari samo 2 meseca, potem pa sew sploh ni hotel več vozit, ker ni nič ven videl. Ko smo ga dali v športni del, pa je bilo ok. Samo se res poleže dokaj ravno. Ampak spuščeno sem imela samo takrat, ko je spal, drugače pa je bil dvignjen, dsa je opazoval okolico... Zdaj tamala, je stara 3 mesece in je še v košari, ampak že tudi fejst štrajka in gre v kratkem v športni del.

Aja, sta pa oba spomladanska otroka, tako da je tudi vročina odigrala svoje....

< Sporočilo je popravil Lara28 -- 5.7.2011 12:30:14 >

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček -- popolnoma raven športni del?
5.7.2011 12:59:20   
naja17
Moj je zdej star dobre 4 mesece in je še v košari in bo še celi mesec ali več. V športni del naj ne bi otroka dajal dokler ne sedi samostojno.

Zastopim pa, da je pri nekaterih v praksi drugače, pri enih zaradi ne vztrajnosti, pri drugih pač iz drugih razlogov... Samo povem, kako nej bi blo, da me ne bo kera kej napadala...

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček -- popolnoma raven športni del?
5.7.2011 13:23:22   
emma83
Mislim, da avtorica teme sprašuje o športnem delu v obliki školjke (kot je bugaboo, joolz in moon ping) in ja lahko imaš tudi takšen voziček, ker se tudi ta sedež poleže in otrok lahko tudi v njem normalno spi. Moj user posted image je včasih tudi po 3 ure odrnjohal v vozičku, imam pa moon pinga in sem čisto zadovoljna.

Kar se pa tiče košare: jaz sem našega nadobudneža selila v športni sedež pri 3,5 meseca, ker mi je dobesedno na vsakem sprehodu tulil in sem ga najprej morala nekaj časa nositi, da je zaspal, šele potem sem ga lahko odložila v košaro. Otroci so si različni, starši na to nimamo vpliva.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček -- popolnoma raven športni del?
5.7.2011 21:24:32   
honey
Se strinjam z Emmo83 - otroci so različni in starši na to res nimamo vpliva. Ne, da nismo nevztrajni, ampak če otrok noče biti v košari kljub temu, da ima dvignjeno vzglavje - kaj boš? Ga poslušal, ko se dere ves čas v vozičku? Ja, hvala lepa za tako vztrajnost. Drugače je pa fino, če se ležišče čimbolj poleže - govorim iz svojih izkušenj, ker mislim, da otrok lažje spi, če je iztegnjen, kot če je privzdignjen. Ne vem, to je moje osebno mnenje - tudi v lupinici ga ne pustim dlje, kot je nujno potrebno - se pravi samo pri vožnji v avtomobilu. Tak občutek imam tudi pri vozičku, če spi s preveč dvignjenim hrbtnim delom. Ne vem, pa za kakšen voziček avtorica sprašuje, ampak recimo Quinny Buzz se ne da poležat oz. vsaj tisti stari modeli se niso - za nove ne vem, in je otrok spal sede. To pa mislim, da ni ravno fino.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček -- popolnoma raven športni del?
6.7.2011 15:09:58   
tosja
Mi smo imeli Muro, kjer se športni del popolnoma poleže. Ko je bila tista ubijajoča vročina sem ga kar v športnega preselila. Drugače pa smo košaro tud porabili, zelo. Na dopustu, morju, v toplicah...nam je prišla še kako prav kot posteljica.

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Kranjčankaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček -- popolnoma raven športni del?
19.7.2011 9:45:54   
tins
Meni je tudi Mura fuuul všeč - jo mam v ožjem izboru, mela tegale: <http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=222338user posted image . Moram mojga prepričat in se čimprej odpravit v kako trgovino ga malo sprobat, kako je kaj vodljiv in zložljiv. Pa cena je tud čist OK...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček -- popolnoma raven športni del?
21.7.2011 8:02:26   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: tins

Meni je tudi Mura fuuul všeč - jo mam v ožjem izboru, mela tegale: <http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=222338user posted image . Moram mojga prepričat in se čimprej odpravit v kako trgovino ga malo sprobat, kako je kaj vodljiv in zložljiv. Pa cena je tud čist OK...


user posted image user posted image user posted image ti ne bo žal. Mi smo imeli štirikolesnikauser posted image Super, voziček!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?