|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ste oz. boste za 1. razred izbrale torbo ali ...
8.8.2011 13:40:57   
katarincatinca77
Torej, kaj ste izbrale? Torbo v pravem pomenu besede ali izvedbo nahrbtnika za začetne razrede? Pa še to, kje ste kupile oz. kje se splača kupit, da imajo dosti izbire. Jaz sem gledala v Šparu pa v Bags & More, pa imajo za deklice samo en model šolske torbe in ene dva nahrbtnika za začetne razrede, tako da ne vem, ali bodo v razredu potem otroci z enakimi nahrbtniki. Ni fino zaradi možnosti zamenjave.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ste oz. boste za 1. razred izbrale torbo ...
8.8.2011 13:43:11   
ruby19
Ja, mene tudi zanima, ali se dostikrat zgodi v razredu, da imata dva ali celo več otrok točno enak nahrbtnik ali torbo ali pa celo puščico/peresnico?

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ste oz. boste za 1. razred izbrale torbo ...
8.8.2011 13:45:37   
*bubi*
Torbo, 5-delni komplet.

V Sparu so imeli 3 modele za punčke in 3 modele za fantke.


Če bo kdo imel enako, me sploh ne zanima, mojega sina še manj... glavno je, da je njemu všeč. Torbice itak ne bodo v šoli ostajale, tako da jih ne morejo zamenjat.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ste oz. boste za 1. razred izbrale torbo ...
8.8.2011 14:55:59   
Tejči
V prvem razredu je imela nahrbtnik, nič posebnega, važno da je bil Winx.user posted image Nismo komplicirali, ker sem ga itak jaz vsak dan nosila domov in v šolo. Za 2. razred pa smo kupili kvalitetno šolsko torbo, ki upam, da bo vzdržala vsaj 2 leti, če ne že 3. 

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ste oz. boste za 1. razred izbrale torbo ...
8.8.2011 21:07:41   
A-N-J-A
Torba Lego, kupila sem jo v Avstriji za 100 €.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ste oz. boste za 1. razred izbrale torbo ...
9.8.2011 8:54:40   
cimi
ANJA razsvetli me kakšna je ta torba za 100€ za prvošolčkauser posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ste oz. boste za 1. razred izbrale torbo ...
9.8.2011 8:56:28   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: katarincatinca77
Torej, kaj ste izbrale? Torbo v pravem pomenu besede ali izvedbo nahrbtnika za začetne razrede?

Nahrbtnik "Gormiti".
kje ste kupile oz. kje se splača kupit

Leclerc, v akciji, s kartico, 8€.

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ste oz. boste za 1. razred izbrale torbo ...
9.8.2011 9:02:06   
Tutan
A to so želje vaših otrok, da se kupi Gormiti, Bakugani itn torba? Ker z možem sva razmišljala nekaj v tej smeri, da se kupi sicer nahbrtnik po otrokovi izbiri, ampak brez teh strašnih junakov, ker se menjavajo kot po tekočem traku. Že iz vidika vrtca gledano - na začetku so bili popularni spidermani, potem so bili spidermani za dojenčke, so palili samo gormiti, zdaj so pa gormiti samo pogojno, ker vsi hočejo neke bayblade (oziroma pač te vrtavke, kakorkoli se že napiše)... dokler govorimo o kakšni majčki ni problema, ampak nahrbtnik...no...zato imam raje da mu kupim en adidasov ojačan nahbrtnik, pa zvezke tematske...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ste oz. boste za 1. razred izbrale torbo ...
9.8.2011 9:12:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
A to so želje vaših otrok, da se kupi Gormiti, Bakugani itn torba?

Moj Mladič je (trenutno, seveda) nor na Gormite, zato sva mu z g. Možem tudi kupila takšen nahrbtnik. Ko in če se mu bo pa med šolskim letom spremenil okus... hja, je*iga, nahrbtnik bo ostal do konca šolskega leta.

Pubertetnik pa (zaenkrat) nima posebne želje. Bomo videli, kaj bo po 15-em avgustu, ko gremo dejansko kupovat šolske potrebščine.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ste oz. boste za 1. razred izbrale torbo ...
9.8.2011 10:51:33   
katjandraž
Mi smo to sicer kupovali pred 3 leti, vendar najbrž trgovina še vedno obstaja. V BTC-ju je Samsonite outlet, kjer smo mu kupili torbico, ki je veljala za najlažjo in je bila anatomsko oblikovana. Brez problema je zdržala prvo triado, bi tudi še, vendar smo se vseeno odločili, da letos dobi novo.
Letos smo kupili anatomski ruzak v Leclercu, kjer imajo ogromno izbiro vseh vrst torb in ruzakov, pa še poceni je.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?