|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   da ali ne
2.11.2011 16:43:16   
Caarmen
Včeraj oz danes naj bi dobila user posted image . Ker je še ni bilo in sem imela pregled pri svojem G sem si naredila test. Tista čtrica, ki kaže nosečnost je bila čisto malo obarvana. G mi je dejal, da naj še malo počakam, in da če bi naredila ultrazvok se neb še nič vidlo...

Naj pa omenim, da sem imala 6.10 laparoskopijo, ker smo si želeli otročka...

Naj se poveselim, ali me čaka zopet veliko razočaranje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: da ali ne
2.11.2011 17:02:29   
Medea10
Čez nekaj dni test ponovi. Ampak po moje, si noseča, če je bla črtica vsaj malo obarvana. user posted image Pač hormon še nima tako visokih vrednosti, da bi se črtica poznala močneje. Po moje. Srečno! user posted image

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: da ali ne
3.11.2011 10:16:44   
*Aura
Počakaj še recimo 2 dni....pol pa HURRAAAAA!!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: da ali ne
4.11.2011 16:24:19   
GregUr
punce, da ne odpiram nove teme, uprašam kar tle user posted image
tle je sigurno več izkušenih user posted image
neki me zanima - s partnerjem velik pozornosti posvetva ovulaciji in SO par dnii pred, med in par dni po njej (takrat sva še posebej aktivna user posted image ). zadnjega sva imela na dan O, in sicer špikanje in blagi krči so mi dali vedeti da je to to. Močno upam da je prišlo do oploditve user posted image user posted image user posted image . zdej pa konkretno vprašanje - ste par dni po SO in dejanski oploditvi kaj čutile v trebuhu? kakšno napetost, občutek kot pred M, samo brez krčev, ampak z rahlo bolečkasto bolečinkico (komaj kaj čutim)? ne me napadat da naj počakam 14 dni in opravim test ipd, ampak pač, zelo si želim postati user posted image in verjemite da vsaka sprememba v telesu nekaj pomeni, me pa zanima če je ta sprememba mogoče le kaj v tej smeri? user posted image prosim za kakšno vašo izkušnjo? ;) hvala lp

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: da ali ne
4.11.2011 16:44:18   
pelin
Jaz sem pri obeh ko sem zanosila že po nekaj dneh čutila v spodnjem delu trebuha tisto "bolečinkico"user posted image ...in potem kakšne tri mesece vedno ob času, ko naj bi bila drugače menstruacija....V bistvu sem pri ta drugem v prvem mesecu kar tako brez veze porabla dva paketka vložkov, ker sem imela kakšne dva tedna po zanositvi vsak dan takšen občutek, da bom dobila ta rdečo in sem si vložke montirala v hlače iz čiste preventive...potem je pa ta  občutek izginil za kakšnih osem mesecev in se potem v devetem spet pojavil, samo malo bolj intenzivnouser posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: da ali ne
4.11.2011 16:52:07   
GregUr
hvala user posted image
še težje bom počakala do... hmmm 9.11. bo en teden, se pravi minimalno do 16.11. da opravim test user posted image
upam da ni samo psiha... user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: da ali ne
4.11.2011 21:12:40   
GregUr
ok, še podvprašanje...
je slabost in to večerna user posted image user posted image možna (kot vzrok nosečnosti) po dveh dnevih od zadnjega SO med katerim mislim da je prišlo do oploditve? user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: da ali ne
4.11.2011 21:19:04   
Izabelina
js mislm da ne...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: da ali ne
5.11.2011 4:50:53   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: GregUr

ok, še podvprašanje...
je slabost in to večerna user posted image user posted image možna (kot vzrok nosečnosti) po dveh dnevih od zadnjega SO med katerim mislim da je prišlo do oploditve? user posted image


