|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Buška na glavi
17.10.2011 20:20:30   
valči
Rabim hitro pomoč in morebitne izkušnje.

V petek zvečer so naši trije divjaki dirkali in noreli,nakar se najmlajša zaleti v odprta vrata v vogal,direkt na čelo.Takoj je dobila buško in niti kaplje krvi in malo preklano,a nič počeno.Takoj sem ji z maslom namazala in dala mrzel obkladek na čelo.
Buška je izginila precej.V sopboto je bila že vredu,dirkala kot ponavadi.V nedeljo pa je začela malo otekat,danes sem jo dala v vrtec,saj je normalno živahna.Ko pridem po njo pa....obup.Nos otečen,učke kot Kitajka,v kotičkov očes je modra,modri podočnjaki,modro čelo,tam,kjer je bila buška.

Skrbi me in razmišljam,kaj bi naredila,jo peljem k pediatrinji?Kaj bi ji lahko dali.Jutri zjutaj takoj pokličem v ambulanto.

Kaj bi vi naredili na mojem mestu,morebitne izkušnje.Bo pa stara 4 leta.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Buška na glavi
17.10.2011 20:29:31   
Lara28
Jaz bi definitivno šla z njo k zdravniku. Kr oteklina po 2 dneh mi je malo čudna...

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Buška na glavi
17.10.2011 20:32:58   
nusi
jaz bi jo vseeno peljala pokazat. Verjetno kaj hujšega ni, glede na to, da je že 2 dni mimo in je normalno živahna, samo vseeno, če je cela plava, bi šla tolk, da sm 100% mirna

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Buška na glavi
17.10.2011 20:33:29   
Najaa
Tudi jaz bi jo takoj peljala.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Buška na glavi
17.10.2011 21:28:29   
čupa
pa si vprašala v vrtecu, če ni prišlo tam do kakega ponovnega udarca? Malo mi je čudno zaradi nosa in očk. to nevem če bi prišlo od buške user posted image

drugače pa je, kar idita k zdravniku. pa javita kaj sta zrihtale

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
17.10.2011 21:43:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu čupa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Buška na glavi
17.10.2011 21:51:31   
petarda
Sicer ne vem kako zgleda...ampak po tvojem opisu bi se jaz odločila, da jo peljem pokazat takoj, ne bi čakala jutra....ali pa bi vsaj poklicala zdaj, da vidiš kaj bodo rekli...

Naš se je že parkrat butnil v glavo in to orng, buška ful, ful grozna za videt, pa nikoli potem ni imel znakov, kot jih opisuješ...

Srečno in javi kaj ste ugotovili..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Buška na glavi
18.10.2011 12:47:57   
dreamhorse
Jaz bi jo tudi peljala k peditarinji... pa namazala z aloe vero.. Pokazat bi pa vseeno peljala.
Sem pa tudi jaz pomislila na to, da je v vrtcu prišlo do ponovnega udarca.. ti niso vzgojiteljice nič rekle?


(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Buška na glavi
18.10.2011 20:08:13   
valči
Danes zjutraj sem jo peljala,je že bila precej modra okrog učk.Sestra je takoj komentirala,ko sva prišli not:A zaradi tega sta prišli?user posted image Jaz pa takoj nazaj,da zaradi tega,ker mi je preveč boga na pogled in da naj jo pogleda malo bolj...Pa da imam tri in da še kaj takega nisem doživela in pač da lažje spim.
Zdravnica nič očitala,nič se čudila,le pregledala jo je in rekla,da je to normalna reakcija na hud udarec in zasto,ker je dobila buško.Če bi ji koža počila bi kri lila ven,ker ji ni,pa je pod kožo hematom,ki se nekako absorbira.Bo pas šlo dlje po obrazu in bo še vseh barv gor,od rumene,zelene,vijolična je že.Zgleda pa,kot da je pretepenauser posted image

Kako so jo danes gledalimene,njo,mene njo....Vsem razlagam,da so vrata.Toliko,da mi ni kdlo CZSD-ja poslal domov.

Vglavnem imava Hepan gel in maževa,pa celiva počasi.

Hvala za odgovore.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Buška na glavi
18.10.2011 22:09:14   
rozilu
Boga pupika user posted image upam, da bo kmalu boljše!

Kar prepričljiva razlaga od zdravnice, sestra pa user posted image ... zakaj so vedno take???

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Buška na glavi
19.10.2011 7:57:22   
dreamhorse
Joj te sestre, njim je vse jasno, ko delajo v tem fohu. So pa zato tam, ker mi ne vemo in se pač obrnemo na njih. Hvala bogu, da ima moj otrok prekrasne sestre in prekrasno zdravnico.
In user posted image user posted image user posted image za malo pupo... Pa jaz bi ti vseeno priporočala aloe vera gel... Dobiš ga v vsaki lekarni in je pri modricah, urezninah, odrgninah, opeklinah nepogrešljiv. Jaz ga uporabljam za vse... Pike žuželk, ranic, modric in vsega..

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Konfekcijska številka
josephine27

Katero konfekcijsko številko oblačil nosite?

38 ali manj (48%)

40/42 (30%)

44/46 (16%)

48/50 (5%)

52 ali več (1%)


Število vseh glasov: 412

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!