|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Družinski šotor
8.6.2011 14:01:14   
Almirakr
Smo mlada družina z dvema otrokoma 4 in 6 let in ker sva z možem v preteklosti kampirala, zadnja leta smo bili predvsem zaradi otrok po apartmajih, sva se z možem odločila, da bi letos šli kampirat. Gledala sva šotore za 4 do 6 oseb, ki se prodajajo na internetu in nekaj tudi po trgovinah in povečini sva dobila vse informacije, saj sva tudi forume obrnila podolgem in počez. Nikjer pa nisva našla nobenih informacij o šotorih Bertoni, nad katerim se mož navdušuje. Pozna kdo te šotore? Še posebej me zanima, če je kdo že imel kakšen njihov šotor. Gledala sva predvsem za šotor Spozio 5 ali pa Sky 6. Če kdo ve kaj več bi prosila za informacije. Mož jih je gledal na www.nazraku.si ne vem pa, če jih prodaja še kdo.

Lp,
A.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Družinski šotor
8.6.2011 14:10:26   
Anonimen
Mi imamo nekaj podobnega kot je tale Spazio 5 (Famili Vario 5) ... in pri nas mi je fino, da je predprostor res velik in tudi v primeru naliva lahko čisto pod streho sediš okrog mize. Mi je pa tale Sky 6 hud, samo to je tako ogromno ... bo že malo težava pravi prostor v kampu najdet ... sploh v senci.

(odgovor članu Almirakr)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Družinski šotor
8.6.2011 18:05:54   
BarbaraO
Mi imamo podobnega kot je Vis a vis 6, le da znamko Outwell (Utah: http://www.ukcampsite.co.uk/tents/p/559) in se odlično obnese. Je tudi zelo velik, ampak v kampu itak vzamemo kar parcelo z elektriko (in po možnosti še vodo), pa ni problema s prostorom. Mi smo bili lani drugo leto zapored (2 punci + dojenček) in se nam je super obneslo. Bertoni znamke pa žal ne poznam.

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu Almirakr)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Družinski šotor
8.6.2011 20:37:01   
tintin
tud mi mamo outwell - model oregon 5 (ga ne delajo več menda) in se super obnese!

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Družinski šotor
9.6.2011 10:56:11   
livia
Bertoni znamke ne poznam, lahko pa po karakteristikah in ceni presodim, da je srednji razred.
Jaz ti priporočam šotore Outwell, ki so res kvaliteta, še posebej, če mislite kampirat več let.
Glede na to, da sta o šotorih prebrala praktično vse, potem veš, kakšna je razlika med poliestrom in pollycottonom. Ko sem jaz to videla še v živo, sem se odločila za slednjega. Šotor smo kupili pa tu http://www.campingworld.co.uk/.

Če si iz Ljubljane ti priporočam, da gresta v Iglu šport v BTCju in tam najdeta enega prodajalca, ki tudi sam kampira z družino. Žal imena ne vem, je pa malo močnejši, zelo zgovoren, pa s fotografijo vem, da se ukvarja. On vama bo znal res kaj pametnega svetovati. Mogoče pozna tudi to znamko. meni je vseč, da ne reklamira njihovih šotorov, ampak pove po pravici.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Družinski šotor
13.6.2011 11:05:24   
Almirakr
Najlepša hvala za vsa mnenja, predloge in pojasnila.

Vse kaže, da se je mož kar odločil za Bertoni, kateri model mi pa še ni uspel zaupati. Bomo videli kako bo, vendar glede na ceno pričakujeva, da bova zadovoljna. Mogoče pa se v prihodnjih letih odločiva za polibombažni šotor.

Almira

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Družinski šotor
14.6.2011 11:52:57   
gajja
Mi imamo šotor Bertoni Sky 6 (mislim, da ima Bertoni Tunnel 6 še daljše spalnice od tega). Je udoben in dovolj kvaliteten, mi smo 4 in je res komot. Je pa precej velik, tako da rabiš veliko parcelo. Priporočam, da pogledate v Centrovacanze Muggia, ker smo ga tam dobili za cca 500 €, na internetu pa so ga prodajali za okoli 600 €.

