|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali lahko zanosim....če
23.10.2011 13:34:59   
Anonimen
Pozdravljene punce,

Sem mamica ,ki že ima enega otročka,sedaj pa si z dragim želiva še enega.Malo me skrbi ,saj je že okoli 6m in še ni pozitivne črtice.
No in moje vprašanje je ali LAHKO ZANOSIM ,ČE MI MED SPOLNIM ODNOSOM NE PRIDE ,DRAGEMU PA ??Ja vem da je ? malo bolj čudno ,samo me vseeno zanima ,ker če je O bi potem verjeno že lahko bila nosečka, tako pa še nisem.
ALI MORA ženski tudi obvenzo po domače povedano priti.

hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali lahko zanosim....če
23.10.2011 13:37:51   
katy83
ombuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali lahko zanosim....če
23.10.2011 13:43:00   
ledenka
lahko, tvoj orgazem nima vpliva na zanositev.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali lahko zanosim....če
23.10.2011 13:54:39   
butt3rfly
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene punce,

Sem mamica ,ki že ima enega otročka,sedaj pa si z dragim želiva še enega.Malo me skrbi ,saj je že okoli 6m in še ni pozitivne črtice.
No in moje vprašanje je ali LAHKO ZANOSIM ,ČE MI MED SPOLNIM ODNOSOM NE PRIDE ,DRAGEMU PA ??Ja vem da je ? malo bolj čudno ,samo me vseeno zanima ,ker če je O bi potem verjeno že lahko bila nosečka, tako pa še nisem.
ALI MORA ženski tudi obvenzo po domače povedano priti.

hvala



hmmm... jst mam tudi eno podobno vprašanje. AL LOHK ZANOSIM, ČE GA ORALNO ZADOVOLJIM???

puža, sej nisi resna. kulk si stara? predlagam, da pustiš spolne odnose še neki let pri miru in se igraš s svojimi barbikami, ker tole je pa tumač. pa da mi slučajn zdej nebi ktera vletela s komentarjem, češ da samo sprašuje in podobno, ker za tole upam, da gre samo za zajebancijo.user posted image

< Sporočilo je popravil butt3rfly -- 23.10.2011 13:55:15 >


_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali lahko zanosim....če
23.10.2011 13:57:05   
lunica 85
 Seveda lahko .


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali lahko zanosim....če
23.10.2011 14:17:31   
ronja
Ne, ni treba, da ti pride in lahko kljub temu zanosiš - zato tudi žrtve posilstva včasih zanosijo. In precejšen del ženske populacije, ki nima sreče pri možeh...

Torej: tvoj orgazem ni potreben, njegov izliv sperme pa seveda je nujen pogoj. Vseeno pa tvoj orgazem poveča možnosti za uspeh, ker se mišice pri tem krčijo in pomagajo spermi na poti navzgor.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali lahko zanosim....če
23.10.2011 20:00:19   
Medea10
user posted image user posted image user posted image Umiram user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali lahko zanosim....če
23.10.2011 23:07:50   
Tjassi
Haha saj ne morem vrjet. In kaj ma tvoj organem z zanositvijo????? hahaha... Polek tega mamica 1ga otroka???? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali lahko zanosim....če
27.10.2011 21:33:39   
Anonimen
In ti si mamica enega otroka?!? Sram te je lahko.
Sej ponavadi lih takim tepcem uspe zanosit, kot je anonimna. Samo kaj, ko iz tega zopet zraste naslednji bebec, itd.... OMG! Sej ne veš al se kdo norca dela ali so ljudje res tako zabiti? Sorry...

(odgovor članu Tjassi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali lahko zanosim....če
27.10.2011 21:35:34   
Anonimen
A ti socialna še ni vzela otroka??? :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali lahko zanosim....če
27.10.2011 21:41:09   
srce77
Včasih kar pogrešam "všeč mi je" s fb-ja.......
Je pa res da res ne veš marsikdaj a se kdo zajebava al misli resno.......taki sem ne spadajo.



