|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januar/ Februar 2012 IVF / ICSI
13.12.2011 11:05:17   
tatyancha
Pozdravljene punce!
počasi se bliža januar, ko gremo v prvi postopek pri dr.Rešu.je še katera med vami, ki enako težko pričakuje začetek novega leta?


< Sporočilo je popravil Admin -- 10.2.2012 13:30:23 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
13.12.2011 15:24:25   
Anonimen
Živjo,

jutri grem na razgovor in verjetno januarja IVF...pri ga. Reš. In JAAAA, tale december bo še dolg.
Samo upam, da bo šlo že januarja "skozi" user posted image .

Se še oglasim in sporočim ali bom "sotrpinka" ali "navijačica".

Drugače pa me že ob sami misli na postopek zvije. Pa ne, da se bojim injekcij, punkcije,... ampak gre za prvi IVF in nekako še ne dojemam vsega skupaj.

A.user posted image

(odgovor članu tatyancha)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
13.12.2011 15:50:11   
Mary2011
Tudi jaz sem ena tistih, ki komaj čaka januar in prvi postopek pri dr. Rešu user posted image
zaenkrat še vsa polna optimizma in pozitivnega razmišljanja, kaj bo januar prinesel pa bomo še videli user posted image
dojemam pa tudi jaz še ne vsega tega Anonimen... Samo pozitivno pa bo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
13.12.2011 16:01:39   
Anonimen
Ojla Mary 2011,...glede na to, da imaš že dogovorjen postopek za januar me zanima ali misliš da bo možno da grem v postopek že januarja, saj naslednjo M pričakujem okoli 01.01.2012??
Koliko časa je trajalo pri tebi od odločitve oz. določitve da gresta v IVF pa do datuma??

No pa saj bom jutri vse izvedela, ampak kaj ko sem tako neučakana.
Pišuka...

Drugače imam glede hitrosti dogajanja res pozitivne izkušnje zaenkrat. Spomladi sva bila na prvem posvetu,..jaz pregled, moj pa spermiogram. HSG pa sem imela že naslednji dan !!!! Sploh nisem dojela. Komaj sem krvne izvide uspela dobit pravočasno.
Upam, da bo tokrat tudi tako, saj po enio strani vidim, da očitno ne bova uspela sama, ...je pa res da po drugi strani še kar upam, da se mi za novo leto prikaže user posted image  namesto user posted image . Ampak to je že bolj znanstvena fantastika user posted image .

A.user posted image


(odgovor članu Mary2011)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
13.12.2011 16:18:17   
Mary2011
Anonimen, pri nama je trajalo cca 12 mesecev od prvega posveta do prvega postopka, mogoče malo manj... drugače pa pojma nimam kako kaj dela dr. Reš okoli novega leta. Jaz svojo user posted image  pričakujem konec decembra, pa je rekel da bomo kar naslednjo user posted image  počakali...
Upanje umre zadnje, tako da glavo gor! Mogoče pa le zagledaš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
13.12.2011 19:44:10   
pupika83
Vidim, da nas bo kar nekaj v postopku januarja. Jaz sem pri dr. Rešu naročena na posvet za nov postopek (zame bo to tretji) 16. januarja. Kot poznam dt. Reša, bomo takoj začeli z novim postokom.
Torej vemo, kaj si bomo zaželele za novo leto, ne?user posted image user posted image

(odgovor članu Mary2011)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
13.12.2011 20:28:03   
Mary2011
pupika83 jaz sem že pisala božičku, dedku mrazu in vsem dobrim možem user posted image tako da upam, da bo januar naš mesec user posted image

(odgovor članu pupika83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
14.12.2011 9:27:20   
tatyancha
Ojla punce, prav je, da na kratko opišem dogajanje pri meni, če sem že odprla to debato. po letu poizkušanja sem letos januarja pristala na klomifenu in aglurabu.vsak mesec višja doza, odreagiranje odlično, uspeha pa nikjer.Oktobra sem imela laparo, tudi vse BP.
Rezultati mojga "še kar".Gin. mi je vseskozi govorila, da nima smisla hodit še kam, ker bo uspelo prej ali slej.A je vedela, da nisem med najmlajšimi.Še vedno sem se oklepala njenih besed, ker sem pač smatrala da ji lahko zaupam, saj je vendar zdravnik.Ko pa mi je po operaciji rekla, dobesedno:z vami nimam več kaj početi....sem bila prvi trenutek v šoku, po prihodu iz bolnice pa sva se z mojim odločila da je konec vseh teh tablet in da morava ukreniti kaj drugega.
17.oktobra sem poklicala v Dravlje in kar nisem mogla verjet ko so naju naročili na posvet 28.11.
In kako sva bila šele presenečena, ko je dr.Reš takoj spisal papirje in januar - akcija.
pregledal je vse moje papirje, spermiogram mojga, ki še vedno ni najboljši in rekel, da se lotimo kar takoj.
Ena od vas je omenjala kako je to med prazniki: Midva bi bila na vrsti že decembra, a zaradi božičnih praznikov ne naroča.
Če pa bi slučajno dobila menstr.1.1., se lahko naslednji dan ob 5 zjutraj že nariševa pri njem na prvi injekciji.
računam, da se bova lotila nekje okoli 15.1., glede na ciklus sedaj.