Nikakor. Lej oploditev, še ne pomeni nosečnost. Oploditev pomeni samo, da sta se pač združili celici. Potem pa zarodek rabi vsaj 5-8 dni, da se sploh vgnezdi in šele ko se vgnezdi, se začne sproščat nosečniški hormon- ki lahko sproža nosečniške težave, pa še to šele ko je dovolj visok. Ta hormon oz beta se začne štet od 0-5, ki se potem podvaja na dva dni. V začetku je torej tako kot pri nenosečih ženskah in šele ko pride do 50 (to je pa nekje okoli menstruacije) povečini začne sprožat težave, ni pa mus. Kašna, bo rekla, da ji je bilo slabo precej pred M, komot, lahko je bila v igri psiha, lahko je zanosila prej, kot je mislila, lahko ap je tudi bolj občutljiva na nosečniški hormon, ampak slednje nikakor ni možno že 2 dni po SO- ker takrat ni še nobenga nosečniškega hormona

Torej ja, psiha dela svoje. Lej, ko delaš in si tako močno želiš, potem si pozoren na vsak prdec- po domače povedano. Prešlataš 100x joške, prečuješ in poslušaš milijonkrat če te kje kaj slučajno špikne.... vse to ne bi počel, če ne bi bil v tej veliki želji. Pa te tudi špikne, ko ne delaš na otroku,  ampak ne posvečaš pozornosti.

Seveda vama je lahko tudi zdaj uspelo, ampak tale slabost definitivno ni posledica nosečnosti, ker ni možno.

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: da ali ne
5.11.2011 8:03:58   
GregUr
Hope2 pa saj jst to vseee veeeem user posted image ... tut to vem da analiziram vsak prdec po domače rečeno user posted image na kterga prej sploh pozorna nisem bla. no sej jst sem ob tej včerajšnji slabosti izključila nosečnost, čeprav mi je reeeeedkokdaj slabo, ampak me je moj kar naprej: "ja kaj pa če je, ja kaj pa veš, sigurno je, ne morš bit taka......." user posted image
edino kar pride v poštev je to, da sem zanosila prej, kar je pa spet čudno, ker je bila M "normalno" - vse kar je bilo normalno je to da je bila. ostale stvari so ble pa res čudne (dolžina, jakost...).
ma ja... blagor tistim k se meni nič, tebi nič zbudijo v novo jutro s "čudnim" počutjem, brez obveznosti kolkrat je že šla na wc nekje popoldne z N-tim urinom polula test, brez da bi na forumu trinajstkrat vprašala kok je to pametno pa če je ktera že to nrdila user posted image (tut jst sm takšna) user posted image in potem ko vse po "kavbojsko" opravi, zagleda user posted image user posted image user posted image

javim kako pa kaj je moje psihotično stanje user posted image . hvaalaaa user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: da ali ne
5.11.2011 8:12:14   
LittleSun
GregUr lahko se nam pridružiš na čvekanju v pričakovanju II pričakujemo novembra, tam nas je kar nekaj takšnih, smo si v vzdodbudo in malo se zamotimo, da ne mislimo ves čas samo na to. pa vso srečo v pričakovanjuuser posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: da ali ne
5.11.2011 15:59:45   
luck
lep pozdrav...nova sem na forumu in danes že cel dan prebiram vaše izkušnje... danes mi menstruacija zamuja 3. dan... že 1 teden hodim okrog z vložkom v hlačah za vsak slučaj, ker imam ves čas občutek, da bom zdaj zdaj dobila nezaželjen obisk:S
...ampak tega obiska ni in ni:)
2 dni nazaj sem delala test clear blue, in mi je pokazal minimalno vidno zelo tanko črtico čez vodoravno dobro vidno črto...pa sem si rekla - eh, verjetno ni nič...danes sem naredila test še enkrat in dobila isti rezultat - isto tanko skoraj nevidno črtico sva videla oba s fantom...zanima me, če imate kakšne izkušnje s tem?srčno si želim dobit en dober konkreten +!!!:)

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: da ali ne
5.11.2011 16:30:08   
LittleSun
luckuser posted image user posted image črtica pomeni, da si noseča, bolj šibka je najbrž zato ker še je raven hormon bolj nizka. Uživaj v nosečnostiuser posted image