< Sporočilo je popravil srce77 -- 27.10.2011 21:42:39 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali lahko zanosim....če
28.10.2011 8:04:22   
Anonimen
Punca je najbrž kje prebrala to kar je ronja napisala, da ženski orgazem pomaga spremijem. In ker ji še ni uspelo zanosit je pač pomislila, da bi lahko bil tudi to razlog. Včasih si zaradi tega, ker ne uspe zelo nesrečen in te grabi panika, po glavi se ti podijo nenavadne misli in veliko vprašanj. Sej bi ji vse lahko preprosto samo dogovorile, da ja, da je pogoj za zanositev le partnerjev izziv. Torej ne skrbi, če partnerju po domače pride in seksata redno sta izpolnila vse pogoje za možnost zanositve. 

(odgovor članu srce77)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali lahko zanosim....če
28.10.2011 12:59:34   
ronja
Se strinjam z anonimno - verjetno ji je bilo prvič ko je zanosila, super, zdaj pa se je mogoče obremenjevala z zanositvijo in se zato ni sprostila in ker ni zanosila, se je vprašala, če je to razlog - ker malo pomaga res - dokazano, ni pa to nujen pogoj.

Vseeno se pa lahko on potrudi, da bo še njej všeč, škodit ne moreuser posted image - bo bolj luštno delat na tem, če ne drugegauser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali lahko zanosim....če
28.10.2011 13:56:55   
*Aura
user posted image user posted image user posted image ...ta je pa res dobra.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali lahko zanosim....če
28.10.2011 17:51:15   
Cameleon
Neverjetno resuser posted image
še bolj me pa čudijo tiste, ki resno odgovarijo na taka vprašanjauser posted image

(odgovor članu *Aura)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali lahko zanosim....če
28.10.2011 18:07:56   
ronja
Ne glede na to, koliko se kdo zafrkava, ko kaj takega vpraša, vedno obstaja možnost, da to bere nekdo, ki resno premišljuje, kako je s tem. 

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Cameleon)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali lahko zanosim....če
28.10.2011 19:05:17   
lunica 85
Se strinjam z eno anonimno in ronjo:mislim punce  kako ste lahko takšne .Punco po moje res zanima ,saj drugače tega vprašanja nebi postavila.Lahko bi prebrala kje na netu ,tako je pa vprašla tle na forumu ,saj so punce ki tudi rade pomagajo drugim in ne dajejo nevmesnih odgovorov.
Lahko da se punca res že nekaj časa trudi s partnerjem da bi imela še enega otročka a jima še ni uspelo ,zato še ni potrebno da ji socialna vzame otroka.
Punce ne obsojajte po nepotrebnem


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali lahko zanosim....če
30.10.2011 7:40:36   
Anonimen
Jaz ne vprašanje ne bom sploh odgovarjala, zanima me pa kaj hudiča delaš s tipom, ki ti že 6 mesecev ni dal orgazma???

(odgovor članu lunica 85)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali lahko zanosim....če
30.10.2011 8:12:09   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz ne vprašanje ne bom sploh odgovarjala, zanima me pa kaj hudiča delaš s tipom, ki ti že 6 mesecev ni dal orgazma???


S tvojim vprašanjem nisi nič boljša od njenega prvega vprašanja user posted image

Ni rekla, da 6 mesecev ni doživela orgazma in lahko ga doživi večkrat, ampak žal v času ovulacije ne. Tega tudi ni rekla, lahko pa predvidevamouser posted image . Poleg tega, obstajajo ženske, ki ne doživijo orgazma- različni vzroki, in mislim da ni ženske, ki bi ob čisto vsakem seksu doživela orgazem in verjameš ali ne, psiha tudi tu dela veliko in če imaš v glavi ovulacijo, seks, otrok... imaš toliko več možnosti, da si brez orgazma. In v veliki želji po otroku, včasih tudi seksaš "na uro"- ne samo iz užitka.

Očitno jima je že všeč skupaj, očitno nekumu ni vse orgazemuser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 30.10.2011 8:21:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?