Tako, malo sem se razpisala o svojih izkušnjah, a sva tako prijetno  presenečena in še noben december ni bil tako dolg.
držim pesti za vse nas.

(odgovor članu Mary2011)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
14.12.2011 9:28:28   
Anonimen
user posted image Dobro jutro,

no tako, sem bila na pregledu in ker imam en lep folikel smo se odločili kar za nestimuliran postopek v tem ciklusu. Verjetno bom samoplačnik,...to bomo še videli, odvisno če je folikel prazen, če pa bo lepa celica pa ne.
Danes si dam stopko in v petek punkcija,..če ne bo prej počil user posted image .
Čisto sem zmedena,..to je bila odločitev v minuti. Sem pogledala mojega in je samo rekel, ne rabiva nič več časa za razmišljanje, saj razmišljava že dve leti,..čas je za akcijo user posted image   user posted image .
Vem, da je možnosti res zelooo malo, ampak sem pa zelo vesela, da imam opcijo vsaj enkrat poskusit brez vseh hormonov.
Mogoče pa za silvestrovo le dočakava plusek. user posted image  user posted image  user posted image .

Pa tudi če ne bo, mislim da bo razočaranje dosti manjše, ker že v štartu vem, da vložek ni tako velik.
Kakorkoli, sedaj je izpadlo tako, da v bistvu pašem k decemberkam, ampak bom ostala kar pri vas. Saj če ne uspe grem lahko takoj v naslednji "pravi" postopek, to bi pa lahko bilo že januarja ali februarja.
A. user posted image

(odgovor članu Mary2011)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
14.12.2011 9:59:03   
tatyancha
Aninimen čestitke, sta še hitrejša od naju dveh.... in ne skrbi vse bo OK.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
14.12.2011 10:30:11   
Anonimen
Hvala za spodbudne besede tatyancha.

Ma, saj sploh še ne dojemam kaj se dogaja. Kot sem že rekla, nimam prav veliko upanja ampak po drugi strani pa ... ko me je pregledovala, še predenj smo se pogovarjali o tej opciji, in je rekla da vidi lep folikel, sem pripomnila,..zmagovalec, a ne? user posted image  Mogoče bo pa res,...
Itak pa gre v Dravljah res vse tako hitro, upam le da bo še uspešno. Glede na to da vse tukaj , že tako dolgo upamo na plusek, verjamem da nam bo vsem leto 2012 ostalo v spominu kot leto v katerem smo zagledale user posted image .

A. user posted image


(odgovor članu tatyancha)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
14.12.2011 10:37:01   
metuljček_cekinček
Super! Kot si, rekla, tale bo zmagovalec. user posted image user posted image user posted image
Midva bi morala načeloma januarja po zamrznjenčka, samo se zdaj nekaj kregava, tako da... bomo videli. Bi pa bila v vsakem priemru navijačica. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
14.12.2011 10:44:26   
Anonimen
metuljček_cekinček, upam da premostita težave čimprej. Še vreme se bo začelo obnašati malo bolj decembersko in bo pravo vzdušje takoj tukaj, boš videla.
Če ne prej se bo pa ob polnoči omehčal user posted image  user posted image  user posted image , garantirano. Januarja pa po pingvinčka user posted image   user posted image   user posted image .

Moj "zmagovalec" pa ... no bomo videli če je fair player user posted image  user posted image .
A.user posted image

(odgovor članu metuljček_cekinček)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
14.12.2011 11:27:37   
Mary2011
user posted image user posted image user posted image  anonimen za zmagovalca!
metuljček_cekinček, upam da čimprej prideta iz krize!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
15.12.2011 9:36:51   
Anonimen
Jutro,

na žalost ne bo jutri nič ker se je nekaj zakompliciralo z izvidi za SPB. Med prazniki ne delajo tako da bom morala čakati na februar
user posted image  user posted image  user posted image
Je bilo prelepo, da bi bilo res.
Upam, da boste vse v januarju uspešne im mi s tem dale še več upanja.
A.user posted image

(odgovor članu Mary2011)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
15.12.2011 9:54:53   
pupika83
Anonimna, mogoče se je pa vajin zmagovalec odločil, da bo uspel po naravni poti. user posted image Ne obupaj, februar bo hitro tukaj, sprosti se, uživaj veseli december, čvekaj z nami na forumu in kot bi mignil, boš v postopku.