(odgovor članu luck)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: da ali ne
5.11.2011 16:39:47   
luck
little sun...hvala za odgovor, na takšnega sem tudi upala, ampak ko berem po teh forumih, se je že dogajalo isto glede črtic, pa na koncu kdaj tudi nič ni bilo:( rada bi se veselila, ampak si ne upam, da na koncu razočaranje ne bi bilo preveliko:S

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: da ali ne
5.11.2011 16:45:54   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: luck

little sun...hvala za odgovor, na takšnega sem tudi upala, ampak ko berem po teh forumih, se je že dogajalo isto glede črtic, pa na koncu kdaj tudi nič ni bilo:( rada bi se veselila, ampak si ne upam, da na koncu razočaranje ne bi bilo preveliko:S

glede na to, da ti že 3 dni zamuja mislim, da te nima kaj srkbet, samo uživaj. Pokliči svojo ginekologinjo/ga in se naroči na prvi pregled. Vso srečo

(odgovor članu luck)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: da ali ne
5.11.2011 16:51:02   
luck
hvala...si mi polepšala dan:) upam da imaš prau, usem ostalim pa veliko sreče pri poskušanju oz pri poteku nosečnosti:) sporočim novico ko/če bo potrjena:)

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: da ali ne
5.11.2011 17:36:46   
GregUr
user posted image čestitaaam luck! naj bo vse tko kot sama želiš, pa seveda poročaj user posted image

(odgovor članu luck)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: da ali ne
7.11.2011 13:31:33   
crtek
luck nebi ti rada kvarla dobrega razpoloženja al upanja, ampak pri navodilih od CB jasno piše, da je nosečnost, če sta obe črtici enako močni (oz. navpična močnejša od vodoravne). Lahko sta obe zelo zelo šibki, lahko sta obe rahli, srednje močni, močni...nima veze, to vse pomeni user posted image , samo obe morata bit enako močni. Če se ti je pojavla konkretna vodoravna in zelo zelo rahla navpična črtica, ki je bol na levi strani, to lahko pomeni tudi lažno pozitiven test. To se je namreč zgodilo meni par mescou nazaj. Drugače sem imela vedno točne user posted image , takrat pa mi je zamujala 2dni, 2dan sem zhutraj naredila test in pojavila se je ZELO močna vodoravna in vidna, ampak kot lasek tanka, navpična črtica. Drugi dan je user posted image pritekla v vsem svojem sijaju, js sm pa ostala zeeeelooo razočarana. Na eni spletni strani sem nato poiskala in tovrstne črtice so pri CB zelo pogoste, ne pomenijo pa nosečnosti, ampak se jim reče evaporacijske črtice...tako da...če bi rada bla prepričana v nosečnost, kupi digitalen test, ki ti bo nedvoumno narisal ali + ali -.

Ne me vzet za slabo, ker res ne mislim nič slabega, vem pa kako je blo meni, ko se je to zgodilo, tko da mislim, da je bolše bit prej opozorjen.
Držim pesti in upam, da si srečka user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: da ali ne
8.11.2011 15:34:07   
luck
hvala crtek...si me spustila malo na realna tla...sem naredila še digitalni test, pa je žal pokazal - :( menstruacije pa še vedno ni in ni... tako da...sem se sprijaznila da ta mesec ne bom zagledalauser posted image in da ne bom user posted image :S

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: da ali ne
8.11.2011 16:00:53   
crtek
luck user posted image   žal mi je, da ni bil digitalni test pozitiven. Sicer dokler user posted image ne priteče je ta rezultat bol informativne narave...če bo še zamujala, ga čez par dni ponovi, mogoče je trenutno še premalo hormona za detekcijo.
Če želiš se nam lahko pridružiš na user posted image pričakujemo Novembra ali user posted image pričakujemo decemba, pa bomo skupaj še kšno rekle, sicer pa upam, da ti čimprej rata.

(odgovor članu luck)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?