|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oblačenje - večna muka
24.3.2012 22:10:13   
Suzikaa
Imam 3 mesečno user posted image . To vreme mi je prav tečno. Na soncu je vroče ko user posted image , v senci pa ko zapiha veter bi te hitro rado hladilo. Kako naj oblečem pikico,da ji ne bo prevroče in da ji ne bo prehladno?? Vem,da je hecno vprašanje ampak me zanimajo še druga mnenja. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oblačenje - večna muka
24.3.2012 23:00:36   
Najin_pikec
Jaz ga za ven oblečem v en ali dva bodija in jopico, spodaj pa žabice, hlačke, nogavičke in copatke (ki jih ponavadi dol zbrca user posted image ). Ko se mi zdi, da zahladi, ga pa še z dekico pokrijem.

(odgovor članu Suzikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oblačenje - večna muka
25.3.2012 11:47:18   
_martina
Jaz dam bodi, majčko in čez jopo, spodaj ima žabice in hlačke, pa nogavice. Dekica pa je poleg, ponavadi čez nogice.

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oblačenje - večna muka
25.3.2012 12:25:57   
Suzikaa
No,jaz jo tudi tak oblečem, bodi pa majčka,čez kaka jopca, spodaj pa žabice in hlače pa še klobuček na glavo. Nekje sem enkrat prebrala,da ko je nad 15 stopinj ne rabijo otroci več kapic, razen klobuček seveda, da ga zaščitimo pred soncem.

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oblačenje - večna muka
25.3.2012 16:32:20   
Najin_pikec
Ja jaz mu tudi dam ta tanko kapico.

(odgovor članu Suzikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oblačenje - večna muka
26.3.2012 9:48:02   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: Suzikaa

Imam 3 mesečno user posted image . To vreme mi je prav tečno. Na soncu je vroče ko user posted image , v senci pa ko zapiha veter bi te hitro rado hladilo. Kako naj oblečem pikico,da ji ne bo prevroče in da ji ne bo prehladno?? Vem,da je hecno vprašanje ampak me zanimajo še druga mnenja. user posted image


Lahko vprašaš tudi patronažno, ti bo svetovala kako in kaj. Najdeš jo tukaj, hitro odgovori: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/aleksandra-mernik-merc_7

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu Suzikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oblačenje - večna muka
26.3.2012 10:14:54   
vijolica2
Če boste postavile vpr. strokovnjaku, lahko odgovor prilepite tukaj.
lp

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?