|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 11:49:45   
uršii
Kaj naj storim? Moj otrok je star 6 mesecev in pol! Ponoči se zbuja na vsako uro in popije dva požirka čaja potem pa zaspi nazaj! Včasih zaleže duda samo bolj po redko! Meni se to zdi da ponoči preveč pije! Čeprav zvečer preden zaspi popije eno flaško čaja pa se prav tako zbudi čez eno uro pa spet popije par požirkov! Včasih se zbudi še pogosteje! Ponoči niti noče jest tudi zjutraj traja dolgo da kaj poje!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 13:29:40   
lily32
Zakaj mu daš zvečer flaško čaja namesto mleka? user posted image Mislim, da tako majhen otrok rabi skoraj izključno meko.

Ponoči pa bi jaz zamenjala čaj z vodo. Če bo res žejen, bo pil. Pri nas imamo pravilo, da ponoči ni nobenih sladkih pijač.

Naša se je tudi zbujala in večkrat po malo pila, potem pa sem ji dala vodo in po par nočeh je nehala, je pa res, da je bila stara skoraj 1 leto, saj je do 10 mesecev pila mleko.  A tvoj mleka noče? 

(odgovor članu uršii)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
31.12.2011 15:07:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lily32)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 15:48:06   
uršii
v tem je problem ker noče nasploh piti mleka zvečer pa sploh ne! večinoma je vse na žlico

(odgovor članu uršii)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 16:21:11   
Najaa
Potem mu daj pa čokolino, rižolino, ovsene kosmiče ipd po žlici, za čez kozarec čaja, če je žejen in to je to. Otrok se hitro navadi ponoči pit tako da naj spije vodo, če je res žejen. Čaja jaz ne bi dajala.

(odgovor članu uršii)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 16:28:47   
lily32
Ni mi jasno, kako možno, da je otrok od 6 mesecev je samo GH. user posted image Kdaj pa ste začeli uvajat GH?

Po mojem mnenju mu daješ preveč sladkega čaja in sokov. Če boš vse nadomestila z vodo, bo rabil mleko.  Naša ima 7 mesecev, a dobi le lakšno žlico čaja na žlico, če se ji kolca. Res ti odsvetujem, da mu daješ ponoči čaj. Otroci se radi razvadijo. Poznam enega malega, ki ima zaradi tega pri letu in pol že čisto uničene zobe, saj spije po liter čaja na noč, kar je zgolj sladka razvada, ne pa nuja. user posted image

(odgovor članu uršii)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 16:36:10   
uršii
hrano sem mu začila dajati ko je dopolnil 5 mescov tako da mama, dajem mo grisolino, rižolina pa kar se tiče te hrane za dojenčke. čaj mu dajem pa nesladkan. bom probala z vodo.

(odgovor članu uršii)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 16:54:08   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: uršii

hrano sem mu začila dajati ko je dopolnil 5 mescov tako da mama, dajem mo grisolino, rižolina pa kar se tiče te hrane za dojenčke. čaj mu dajem pa nesladkan. bom probala z vodo.


Potem vzamem nazaj to, kar sem rekla o čajih in zobeh. Jaz bi se vseeno še malo potrudila z različnimi AM, saj se mi zdi, da GH ne zadostuje za takega dojenčka. Poskusi kakšno drugo znamko AM, mogoče, ga bo imel raje.

(odgovor članu uršii)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 16:55:41   
Star_a
IZVIRNO SPOROČILO: uršii

hrano sem mu začila dajati ko je dopolnil 5 mescov tako da mama, dajem mo grisolino, rižolina pa kar se tiče te hrane za dojenčke. čaj mu dajem pa nesladkan. bom probala z vodo.


Katera pa je to hrana za dojenčke user posted image

(odgovor članu uršii)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 16:58:45   
uršii
noben AM mu ne odgovarja.

(odgovor članu uršii)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 17:05:43   
Shorty_
koliko ti pa poje GH čez dan? imam občutek da ima nekdo danes malo preveč časa....

(odgovor članu uršii)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 17:10:06   
uršii
Okrog 200ml pripravljene hrane oz 100g kašice odvisno koliko hoče jest! Obrokov pa ima 4-5 na dan več pa noče jest!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 18:37:50   
Star_a
Otrok potrebuje meso,žita,zelenjavo... razne linote pa rajši odpiši

http://med.over.net/forum5/read.php?46,1588010,1588010#msg-1588010

(odgovor članu uršii)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 18:38:53   
mateyka
a mlečno hrano ti jé? ker potem mu pač daš zvečer mlečni obrok. mlečni riž, gres, polenta kuhana na mleku, ovseni kosmiči kuhani na mleku, čokolino, medolino..

(odgovor članu uršii)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 19:39:17   
uršii
Otrok potrebuje meso,žita,zelenjavo... razne linote pa rajši odpiši


user posted image
sej mo devam tudi to pa ne pomaga...

(odgovor članu uršii)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 19:49:16   
Star_a
ne tudi to,ampak to mora biti na seznamu vsak dan.Tako kot pijača... če otrok nima čez dan dovolj bo ponoči hotel.če ti otrok popije samo 2 požirka ni žejen in ne rabi,razen če je prehlajen,imate zelo suh zrak .....  če tega ni ,mu potem tudi ne nudiš  vsako uro,ampak ga z drugo metodo uspavaš nazaj.

(odgovor članu uršii)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dojenček ponoči pije na vsako uro1
31.12.2011 20:03:35   
uršii
IZVIRNO SPOROČILO: Star_a

ne tudi to,ampak to mora biti na seznamu vsak dan.Tako kot pijača... če otrok nima čez dan dovolj bo ponoči hotel.če ti otrok popije samo 2 požirka ni žejen in ne rabi,razen če je prehlajen,imate zelo suh zrak .....  če tega ni ,mu potem tudi ne nudiš  vsako uro,ampak ga z drugo metodo uspavaš nazaj.



sej ma vsak dan to na seznamo...

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
1.1.2012 10:31:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lily32)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
1.1.2012 10:33:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lily32)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?