|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glavica
25.7.2011 21:03:06   
Miss_Bee
Pozdravljene mamice :)
Imam eno vprašanje,sem že nekaj našla na netu ampak nič kar bi me potolažilo. In sicer me zanima glede zaležane glavice. Naša puža je zarad zdravstvenih težav do 7 meseca spala na hrbtu oz preživela skoraj cel dan v postelji na hrbtu. Zato posledično ima zelo ampak res zelo zaležano glavico. Sem vprašala pediatrinjo in mi je rekla saj ko bodo lasje zrasli se nebo videlo...
Res je da mi je važno da je moje dete zdravo ampak vseeno mi jo je žal ko vidim kakšno glavico ima. Upam,da me nebote zdaj napadale zaradi tega,ker me skrbi zunanji videz.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glavica
25.7.2011 22:34:08   
DragonLady
Če prav sklepam glede na napisano, ima mala "zaležano" lobanjo? Glede na starost ti lahko povem samo, da se ji bo oblika glavice še spremenila, ker se ji (lobanjski) šivi še niso zarasli in obstaja varijanta, da se ji glavica lepo oblikuje. Ali pa vsaj, da ne bo tako vidno...seveda govorim teoretično, v praksi žal nimam izkušenj.

Zadnji del glavice ima veliko dojenčkov "zaležan", kar se tiče laskov...nekaterim mamicam to zgleda grozno....meni to ni tako grdo ali grozno...laski zrastejo...

Naj si bo prva ali druga sorta zaležanosti...mislim, da je najpomembneje, da ste zdravi in se imate radi. Lahko pa pogledaš pozitivno na stvar in hčerkici kupiš par cortkanih kapic ali rutk...tako je sonček ne bo opekel...ko bo mrzlo, je ne bo zeblo...mala bo pa izgledala prav šmekersko, hehe.user posted image




(odgovor članu Miss_Bee)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glavica
8.5.2012 14:59:40   
grkinja
Za MIss_Bee žal prepozno, a mogoče bo koristilo komu drugemu (nam je): www.plagiocefalia.com.

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko vam dojenček pade s postelje ...
Hitro se nam lahko zgodi, da v trenutku nepazljivosti nepričakovano naše malo, neubogljeno bitje pade s postelje ali cel...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Zagovor diplome- vino?


Zagovor diplome- ob zaključku zdravljica z člani komisije- faks- vino- da ali ne?

da (52%)

ne (48%)


Število vseh glasov: 197

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!