(odgovor članu Almirakr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Družinski šotor
14.6.2011 17:49:27   
Almirakr
Hvala gajja za informacije in nasvet.
Očitno se bomo odločili prav za tak šotor, kot ga imate vi...no mož se odloča in bo očitno kar Sky 6 kupil.
Šotor tudi pri nazraku stane nekje 500€ imajo ga na zalogi in glede na to, da smo iz Kranja prodajalca imamo pa v Škofji Loki, bomo najbrž kar pri njemu vzeli.
Imate že dolgo ta šotor? Moža zanima kako ste zadovoljni...

Almira

(odgovor članu gajja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Družinski šotor
28.7.2011 14:52:15   
gajja
pozdravljena, šele zdaj odgovarjam, ker smo bili do zdaj na dopustu, z Bertonijevim šotorom.
No in po preživeli hujši nevihti sporočam, da je šotor vzdržal, tudi v nalivu ni premočil... Je bilo pa kar strašljivo v takem neurju v šotoru, tako da za naprej razmišljamo o prikolici:)

(odgovor članu Almirakr)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Družinski šotor
16.8.2011 15:22:48   
Almirakr
No tudi mi smo se komaj vrnili... Zelo zadovolni z nakupom Bertoni Sky 6 šotora.
Hvala gajja za vse informacije. Mi smo se odločili za nakup v Škofji Loki, ker kot sem že omenila nam je bližje in bili smo neverjetno presenečeni, ko nam je gospod, ki prodaja Bertoni predlagal, da šotor za vajo postavimo kar pri njemu in smo se ga tako naučili postaviti. Res priporočam vsem, ki želite kupiti dober šotor, da razmislite o nakupu šotora Bertoni in obisk trgovine http://www.NaZraku.si.

(odgovor članu gajja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Družinski šotor
17.8.2011 9:13:46   
viv_
Mi smo imeli prej družinski Outdoorexpert Atlantida 5... nam je bil prevelik, ker se recimo na 3-4 dni selimo... Zdaj smo pa kupili Quechua 2 seconds XXL IIII in je fenomenalen! Bolj zadovoljna ne bi mogla bit, postavljen in pospravljen je v 3 minutah.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Almirakr)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Družinski šotor
19.8.2011 8:37:43   
Babsi
Ja Viv, teli šotori so fajn. Jaz imam sicer Base second 4.2, že 4 sezone ga uporabljamo. Zdaj mi je pa tale http://tente.quechua.com/en/tent/r-7,a-75,tente-seconds-family-4-1.html všeč postal. no ja, mal bomo še tega guncali, ki ga imamo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Družinski šotor
17.9.2011 15:47:05   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Babsi

Ja Viv, teli šotori so fajn. Jaz imam sicer Base second 4.2, že 4 sezone ga uporabljamo.


Babsi, a ima ta Base second 4.2 integrirano dno?

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Družinski šotor
19.9.2011 10:50:28   
Babsi
Ja, spalnice ja, vmesni prostor se pa tud podloga ene 10 cm zaviha in z ježki pritrdi, tako da ni panike.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Družinski šotor
19.9.2011 16:08:25   
dremik
za v lepo vreme so ti ježki super, ko pa pride do naliva pa nič ne pomagajo.

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Družinski šotor
20.9.2011 12:06:21   
Babsi
No, nam so držali. Sicer smo bili v hujšem nalivu samo 1x, ampak nam je zdržalo. 

(odgovor članu dremik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Družinski šotor
28.9.2011 11:17:38   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: dremik

za v lepo vreme so ti ježki super, ko pa pride do naliva pa nič ne pomagajo.


mi smo meli ene 3 nalive s tole našo malo Quechuo pa je bilo vse suho...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu dremik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Družinski šotor
28.9.2011 19:55:14   
dremik
kaj pa je za vas mali naliv

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Družinski šotor
29.9.2011 8:25:50   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: dremik

kaj pa je za vas mali naliv


Ja letos smo bili recimo z njim na Durmitorju, na 1500 nadmorske, se je zlivalo celo noč, z vetrom, pa smo bili suhi...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu dremik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?