Metuljček_cekinček, do januarja je še daleč, vrjamem, da bosta s tvojim do takrat spet noro zaljubljena, vajin zamzjenček pa pripravljen, da pride k tebi. In ne pozabi, vse se zgodi z namenom. Vsi imamo vzpone in padce, včasih prav rabimo padec, da znamo začeti od začetka in ceniti to, kar imamo!

Tatyancha, kot vidiš, se pri dr. Rešu vse odvija res zelo hitro. Še malo, pa bomo skupaj trepetale. user posted image Do takrat pa veliko optimizma, da bo postopek lažji. user posted image

Mary2011, potem pa ni vrag, da nas ne bi vsaj eden od dobrih mož upošteval in spakiral najlepše darilo za nas, ne? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
15.12.2011 10:03:47   
Mary2011
Anonimna, glede na to da je veseli december in da so dobri možje že na poti ne obupat! Mogoče pa rata po naravni poti user posted image
pupika83 res upam, da nas bo eden od dobrih mož uslišal in nam prinesel edino darilo, ki si ga resnično vse tukaj želimo user posted image  

(odgovor članu pupika83)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
15.12.2011 10:04:08   
Anonimen
Hvala pupika83, tudi moj dragi me s tem tolaži...
Sem mu že napovedala da bi me mogoče tudi kak šoping novoletnih daril malo potolažil in zamotil  user posted image   user posted image   user posted image  .

A. user posted image

(odgovor članu pupika83)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
15.12.2011 10:04:41   
Mary2011
user posted image user posted image user posted image  bravo Anonimna tako se govori user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
15.12.2011 10:06:18   
Anonimen
Mary2011 sva naenkrat pisali user posted image . No zdaj ste pa že trije ki tako mislite,...bom še sama začela verjeti da je možno.


A.user posted image

(odgovor članu Mary2011)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
15.12.2011 10:08:01   
Mary2011
pa res user posted image  
potrebno je pozitivno razmišljati, saj nikoli ne veš kaj in kako se bo razpletlo! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
15.12.2011 11:04:49   
tatyancha
Pozdravljene!
Ja ta hitrost pri dr.Rešu je res presenetljiva.Ko sem oktobra vzela telefon v roke da naju naročim, sem rekla mojmu, da enkrat do poletja že prideva na vrsto.niti pomislila nisem, da bo konec januarja že veliko veliko znanega.
seveda bomo skupaj trepetale, a se bomo tudi skupaj veselile.
moj mi je strogo zabičal, ko sva se vračala iz LJ, da moram samo še pozitivno razmišljat, ker je prepričan, da bo uspelo.Po naravi sem namreč večni pesimist in vidim vse črno.Tako da zdaj sem res dala možgane na off in sem kar pozitivno naravnana.
Kot je rekel dr Reš: z vami je vse v najlepšem redu, enega plavalčka bomo pa že ujeli, pa bo.
Sicer pa bi te dni morala dobitiuser posted image , pa je še ni???!!!
Lep dan vsem, kljub dežju

(odgovor članu Mary2011)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
15.12.2011 11:16:37   
Mary2011
Tudi midva sva bila zelo presenečena nad hitrostjo, ki sva jo doživela pri dr. Rešu.
Najprej nisem bila sigurna ali bi šla k njemu ali kam drugam, glede na vse kar se o njem govori, piše,... Ampak moram reči, da sva zaenkrat izredno zadovoljna z njim in upam, da tako tudi ostane user posted image
Mogoče pa vama je kaj uspelo po naravni poti, glede na to da ti user posted image  zamuja user posted image  imaš drugače redne?

(odgovor članu tatyancha)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
15.12.2011 11:22:53   
EmaS.
Lepo pozdravljene :)

še ena januarka se vam pridruži
prvi dan m pokličem(januarja), ev. šte. že imam, tako da...
komaj čakam user posted image

(odgovor članu tatyancha)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
15.12.2011 11:24:47   
tatyancha
ja od vedno skoraj do ure natančno.Klomifen mi je sicer podaljšal ciklus na 31-32 dan, pa se je po prenehanju jemanja spet poštimalo na 28-29.

(odgovor članu EmaS.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?