|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam v ljubljani
27.7.2011 18:31:37   
Perunika
V petek, pojutrišnjem, gremo mi3 v Ljubljano. Najprej smo med drugim nameravali it v živalski vrt, ker pa ne vem kakšno bo vreme, bi bilo v redu, da imamo za vsak primer kakšno alternativo. Malo sem že brskala po spletu, ampak nisem našla nič pametnega. Bi bila zelo vesela, če mi katera/i od vas svetuje kaj primernega za 3 in pol letnika. Čas imamo pa sredi dneva kaki dve uri.
Se vidi, da je že precej let odkar sem živela v Lj, sploh pa takrat še nisem imela otrok in so me zanimale druge stvari, tako da mi vedenje od prej nič ne pomaga, pa najbrž je tudi veliko novega.
Hvala za vse predloge!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam v ljubljani
27.7.2011 18:41:31   
m76
http://www.h-e.si/index.php?lang=si

(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam v ljubljani
27.7.2011 18:49:30   
Perunika
Super ideja, po moje bomo šli v vsakem primeru. Pa še v živalski vrt, če bo vreme vsaj približno v redu.
Hvala!

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam v ljubljani
27.7.2011 20:18:57   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Perunika

Super ideja, po moje bomo šli v vsakem primeru.

Ne se preveč zanašat na to... Mislim, da imajo odprto samo med vikendom.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam v ljubljani
27.7.2011 21:06:39   
mayci
Ja, Hiša eksperimentov je odprta za individualne obiske samo v soboto in nedeljo... user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam v ljubljani
27.7.2011 21:26:47   
pelin
Glede na to, da praviš, da imate le dve uri časa, je za moje pojme za na obe strani definitivno premalo časa....mi v živalskem vrtu nikoli nismo manj kot dve uri( to je še zelo hitro), v Hiši eksperimentov pa čas tudi teče hitreje kot drugje ( po moje je začaran user posted image ), še posebej s tako majhnim otrokom, ker je večina zadev prilagojena starejšim in moraš ta majhnim veliko stvari razložiti bolj po domače. Smo bili namreč z vrtcem, pa smo si v dobri uri in pol ogledali le eno nadstropje...user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam v ljubljani
27.7.2011 21:31:56   
pelin
Po moje je že sam sprehod po starem delu ali pa ogled tržnice in ves živ žav na njej velik dogodek za malčka, še posebej, če niste iz večjega kraja....pa vzpon z vzpenjačo je tudi doživetje, pa blizu vhoda za vzpenjačo je ena super knjigarnica za otroke, ki je prava paša za oči z vsemi knjigami, stolčki in fotelčki...


(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam v ljubljani
28.7.2011 17:59:34   
Perunika
Hvala Pelin za pripombe. Imaš prav, res sem bila prevelik optimist, da bi oboje spravili pod streho v dveh urah. Ena stvar je, da sem že pozabila, kakšen je promet v Lj in kako je s parkirišči,...drugo:je pa bolje imet v rokavu še rezervo, ker se zna zgodit, da našemu fantu kaj ne bo zanimivo in potem sitnarjenje. Lani, ko smo bili v živalskem vrtu, si je od vsega najbolj zapomnil vlakec in potem smo še celo leto poslušali: "Vlak sem vozu". Sicer pa, glavno je, da mu je bilo vsaj nekaj všeč. Najbrž se pozna, da dogodkov in raznih delavnic ni prav vajen, ker zaradi določenih stvari nismo ravno veliko obiskovali prireditve za otroke, delavnice, predstave. Se pa trudimo, da bi to izboljšali. 

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...




Ime
Miška2006

Katero ime za punčko vam je lepše:

Leja (9%)

Tara (16%)

Nina (19%)

Teja (10%)

Sara (25%)

Gaja (20%)


Število vseh glasov: 654

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!