|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dan krvavitve?
15.5.2012 14:57:31   
drejcisu
Ker me čaka jemanje Femare, katero moram začeti 3. dan menstruacije sem v dilemi, saj imam občasno pred pravo krvavitvijo nekaj dni tdi krvavkast izcedek. Kdaj začeti šteti dneve menstruacije? Je bila tudi katera od vas v podobni situaciji?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dan krvavitve?
16.5.2012 8:16:22   
SILVA
Začneš šteti takrat, ko se vlijeuser posted image

(odgovor članu drejcisu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dan krvavitve?
16.5.2012 9:05:24   
LittleSun
Tudi jaz sem imela enake probleme, pa sem poklicala G in je rekla, da začneš šteti takoj ko je tista prava M, izcedki ne štejejo. 

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dan krvavitve?
16.5.2012 13:05:15   
drejcisu
super hvala vama za pomoč....res sem bila v dilemi kdaj ....zdaj vem za naslednji mesec :-) user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?