|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nasvet, prosim!!!!
22.8.2005 14:11:45   
rebeca
Letos sem prenehala s jemanjem KT, ciklusi pa so postali neredni. Stopnjevali so se in zadnji je prišel na 40 dan.
Danes pa je 44. dan in :hudicek: se še vedno ni pokazala. Pred tem sem naredila nekaj testov ampak so bili vsi negativni, daj sem jih tudi prezgodaj naredila, ampak nisem zdržala.

Danes po službi grem takoj vlekarno po BC mini in upam na :roza:.
Če pa :hudicek: ne bo, kaj naj storim naj še čakam ali naj obiščem ginekologa.

Je katera med vami s podobnmimi problemi?

Hvala vam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nasvet, prosim!!!!
22.8.2005 14:20:45   
lory05
Pozdravljena,

jaz sem sicer nova tu, tako da se še ne poznamo.
Mislim, da bi bilo če bi naredila ta test, oziroma pred ginekologom bi morda nesla še vodo v laboratorij, kar je 100%.

Tudi sama imam podobne težave, samo da mi :hudicek: še ne zaostaja,upam pa, da bo kmalu.

Srečno.

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nasvet, prosim!!!!
22.8.2005 14:29:06   
A_A
tudi jaz sem imela po prenehanju jemanja KT podobne težave
imela sem zelo neredne cikluse, tudi takšnega 77 dni dolgega
če :hudicek: ne dobiš v 3 mesecih, se oglasi pri G, sicer pa lahko traja tudi do 1 leta, da se ti ciklusi uredijo. žal :(

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nasvet, prosim!!!!
22.8.2005 15:49:37   
Anonimen
Sem imela iste probleme, prve 4 mesece po prekinitvi s KT sem imela cikluse na 30 dni, potem na 42 dni in zadnji ciklus na 53 dni. To je povsem normalno, ker se mora hormonski sitem nazaj naravnati, meni je G. rekla, naj se kar privadim, naj pa le pridem na pregled, če bi od zadnje M. preteklo več kot 3 mesece. No, sedaj sem kljub nerednem ciklusu noseča, uspelo je v tretjem poskusu, neprijetno je edino, da ne veš vsaj okvirno, kdaj imaš ovulacijo. Smo pa stalno pridni, ne samo v plodnih dnevih.

(odgovor članu rebeca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?